Jump to content
GIGN Forum

Lo4wis BMW:)


PIONIERIS
 Share

Recommended Posts

Vēlos, lai kāds augstāk stāvošs izlasa čatu, un apdomā iedot brīvdienas šim te draugam :).

defeat me!Horse eater! : Lapko PRO

Lo4wis BMW : DIRSA

Lapko : paldies

Lo4wis BMW : LUDZU

Lo4wis BMW : nah lag ?

Luters connected from Latvia, ip: 84.245.222.89

Luters connected

defeat me!Horse eater! : da nahujam gigns taa lago?

Focus*Shirminieks : nez

defeat me!Horse eater! : visu laiku

Ūpis : tu jau admins! :D

MMMonsterkill : serverim psc

defeat me!Horse eater! : zb jau

Ošuuē connected from Latvia, ip: 84.237.253.2

Ošuuē connected

Lo4wis BMW : lapko mauka karina

Ice Cold killed Metro-2O33 0(-_-)0 with mp5navy.

MAMBO attacked a teammate

Lapko killed *C-e-P-u-M-s* with m4a1.

Lapko killed Lo4wis BMW with m4a1.

Lapko killed defeat me!Horse eater! with m4a1.

KGB connected from United Kingdom, ip: 91.105.65.145

KGB connected

Lapko killed Tima with m4a1.

Ūpis killed Ice Cold with hegrenade.

MMMonsterkill killed chevy with deagle.

MMMonsterkill killed vokerss with deagle.

Zikerāns attacked a teammate

MMMonsterkill killed Lapko with m4a1.

Couldn't dispatch user message (31)

Netchannel: failed processing message svc_UserMessage.

Fragment transmission aborted at 2/2.

Zikerāns attacked a teammate

MMMonsterkill killed Focus*Shirminieks with m4a1.

[sM] Lo4wis BMW: Kicked Lapko (Reason: lag)

+-[Access denied]----------------------------------------------

| ADMIN: Lo4wis BMW

| REASON: lag

| EXPIRE in 4 minutes

Izlasot viss ir skaidrs, cik adekvāts viņš ir, ņemot vēra ka iepriekšējā topikā teica ka atradīs manī wh un nobanos. Nerunājot vēl par valodu.

Link to comment
Share on other sites

Nu jāā , runāju , lamājos , jo tracina daudzi mīkstie spēlētāji. Nesaukšu nickos , bet daudzi tādi frīki šeit adminē , tas ir OK. Un Tu lagoji ,daudzus kickoju arā. :D:D palasot man nāca smiekli :D Tev bija labākais rezultāts tāpēc teicu ka tu karini serveri uz joku :D

Svētais Slāpeklis , dir** gribās :coffee:

PS. Pa tām brīvdienām vēl vairāk , smieklīgs Tu man liecies :D Man uzliks banu , TU LAMĀJIES SERVERĪ UN LAPKO NOSAUCI PA MAUKU ? Sāc domāt reāli :D :D

Edited by Lo4wis BMW
Link to comment
Share on other sites

Nu jāā , runāju , lamājos , jo tracina daudzi mīkstie spēlētāji. Nesaukšu nickos , bet daudzi tādi frīki šeit adminē , tas ir OK. Un Tu lagoji ,daudzus kickoju arā. :D:D palasot man nāca smiekli :D Tev bija labākais rezultāts tāpēc teicu ka tu karini serveri uz joku :D

Svētais Slāpeklis , dir** gribās :coffee:

Es pat nezinu man smieties vai raudāt. Pēc šitā teksta vaidzētu saprast, ka tu pusserveri pa lohiem nosauci un pēctam izkikoji?

Ieejot serverī redzu tekstu no Lo4wa puses: Vitaljiks kuce

uz jautājumi vai tas ir normāli, viņš atbildēja "vitaljiku redzi serverī?" cik saprotu, viņš vienkārši čatā kādu par kuci nosauc tīri aiz gara laika.

Link to comment
Share on other sites

Takā es esmu atguvis balss tiesības un ieejot sērverī ieraudzīšu ločsūdu runājot "sūdu" ielikšu banu uz mēnesi .. MĀCĪBAI!

Žēl ka pats esi FUJSŪDS :* Tas man patiktu :D :D Tā kā esi lecīgs , ir likums , ka man pa lamāšanos ne vairāk , kā 2h , tāpēc skrien sienā ĀZI :)

Edited by Lo4wis BMW
Link to comment
Share on other sites

Ne jau man ar leksiku ir problēmas mērkaķēn... Ja esi neaudzināts orangutāns, tad tā ir tava problēma.. Bet serveris nav tava veļas mazgājamā mašīna kur tu to varēsi atļauties darīt ... Nespēj kontrolēt savu verbālo caureju, audzināsim..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne jau man ar leksiku ir problēmas mērkaķēn... Ja esi neaudzināts orangutāns, tad tā ir tava problēma.. Bet serveris nav tava veļas mazgājamā mašīna kur tu to varēsi atļauties darīt ... Nespēj kontrolēt savu verbālo caureju, audzināsim..

Audzināt , Tu vari savus bērnus, ne viss mani :latvia:

Edited by Lo4wis BMW
Link to comment
Share on other sites

Tiklīdz šis indivīds atvērs savu muti, tas ir: lietos necenzētus vārdus etc;un es būšu klāt, viņš saņems banu, kas būs vērts 36000 minūšu. Es neciešu adminus, kas uzvedas šādi. Esmu GIGN no 2005/6 gada un nekad neko tādu neesmu redzējis, kā redzu tagad .. Esmu gatavs zaudēt savas admina tiesības, bet līdz tam, kamēr man viņas ir - šādu sūdu nepieļaušu..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nee nuvisiem jau gadaas izblaut kko uz kaadu kas reali maisa speeli, bet lo4im pat esmu mute licis par suuda stumdiishanu ! :D

Sajuuta taada ka briizhiem nervu teejinas vinam vajag ieraut .. !

Un lasot vina postus sajuut taada ka serveris grozas ap vinju, vai tikai nevajadzeetu apsveert domu par acc nonemshanu !

Link to comment
Share on other sites

Nevajag jau uzreiz disciplinārsodu likt, jo ir gadījies katram kādu lieku vārdu šad tad pateikt. :slap:

Bet tā vietā, lai drastisku sodu piespriest, sākumā var pabrīdināt, lai vairs tā neatkārtojas un tad jau var lemt kādu bargāku risinājumu, ja ir atkārtojies kaut kas tāds. :coffee:

Edited by Chevy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...