Jump to content
GIGN Forum

Viss Labakas Saslimsanas Metodes!


Disable
 Share

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tagad par domu saslimt es nedomaaju, jo maajaas nav ko dariit smiliez.de_2428.gif

Agraak vakaraa pateicu, ka saap galva. No riita pieceelos agraak, uzvaariiju teeju un taa nevainiigi ieslidinaaju termometru teejas kruuziitee, dabuuju veelamo t. un seedeeju maajaas thumbsup.gif

P.S. Tas man vienmeer ir izdevies smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tagad par domu saslimt es nedomaaju, jo maajaas nav ko dariit smiliez.de_2428.gif

Agraak vakaraa pateicu, ka saap galva. No riita pieceelos agraak, uzvaariiju teeju un taa nevainiigi ieslidinaaju termometru teejas kruuziitee, dabuuju veelamo t. un seedeeju maajaas thumbsup.gif

P.S. Tas man vienmeer ir izdevies smile.gif

Nu vispār vieglāk ir vnk dauzīt termometru uz leju un sekunžu laikā var uzsist vēlamo temperatūru. Ir noderējis thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Es vienkarsi staigaju araa nepiemeroti sagerbies

laugh.giflaugh.gif

Ļauj paštukot, kā var staigāt nepiemēroti saģērbies... hm... varbūt tev ir uzvilktas koka bikses, kuras nelokās un ir galīgi nepiemērotas staigāšanai? Vai teiksim tev pie kurpēm ir tie lipekļi un tu vislaik līpi pie zemes un tas galīgi nav piemēroti staigāšanai? Vai varbūt tev ir cepure tāda kā liela bļoda un tu neredzi kur tu ej un vislaik kaut kur paklūpi un tas galīgi nav piemēroti staigāšanai... Vai varbūt tomēr tev ir džemperis 10m plats un tu vislaik atduries pret lietām un tas tik tiešām nav piemēroti staigāšanai. Hmm, varbūt tu esi uzvilcis cāļa kostīmu, kuram kāju vietā ir koka kājas (kas nu galīgi nav piemēroti staigāšanai) tāpēc tu vislaik krīti un vienīgais pārvietošanās veids ir velties?

hm.

Link to comment
Share on other sites

Vot tā!! Salasījos jūsu marazmus un tākā idiots pamēģināju (4 fun) a tagad sēžu mājās ar paaugstinātu temperatūru, jobnutām iesnām un sāpošu kaklu....

Link to comment
Share on other sites

Nu bljin.... Visadi prikoli , kuri deretu pasaizsardziibai , bet sitam dzekam vaig tikai nosimulet... Tad nu re tev buus [pats arii nereti taa izdaru]:

Vakaraa mammai pasaki ka tev ir sudigi un tev nak pretiigas atraugas..... Tad kad pienaak nakts kaadu laiku paliec augsaa paseedi gultaa vai ielupii TV.. Tad itkaa aizskrien vemt! Taisi taas skanjas kad vemj un atraugaajies biezi..... Tad ej nomazgaat rokas un pie reizes panjem glaazi uudens [lai vecaaki noticeetu] atpakalj naac elsodams itkaa tev buutu gruuti..... [taatad ja vecaaki dzird tevi tad vinji atnak pie tevis un pasaka ka uz skolu vari neiet bet ja nee tad lasi taalaak] Tad ej guleet ik pa briidim steneedams..... Tad uzliec modinaataaju agraak no rita un kad pamosties uzreiz skrien uz tualeti itkaa vemt! Tad ja nu vecaak atkal tevi nedzird [tavu smago elposanu un blaustiisanos tualetee] tad nu aizej pie viniem un pasaki kad naktii 2 reizes veemi un ka tev ir slikti! Tad nu vecaaki tevi atstaas maajaas! [bet ja nu ne? Ja nu liek iet tik un ta uz skolu un saka lai naak maajaas , kad paliek slikti?] Tad nu panjem kadus 2 latus un ej kautkur paest vai pastaigaties pa veikaliem lidz paiet kadas 2 h! Pec 2 h zvani mammai un saki ka naac maajaas , ka tu gandriiz apveemies algebras [poh kaadaa stunaa] stundaa.... Tad nu tev atljaus palikt maajaas! Tad nu atkaarto sito kadas 2-4 dienas un tad dodies uz skolu! Ceru ka mans padoms nodereeja!

Link to comment
Share on other sites

Ak jā..var arī šādi:

Tātad dodies uz tuvāko veikalu(uzmanību..tajā ir arī jāieiet iekšā..tas ir ļoti svarīgi! + veikalam OBLIGĀTI jābūt slēgtam!!)..tālāk dodies uz tuvāko zirņu, pupiņu, kukrūzas utt stendu(tur būs daudz bundžu)..izvelc savu līdzi paņemto He un uzlaid to huiņu gaisā..tālāk(ja esi palicis dzīvs, jeb esi spējīgs kustēties) novelc bikses un ar straujām un brutālām roku kustībām stūķē, visu to šitu kas mētājās apkārt, sev ānī!! Kad būsi sastūķējis tik daudz, ka vairs nespēsi paelpot izsauc ātros..tie Tevi savāks un aizvedīs uz slimnīcu, kur Tevi ārstēs - vismaz nedēļu (tātad nedēļa prom no sabiedrības!)..ja vēlies šo laiku paildzināt vari tēlot dauni un un uzvesties kā advancēta sado-mazo palaistuve..un šitot pa visu slimnīcu..vari arī čurināt!! ...iespējams Tevi ielix psihenē - kur pašreiz atrodos, un būsi "saslimis" uz kādiem pāris gadiem..priekā!! wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...