Jump to content
GIGN Forum

samsung galaxy s4


jonathan
 Share

Recommended Posts

Varbūt pietiks meiģināt gudri dirst, ja Tu nejēdz pat stulbi dirst?

Bērnudārza līmenis diskusijai...

Es off no šā topika.

Jonathan - s4 ir labs. Baču nerij, bet pēc iespējām ne daudz ir gājis no S3

Link to comment
Share on other sites

Alright.

Pirms nedelas dabuji telefonu, kuru jau lade divreiz diena. TU I SPECUKS!!! Lieki minet release date. Jau pec si acimredzams fakts, ka seko tehnologiju jaunumiem. :)

Gribeji teikt, vai Exynos 5xxx

Autoram vienkarsi iesaku ieiet xda foruma un palasit par s4. Pedejo reizi, kad tur biju, topiku ar overheating un freeze problemam bija pietiekami.

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

iemācies lasīt, lol.

Pirmajā nedēļā dabonot jaunu trubu, riktīgi upgradeojoties no iepriekšējās un lādēt divās dienās reizi ir sūdīgī, tiešām?

Ko tu dari, kad dabūt jaunu mobīlo? Nomaini wallpeiperu uz bmw logo, uzliec 50cent in the club zvana toni un bāz kabatā?

Btw. Man liekas, ka te 95% cilvēku nemaz nav pamanījuši faktu, ka viņš s4 dabūs nahaļavu. Viņš neizvēlās starp x un y.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Alright.

Nu varbut mana problema ir tada, ka dabujot jaunu telefonu es nejuto SO FUCKING EXCITED LIKE U!!!

Jo redz pec taviem postiem var teikt, ka lietojis esi kautkadu meslu, tadel iegustot kaut ko no musu laikmeta, esi tik savilnots, ka laime un prieks no tevis vien staro. Protams, tas ir jauki un skaisti, bet tad nenozime, ka iekerot pirmo modela release nenaksies velakbto nozelot.

Anyways, nav jega diskutet, katram sava gaume, savi kriteriji.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Bērnudārza līmenis diskusijai...

Es off no šā topika.

Jonathan - s4 ir labs. Baču nerij, bet pēc iespējām ne daudz ir gājis no S3

jā, es esmu audzinātāja, kas māca tādus mudakus kā tu :) samierinies, dzīve ir skarba.

ak jā, ame, ej dirst :)

p.s. lol, tikai newarno mani xD

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Ja nu kaadam interesee - neteiktu, ka telefons attaisno gaidiito sajuusmu... Ir vinjam visaadas inchiigas fichas (Air gesture, smart scroll & stay utt), kas dazhreiz mazliet iegljuchii kaa momentaa zuud ticiiba par telefona kopeejo kvalitaati. Teiktu, ka aatrs, screens ir tiiri forsh un kvalitatiivs. Paarbaazts ar visaadiem suuda app, kurus droshi vien neizmanto 90% iipashnieku. Meils ir ok. Bet lielaakaa vilshanaas ir viss zvaniishanas interface - taads beernishgjiigi goofy... Kopumaa teiktu, ka nestaav nemaz liidzi iphona paarbaudiitajai kvalitaatei!

Vilshanaas!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...