Jump to content
GIGN Forum

GIGN shauj pakaljas oldschool style


Recommended Posts

nu bljin... te bija skaidrs ka mes nebusim skairdi... ir patikami ka ta var vel vecie savakties, it ipasi 5dienas nakti...

ir jautri pavadits laikss... smukas kartes pspeletas...

pie manis tika pasaukti tikai savejie, bet nu var ari citus gigniesus kadreiz sarunat, bet tad jadoma kaut kas ar internetu, ta ka mana krajaa un ipasi pilseta snosturi internts ir stipri liels suds, var but problemas.... lai gan ja spele tikai cs diezgan daudziem vajadzetu vilkt...

Link to comment
Share on other sites

ahahahah.... Teddiju ari pavilkam :D

NU domajams ka paturpinasim. Vakara ieiesim pirtinja un turpinas... Ta ka Aluksne vienigais, krutais klubs ir aizklapets, tad nekas cits neatliks :D

P.S. Esmu izbrinits ka 4uwis ir vienigais kas pasudzejas par baniem... Vakar diezgan daudzi tika abnnoti uz 6h, jo vnk bija tizli un nemaceja ieklauties :D

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

@bencik

Labriit :)

Vakars izdevies, kaa gulet aizgaju neatceros, bet ta gulrta bija 3 m no datora, mana aiznesa biedri. Sovakar turpinam, bet shovakar varetu ari biki mierigak, piekritu ezitim, ka varetu nedaudz kvalitativaak, jo shonkat mees esam vnk noraavushi jumtu !!!!

Paldies visiem, kas bija, goodOld times !!!

Sovakar repeat, paldies visiem, kas skreeja ar pumpjiem, uzi etc,supaaa ! :D

p.s. Pedejas 2vas kartes es neatceros :)

Link to comment
Share on other sites

nu bljin... te bija skaidrs ka mes nebusim skairdi... ir patikami ka ta var vel vecie savakties, it ipasi 5dienas nakti...

ir jautri pavadits laikss... smukas kartes pspeletas...

Piekrītu visam, enīvei, tas nebija tas, ko es gribēju teikt - vajag vnk kādu, kas nedaudz piekontrolē to mūsu bardaku. Piemēram, he_dodgeball2 matrix, manuprāt, bija vienkārši bomba, jo tajā mapē minētā fīča ir must have. :)

Uzvilkt Benāru, Nor3konkuli un Cashu uz naža 5dienas vakarā otrā rokā turot aukstu alu - šo vajadzēju ieviest par biežāku tradīciju. Žēl tikai, ka mani arī pāris reizes uzvilka... :D

Ā un paldies Amnijam par nukes klints paraugdemonstrējumu neatlaidīgiem mēģinājumiem. :D

Nākamreiz ceru sagaidīt arī Gūdmenu!

Edited by eziic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...