Jump to content
GIGN Forum

Lo4wis BMW:)


PIONIERIS
 Share

Recommended Posts

zdesj dumaju nado Nak3du rewatj 4to delatj.

P.s ne ponemaju po4emu Maddn ewe ne podnjal etot vopros,znaja 4to BMW tvorit na servere!

Es aptuveni mēnesi pēctam, kad viņam iedeva accessu "akcijā", lūdzu viņam jau viņu noņemt, bet toreiz kaut kā tas aizgāja visiem gar ausi. Man nav nekāda teikšana gar accessiem un visu pārējo, Nak3ds katrā ziņā tiek par šo visu informēts.

Katram var gadīties izsprukt kāds necenzēts vārds, bet nu šis jau ir pāru pārēm un tas ko jūs šeit redzat noreportotu ir tikai puķītes no lo4wa leksikas, spēlējot ar feikiem esmu no viņa dzirdējis vēl daudz, daudz nožēlojamākas frāzes, bet tajā laikā biju nedaudz neaktīvs tāpēc netika reportots izslēdz skaņu, skrēju tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Dal lab Maddn , to ka es Tev nepatīku jau zināju , un man uz to ir pilnīgi vienalga. Jā , lamājos un to es nenoliedzu , ja noņems admina pienākumus , daudz nekreņķēšos , daudz ko esmu labu arī izdarījis , pāris mēnešus esmu bijis aktīvākais , bet to jau neviens neredz , redz tik to slikto , bet tas jau ir normāli , pie tā ir jāpierod. Kā Jūs lemsiet lai tā arī ir , tā pat turpināšu spēlēt. Admina kolektīvs nav no tiem spīdošākiem , bet ir arī sakarīgi čaļi kas adminē , kas saprot ka CSS un admina tiesības nav visa dzīve , bet daudzi to te nesaprot.

Vairs neko neteikšu , lai lemj galvenie puikas :coffee:

Edited by Lo4wis BMW
Link to comment
Share on other sites

Lo4wis atbīvots no pienākumu pildīšanas. Paldies par sadarbību, pašlaik Jūsu pakalpojumu mums vairāk nav nepieciešami.

Ir atbrīvojusies vieta jauniem CSS servera administratoriem. Ja ir kāds sakarīgi cilvēki, admini droši var ieteikt viņiem rakstīt pieteikumu.

Link to comment
Share on other sites

Atlausos piekrist Fuj1 par visiem 200%, serveris un majas lapa nav dirstuve un aicinu ari citus adminus reporteet, par sadu adminu patvalju un dorshi gagot banot cilvekus, kas rupjiem vardiem aizskar citus speletajus.

Tas ka lo4wis ir reals keks un vinam viss vienalga, protams padara vinju par veci un visi tagad skrienam liidzi, ''nahuj'' taadi pirdeeji nav vajadzigi te....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...