Jump to content
GIGN Forum

CHILLOUTxKRISTIINE


CHILLOUTx
 Share

Recommended Posts

| BANA ID: 141677

| ADMINS: KRISTIINE

| NOBANOTAIS NIKS: CHILLOUT

| NOBANOTAA IP: 91.105.36.247

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 23.05.2013 14:12

| Uzlikts pirms 6 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban

mazā uztaisa reconnect un iespējams piemirsa, ka T ir nojausma, kur atrodas CT bāze

http://pussy.gign.lv...52-de_dust2.zip

Edited by CHILLOUTx
Link to comment
Share on other sites

Hmm, kaut kaa neredzeeju shito topiku!

Kristiine, tas, ka tev ir slikt garastaavoklis vai kaads besii aaraa vienkaarshi, nedod tev tiesiibas banot chaljus pa labi pa kreisi!

Kaa tu vinju nobanoji bija vispaar bezadbildiigi un smiekliigi! Vinjhs tevi noshauj un tu bez specoshanas iestum banu gjiimii 5 sec veelaak. wtf? Vai nu maacies savaldiities vai arii buus jashkjiraas no taas komandas naakamreiz!

Banu nonjeemu!

Link to comment
Share on other sites

Cik tam alnim būs nākamās reizes?

vai, apraudaajos shito lasot :D

vari teikt ko tu gribi, man no taa gabals nenokritiis, to es zinu droshi

alnis

kaa var spriest par garastavokli peec kkada cs bana? :D man gariigais vienmeer ir uz urraa, es uzreiz peec bana uzlikshanas jau sapratu, ka esmu kljuudijies. Un ko nu? ŠAUSMAS vienkārši, ĀRPRĀTS!!!

redz jau tikai to slikto, bet to, cik daudz esmu nobanojis un pa kjeksi, tas jau kaut kaadam gestapo lunim pie vienas vietas, peleekais latvietis, staigaa tik prom padonak

Un ko tu Punk vel piebalso? vot iistais, kursh te kaut ko berziis vel iekshaa, no tevis, ja godiigi kaa no admina jeega nekaada. Chiiteris var nospeeleet veselu mapi un tu pat vinju nepamaniisi un nenobanosi, tas nu ir pieraadijies! Tapeec luudzu iesaku pakluseet un mazaak piiksteet! Tu esi nederiigs! Skarbi izteicos, bet punkti uz i ir jaasaliek!

Edited by KRISTIINE -_-
Link to comment
Share on other sites

JA nemaldos, banus parasti driixt likt, ja esi parliecinats pa visiem 100procentiem,nevis, tikai tapec ka tev likaas....Taadi vismaz agraak bija adminu noteikumi...

Es domaaju, ka noteikumi nemainaas un visiem tie ir vienaadi.. varat piemeerot man kaadas sankcijas, vai njemt xb nost, bet kam no taa buus labaak? man no taa nekas nemainiisies. Mainiisies tik vien tas, ka skraidiis chiiteri un vairs nebuus jeega speeleet!

Jau kuro reizi.

Tieshaam, jau kuro reizi kaartejais tukshais posts?

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, kapeec tad nevainiigam speeleetaajam ljauj seedeet 2 dienas ar banu un forumaa neko nesaki? Ja jau saprati, ka esi kljuudiijies tad banu uzreiz vajadzeeja njemt nost vai kaadam to paprasiit. Taada vienaldziiga attieksme galiigi nav forsha shinii sakaraa! Tu to visu pasniedz kaa - no big deal, kas ir ljoti skumji no admina puses.

Tev buutiibaa nevajadzeetu tagad aiztaaveeties un apvainot citus, bet normaalaa tonii atdziities, ka esi kljuudiijies un atvainoties, protams apsolot, ka nekas taads vairaak neatkaartosies.

Shitaa spreegaat aciis galiigi nav cool!

Manaas aciis katrs admins dara labu darbu, liidz briizhiem kad vinji nezin kur ir robezha. Tapeec es te esmu, lai adminus ierobezhotu, lai piedomaa pie taa ko dara, savaadaak saaktos baigais chernis serverii.

Paseedi un mazliet padomaa pirms atbildi!

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, kapeec tad nevainiigam speeleetaajam ljauj seedeet 2 dienas ar banu un forumaa neko nesaki? Ja jau saprati, ka esi kljuudiijies tad banu uzreiz vajadzeeja njemt nost vai kaadam to paprasiit. Taada vienaldziiga attieksme galiigi nav forsha shinii sakaraa! Tu to visu pasniedz kaa - no big deal, kas ir ljoti skumji no admina puses.

Tev buutiibaa nevajadzeetu tagad aiztaaveeties un apvainot citus, bet normaalaa tonii atdziities, ka esi kljuudiijies un atvainoties, protams apsolot, ka nekas taads vairaak neatkaartosies.

Shitaa spreegaat aciis galiigi nav cool!

Manaas aciis katrs admins dara labu darbu, liidz briizhiem kad vinji nezin kur ir robezha. Tapeec es te esmu, lai adminus ierobezhotu, lai piedomaa pie taa ko dara, savaadaak saaktos baigais chernis serverii.

Paseedi un mazliet padomaa pirms atbildi!

Vot vismaz viens gudrs un objektiivs posts, ko ir veerts izlasiit un par to padomaat! Es jau atzinu to, ka kljuudijos! Nebiju pamaniijis sho topiku ieprieksh! :) Ir taadi cilveeki, kuri, kad vinjiem ir ko teikt, vinji saka. Tas ir feini. Bet ir arii taadi, kam nav ko teikt, bet vinji raksta kaut kaadu huinju, lai tikai paspiideetu citu aciis. Es to fufeli negribu lasiit!

Edited by KRISTIINE -_-
Link to comment
Share on other sites

Nu ja Tu gribi , lai es paskaidroju, tad šis ir jau +/- 5 bans neskatoties, sūdzības par to jau ir lasītas, bet nekas nemainās. Ja Tev to vjg paskaidrot, tad varu paskaidrot. Cik ir tādi cilvēki, kas ir nepamatoti nobanoti un nav rakstījuši sūdzību?

Un tici man, Gestapo saprot 100x vairāk kā Tu, nemaz neminot faktu, ka viņš dzīvojas pa war3.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja Tu gribi , lai es paskaidroju, tad šis ir jau +/- 5 bans neskatoties, sūdzības par to jau ir lasītas, bet nekas nemainās. Ja Tev to vjg paskaidrot, tad varu paskaidrot. Cik ir tādi cilvēki, kas ir nepamatoti nobanoti un nav rakstījuši sūdzību?

Un tici man, Gestapo saprot 100x vairāk kā Tu, nemaz neminot faktu, ka viņš dzīvojas pa war3.

precies ar gestapo :D

Edited by KRISTIINE -_-
Link to comment
Share on other sites

Nu kristīne tu esi pārāk agrēsīva, un bano nepamatoti cilvekus, gestapo ir daudz labāks admin!

p.s. Es ieteiksu bridināt tevi!!! Izlasi un apdomā!!!

JA nemaldos, banus parasti driixt likt, ja esi parliecinats pa visiem 100procentiem,nevis, tikai tapec ka tev likaas....Taadi vismaz agraak bija adminu noteikumi...

Edited by Ouzijs
Link to comment
Share on other sites

Noliec citus par tukšiem postiem, bet pats uz sevi laikam tikai spogulī vari paskatīties.

Būšu bara skrējējs un piebalsošu - n-tās sūdzības ar tevi galvenajā lomā.

Lūdzu neatbildi.

Link to comment
Share on other sites

A mani neuzjautrina. Esmu bijis pubā, kad tu tur esi un man ir nepatīkami apzināties, ka abi esam admini vienā projektā. Tu nodarbojies vnk ar daunismu serverī, kaut kādi nepārtraukti slapi, apzināta misijas nepildīšana un lamāšanās serverī nav NORMĀLA rīcība.

Es ar lāgā nesaprotu vadošo vienaldzību šajā jautājumā, vai tiešām vajag tik ļoti degradēt servera līmeni ar tādiem "administratoriem", lai spēlētāji atcerētos - "a jā, gigns ir tas serveris ar dauņiem adminiem".

Un par baniem, pilnīgi normāli ir kļūdīties un visiem agrāk vai vēlāk gadās kļūdas, bet šis (un arī citi gadījumi bijuši), kad vnk tiek uzlikts bans bez specošanas un acīmredzot ir doma apakšā, ka gan jau nesūdzēs. Vnk tagad paceļas jautājums, cik desmiti vai simti tādu banu ir jau bijuši un kad cilvēks nav te nācis sūdzēties, jo cilvēkam ir vieglāk atrast citu serveri nekā reģistrēties forumos, iepazīties ar apelācijas iesniegšanas kārtību, gaidīt demo, gaidīt 2 mēnešus izskatīšanu utt.

Neaizmirsīsim, ka 1.6. tagad nav ziedu laiku un visi spēlētāji ir svarīgi.

Ir drusku kauns par tādu alni ar acc.

Link to comment
Share on other sites

Es saaaku saprast, ka esmu traapijis ne tur

To gan varētu uzslavēt.

jums internets un cs laikam ir visa dziive

Tas, ka Tev šķiet, ka adminiem, kuri iepriekš izteicās par Tavām vairākkārtējām sūdzībām nav dzīves ārpus cs - iespējams, varētu būt Tavs šaurais skatiens uz kritiku un aizsargreakcija. Protams, visi saprot, ka iespējams banu no Tevis ir saņēmuši daudz spēlētāju gan pamatoti, gan nepamatoti, bet banot spēlētāju uz čuju arī nav pareizi, protams, ja tas nav aimeris or smth.

Protams, labi, ka bans tika savlaicīgi noņemts, bet šī nebūt nav pirmā un pēdējā līdzīgā sūdzība uz kuru keksi aizvers acis, bet mans ieteikums varētu būt - vismaz pieļaut līdzīgas situācijas retāk.

Link to comment
Share on other sites

Kristīne, tu esi parodija, vnk parādi sliktu auru admiu rindās! Es arī esmu bijis pubā un tava slayošana nav forsa pret tiem spelētājiem kas to nav pelnijuši...

Link to comment
Share on other sites

Kristīne, tu esi parodija, vnk parādi sliktu auru admiu rindās! Es arī esmu bijis pubā un tava slayošana nav forsa pret tiem spelētājiem kas to nav pelnijuši...

Pirmkaart, neticeesi, bet man pohuj, kur tu esi bijis un ko tu esi darijis :D Otrkaart, tu bljedj debiils esi? kada slejoshana? slejoju es vispaar reti, un tavo pa teemu. Slaps gan patiik, tas tiek pielietots tad, kad vajag un pret atsevishkaam personaam arii tad, kad nevajag un neviens no vinjiem nav suudzejies, takaaa atslaabsti, man zbal jau :D atbildeet uz tik nopietni nenopietniem jautaajumiem, CS ir tikai speele, es vispaar neiespringstu, juus gan te tagad runaajat taa it kaa buutu kk noziegums izdariits, danujebal :D

pokemoni ibeam :D

Edited by KRISTIINE -_-
Link to comment
Share on other sites

Slaps gan patiik, tas tiek pielietots tad, kad vajag un pret atsevishkaam personaam arii tad, kad nevajag un neviens no vinjiem nav suudzejies, takaaa atslaabsti

Tas tev neatgādina cirku? Godīgi sakot, Tu ar vieglprātību izturies pret to, ko kāds ir veidojis, ja jau Tev ir pohuj uz visu. Acc Tev jau neviens ar varu neuzspieda. Kāda jēga prasīt acc, ja Tev nav iekšas, lai kaut ko tādu noturētu uz saviem pleciem? +10 savā virtuālo čomu barā? Vai varbūt vienkārši izbesīja visi, kas čīto? Ja, otrais variants, tad padomā vai pats neesi kādam izbesījis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...