Jump to content
GIGN Forum

Eziic karteejo fufeli dzen


Cumshot
 Share

Recommended Posts

Kicked LoW, by eziic par to ka man nepatīk vertigo??? Un nospiedu citu variantu, man tāds čujs , ka šitais ezis jau ne vien, vien nevietā, kicko ārā.

ņemat nost. Tas tiesības.

Eziic sajauca "itkā" lab ņemu visu laiku.

Edited by Cumshot
Link to comment
Share on other sites

Mape estate, next vertigo, uzliku voti uz vertigo - 2. Pēc 5 min gribēju likt infu, uzspiedu bultiņu uz augšu un backspace vietā enter. Pa vidu demokrātiski izkikoju dažus dundukus, kuri nesaprata ko dara un nesaprata kas ir hosti un ko ar viņiem jādara. Cumshot = enfuego777 = nesaprot ko dara.

Link to comment
Share on other sites

Mape estate, next vertigo, uzliku voti uz vertigo - 2. Pēc 5 min gribēju likt infu, uzspiedu bultiņu uz augšu un backspace vietā enter. Pa vidu demokrātiski izkikoju dažus dundukus, kuri nesaprata ko dara un nesaprata kas ir hosti un ko ar viņiem jādara. Cumshot = enfuego777 = nesaprot ko dara.

Es knapi 1 minuti speleju, eziic, es jau teicu, ka tu sajauci! Tu jau tā pats minēji. ka netīšām, ko tagad atmazivais?

Link to comment
Share on other sites

Es knapi 1 minuti speleju, eziic, es jau teicu, ka tu sajauci! Tu jau tā pats minēji. ka netīšām, ko tagad atmazivais?

Atmasku nav:

Pa vidu demokrātiski izkikoju dažus dundukus, kuri nesaprata ko dara

Tu ietilpsti minētajā kategorijā.

Link to comment
Share on other sites

Nūbs vai nenūbs, bet visiem ir iespēja iemācīties spēlēt. Kādreiz jau katrs no jums arī spēlēja tāpat kā viņš. Tad neliec kiku ar tādu reason, ka pašam nāksies atmazkas rakstīt par vienu kika iemeslu. Izkiko un miers, bet visiem ir jālauj spēlēt!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...