Jump to content
GIGN Forum

acc@gign


sluT
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Vēlējos iegūt tiesības @ cs.gign.lv

vārds: Mārtiņš

vecums: 25 gadi

pieredze: Spēlēju, kopš cs 1.6 pirmsākumiem, nG admins @ "main" un "cash" serveriem

statistika: http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=2320

Salīdzinoši bieži esmu serverī, darba dienās uzturos serverī pārsvarā pēc 18:00, brīvdienās anytime, kad ir brīvs.

Runājot par adminiem, kuri labi atsauksies par mani, es neiešu pazemoties, lai kāds par mani kādu labu vārdu pasaka, ir pazīstami vairāki admini @ gign, ja viņiem būs vēlme, tad kādu labu vārdu pateiks..

Vēlētos iegūt - slap, slay, kick, ban, votemap

p.s. Ceru uz ātru topika izskatīšanu.

Ar Cieņu,

sluT

Link to comment
Share on other sites

nē, jo serverī ir ļoti daudz adminu un, cik esmu ievērojis viņi vienmēr ir online, vismaz 1 no mums toč.

jā, jo nāk vasara, lielākā daļa no mums nebūs online tik bieži, cik vajadzētu, tāpēc papildspēki būtu tieši laikā.

rezumē - neitrāli.

lai izdodas :)

Link to comment
Share on other sites

Ko tu lien te? Ej nobano kādu!

Man ir savi pamatojumi, kapēc jā, kapēc nē, šoreiz nē.

Es nesaprotu kas Tev sāp. Swallow Tev normāli pateica, ka bez pamatojuma Tava posta tolks ir apaļa 0, bet nē tu atkal kā krutais pipars kas jau sen pametis pubertitātes gadus blato.

Ja Tev ir pamatojums tad raksti viņu, ja nav tad neraksti vispār! Manuprāt tas ir pašsaprotami...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Sacīts darīts.

NĒ, jo - serverī ir pietiekami daudz admini, visas dienas garumā onlainā ir kāds no adminiem..serverī tiek ieviesta kārtība un nav vajadzības pēc papildinājuma. Mans objektīvais viedoklis.

Nemaz nav tik grūti...

p.s. Subjektīvais viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Kristīn Tu takā "maza" ļaunatminīga meitene, pirms vairāk, kā pirms pusgada pārmijām dažus neitrālus teikumus un uzreiz, ka viss ir slikti, tāda sajūta, ka Tev viss ir tikai melns vai balts..

Un runājot par adminu daudzumu serverī, neviens jau nenoliedz, ka viņu ir daudz, bet tikai nesakiet, ka visi nonstop spēlē, ir brīži, kad spēlē vairāki uzreiz, bet ir situācijas, kad nespēlē neviens.. Kā arī admini nevar būt par daudz, ja viens otram nekāpj uz galvas un netraucē.. + ja ir kaut arī viens admins serverī, tas nevienmēr nozīmē, ka viss tiek kontrolēts, divas/vairākas galvas ir gudrākās, ka viena!

Man acc nav vajadzīgs priekš tā, lai palielītos par to kādām vai justies varenākam, cs nav mana dzīve un domāju, ka lielākai daļai tā ir!

Acc vēlējos iegūt, lai palīdzētu esošiem adminiem uzturēt kārtību serverī, kad tas ir nepieciešams!

Link to comment
Share on other sites

Mans objektīvais viedoklis, varbūt kādam interesēs.

Online time varbūt nav spīdoš, bet skillots ir. Serverī dirzgan mierīgs ir bijis, vismaz kad es esmu spēlējis. Galva strādā okey :D.

Jā taisnība ir brahhh, serverī ir tik tiešām daudz adminu, un praktiski gandrīz vienmēr kad esmu rakstījis /calladmin, ir kāds ieskrējis iekšā, un darījis lietas labā kaut ko (karte, čīters).

Varētu teikt ir 50/50 variants. Labs acc nesātājs nekad nenāktu par sliktu, bet vai to šobrīd tiešām vajag, kad 90% laika kāds ir online, vai arī pēc /calladmin ienāk kāds admins.

Mans subjektīvais viedoklis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mans objektīvais viedoklis, varbūt kādam interesēs.

Online time varbūt nav spīdoš, bet skillots ir. Serverī dirzgan mierīgs ir bijis, vismaz kad es esmu spēlējis. Galva strādā okey :D.

Jā taisnība ir brahhh, serverī ir tik tiešām daudz adminu, un praktiski gandrīz vienmēr kad esmu rakstījis /calladmin, ir kāds ieskrējis iekšā, un darījis lietas labā kaut ko (karte, čīters).

Varētu teikt ir 50/50 variants. Labs acc nesātājs nekad nenāktu par sliktu, bet vai to šobrīd tiešām vajag, kad 90% laika kāds ir online, vai arī pēc /calladmin ienāk kāds admins.

Mans subjektīvais viedoklis.

Nafig tu tik daudz raksti ja tu pats saproti ka respektivi tavs viedoklis netiek nemts vera , pie tam tu uzrakstiji to pashu ko citi jau uzrakstija.

Es piekritu tam ko Gestapo uzrakstija , ja skatities pa taisno.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Nu gribētos jau redzēt Tevi adminu rindās, bet nu maz tās stundas maz.. Turklāt spēlē tajos pašos laikos, kad admini pārsvarā ir.

Runājot par stundām, nav jau nemaz tik traki, šīs stundas gandrīz katru dienu pieaug.

Kā arī nāk vasara, līdz ar to arī admini neatradīsies nonstop serverī, domāju, ka tik un tā būs nepieciešami papildspēki.

+ Kā jau arī minēju pirms tam, admini nevar būt par daudz, ja viens otram nekāpj uz galvas, cilvēki, kuri mani pazīst un ir spēlējuši ar mani, zin, ka problēmu nav.

Link to comment
Share on other sites

Runājot par stundām, nav jau nemaz tik traki, šīs stundas gandrīz katru dienu pieaug.

Kā arī nāk vasara, līdz ar to arī admini neatradīsies nonstop serverī, domāju, ka tik un tā būs nepieciešami papildspēki.

+ Kā jau arī minēju pirms tam, admini nevar būt par daudz, ja viens otram nekāpj uz galvas, cilvēki, kuri mani pazīst un ir spēlējuši ar mani, zin, ka problēmu nav.

+ par vasaru, protams ir tā, ka admini ir serverī, bet zinot slut jau no ļoooti seniem laikiem, ari cw pirms saviem 6 gadiem esam spēlējuši, normāls gurķis, prātā nav banāns.

dodiet iespēju :)

Link to comment
Share on other sites

Nafig tu tik daudz raksti ja tu pats saproti ka respektivi tavs viedoklis netiek nemts vera , pie tam tu uzrakstiji to pashu ko citi jau uzrakstija.

Es piekritu tam ko Gestapo uzrakstija , ja skatities pa taisno.

Kas te par problēmu. Gign serverī esmu nospēlējis krietni vairāk arī nekā dažs labs acc īpašnieks, tapēc uzskatu ka mans viedokli ir uzskatāms par uzskatāmu arī augšākstāvošiem. Tas kad atkārtoju, ka serverī ir pietiekami adminu, tas neko nenozīmēja, jo vēl piemīnēju par paša spēlētāja uzvešanos serverī.

Kā arī negribēju te spamot, bet tev nevar nosūtīt PM!

Link to comment
Share on other sites

Ejiet skaipā cīnieties abi.

Nu es esmu atspēlējis savu laiku, un

Runājot par stundām, nav jau nemaz tik traki, šīs stundas gandrīz katru dienu pieaug.

Kā arī nāk vasara, līdz ar to arī admini neatradīsies nonstop serverī, domāju, ka tik un tā būs nepieciešami papildspēki.

+ Kā jau arī minēju pirms tam, admini nevar būt par daudz, ja viens otram nekāpj uz galvas, cilvēki, kuri mani pazīst un ir spēlējuši ar mani, zin, ka problēmu nav.

Nu nu gada laikā 100 stundas salīdzinoši, nu īsti nav pat ar ko salīdzināt..

Es pieturos pie tā paša principa, ka adminu nevar būt par daudz, kad agrāk no 20 spēlētājiem 17 bija ciparainie neviens nesūdzējās. Bardaks sākas tikai tad, kad tas ir ielaists un adminiem ir patvaļa, kā tas ir tagad.

Lai vēl kāds ieraksta no tādiem vecākiem bukiem un liksim gan jau tos burtus.

Link to comment
Share on other sites

admini nevar būt par daudz, ja viens otram nekāpj uz galvas

Man šis teksts tiešām iepatikās, uzreiz rada pārliecību par Tevi, kas ir svarīgi.

Ja runāt par paša sluT uzvedību serverī, tad neko daudz jau arī nevar pateikt - kluss, mierīgs spēlētājs, kas neraud par mapēm, čītēriem, bet kas vienkārši spēlē savu spēli. Ar tādu jaunu adminu, manuprāt, problēmām nevajadzētu būt, tikai vērtīgs papildinājums adminu rindās, rec.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...