Jump to content
GIGN Forum

Tiesības uz war3 serveri!


Ouzijs
 Share

Recommended Posts

  • Vecums; 16
  • Nodarbošanās; Skolnieks
  • Pieredze CS/CSS/TF2; 4-5 gadi
  • Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?
  • Palīdzēt serverim, jo admini citreiz nau serverī, kā arī kad ir maz cilvēki nomainīt mapi, ir arī kad daudz speletāju un bāzē ir afk kur vaig kick lai atbrīvotu vietu citiem spēlētājiem, kā arī tie kas nepilda misiju vai lien kur nedrīks slay.
  • Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros; pēcpusdiena, vakars, pa naktīm, kā kuru reizi sanāk ienāk serverī.
  • Linki uz spēlētaju statos; http://stats.gign.lv...yer.php?id=7566
  • Niks kas ir reģistrēts un aktīvs - Ouzijs
  • Par flagiem - drošvien Xkick, xgag, xslay. xban, xvotemap.

Ar cieņu Ouzijs

Edited by Ouzijs
Link to comment
Share on other sites

Kaut arī war3 reti kad sanāk uzspēlēt, esmu par Tevi jau izveidojis noteiktu priekšstatu forumā. Manuprāt, Tu nebūsi īstais, kuram varētu uzticēt accessu, domāju, ka Tava nenopietnība forumā varētu būt viens no šķēršļiem. Pagaidām nē.

Link to comment
Share on other sites

Kaut arī war3 reti kad sanāk uzspēlēt, esmu par Tevi jau izveidojis noteiktu priekšstatu forumā. Manuprāt, Tu nebūsi īstais, kuram varētu uzticēt accessu, domāju, ka Tava nenopietnība forumā varētu būt viens no šķēršļiem. Pagaidām nē.

Kas vainas forumā rakstītajam?

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, Tevi nēesmu nedz redzējis serverī, nedz sekoju tavām gaitām. Tāpēc, no manis nebūs.

Nē!

1.Neesmu ievērojis serverī!

2.Reportus neesmu redzējis,admini kuri iesaka nav(hvz varbūt tagad nevajag) !

Es diemžēl arī jūs nēsmu redzējis, es esmu no adminiem tikkai redzejis

  • GestapoLV,
  • Puukjeenss
  • l1nk1n
  • Vircsnieks
  • Cr3at1vE
  • Mockingjay!
  • Rrysx`
  • ADSKIYMASHIN
  • burq` kaut kad sen

Es esmu sedzejis sitos adminus war3 serverī Varbūt kādu izlaidu, bet nu puukjeenss un gestapo , un vel mockingjay ir aktīvākie ko esmu redzējis. Jūs vispār apstijāties manus status, uz tabulu kad esmu pēdējo reizi spēlējis? Pirms sakat kad nesat redzējuši.

A un burq ar joJO ziniet es apstījos kad jūs esat pēdējo reiz bijuši war3 nu varbūt tapēc jūs mani nesat redzējuši!

Es esmu ievērojis kad ir vajadzīgi admini, jo ir laika intervāls kad nav nevienu online, tas ir gandzīz katru dienu...

Edited by Ouzijs
Link to comment
Share on other sites

Nu stundu skaits ir maz tam es piekrītu.

Nu vakar es diezgan labi nospēlēju, un kā kuru reizi sanāk spēlet.

Un nejau velti es piesakos uz admina statusu, jo trūkst adminu un es varu palīdzēt!

Gribēju piebilst es vismaz ienāktu kaut to pusstundu serverī, nekā citi admini!

Edited by Ouzijs
Link to comment
Share on other sites

Nu tagad tu jau parādi savu pelēkās vielas daudzumu...

Izspiest komandas kuras tu vēlies parāda tavu vēlmi pēc acc nevis kā pienākumu kuru tu vēlies pildīt.

Smadzenes paliek pelēkas tikai tad, kad apstājas asinsrite, respektīvi, tad, kad cilvēks nomet slidas.

Cik man nācās darba aizsardzībā dzirdēt (bij tāds izvēles priekšmets) tad cilvēks reāli sāk domāt par citiem +/- ap 28 gadiem. Tam es katru gadu aizvien vairāk ticu.

Tu varbūt dziļi sevī domā, ka esi pasaules naba, bet patiesībā tā nav, tu acc gribi pimpa pagarināšanai.Teikums, ka gribi votemap liecina par to. Tu gribi spēlēt, to kas tev patīk, bet to tu vari darīt ar botiem. NEviens pat nezin vai Tu māki rīkoties ar slay komandu, kur nu vēl ar votemap.

War3 neesmu bijis dažus gadsimtus, bet spirežu pēc tā kā viņs pats sevi pasniedz.

Edited by _swallow.dll
Link to comment
Share on other sites

Smadzenes paliek pelēkas tikai tad, kad apstājas asinsrite, respektīvi, tad, kad cilvēks nomet slidas.

Cik man nācās darba aizsardzībā dzirdēt (bij tāds izvēles priekšmets) tad cilvēks reāli sāk domāt par citiem +/- ap 28 gadiem. Tam es katru gadu aizvien vairāk ticu.

Tu varbūt dziļi sevī domā, ka esi pasaules naba, bet patiesībā tā nav, tu acc gribi pimpa pagarināšanai.Teikums, ka gribi votemap liecina par to. Tu gribi spēlēt, to kas tev patīk, bet to tu vari darīt ar botiem. NEviens pat nezin vai Tu māki rīkoties ar slay komandu, kur nu vēl ar votemap.

War3 neesmu bijis dažus gadsimtus, bet spirežu pēc tā kā viņs pats sevi pasniedz.

Es šaubos ka tu biji profins kad kļuvi par adminu!

Kapēc es gribu xvotemap - pa dienu spēlē apmēram 3x3 nu maz cilvēku, lai nebūtu milzīga mape uzlikt kaut ko mazāku iceworld vai pool day!

Edited by Ouzijs
Link to comment
Share on other sites

Es šaubos ka tu biji profins kad kļuvi par adminu!

Kapēc es gribu xvotemap - pa dienu spēlē apmēram 3x3 nu maz cilvēku, lai nebūtu milzīga mape uzlikt kaut ko mazāku iceworld vai pool day!

xvotemap pat nevar dabut dazs labs admins ar BANA tiesibam. Un tu gribi uzsakt visu TIKAI ar xvotemap, ja tev neiedot minumumu.

SMARTASS ^^

Nee nopietni, aizsledziet topiku !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...