Jump to content
GIGN Forum

Nokia N70


allworth
 Share

Recommended Posts

Hofo tu esi atpalicis? tas 1kaart nav tavs telefons 2kaart vinsh ar vinju var dariit ko vinsh grib taadelej tu nevari vinjam komandeet lai paardod 3kaart All vari iedot to adresi kur tu dabuji kodus lai atblokjeetu?

Es vinam neko neuzspiezu es tikai izteicu savas domas par sho teemu!

Tu saki atpalicis, kas tavaa izpratnee ir atpalicis?

tas kas neizmanto telefonu kaa fotokameru un mp3 playeru?

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir (bija, pirms dazhaam dienaam nomira... Laikam pavisam sad.gif ) 3 gadus vecs Siemens C55. Un man ar vinju pilniibaa pietika, man telefons kalpoja tikai 3 lietaam - sms suutiishanai (ko izmantoju diezgan reti), zvaniishanai un arii telefonu izmantoju kaa pulksteni (nejau rokas). Man nemaz neprasiijaas ne peec kaadaam tur kameraam un citaam uberkrutajaam fiichaam. Ja telefons nebuutu nospraadzis, veel ilgi ar to pashu dziivotu. Taa, ka nesaki gan, ka ar vecu telefonu staigaa tikai taadi, kas nevar atljauties jaunu, varbuut jaunu nemaz negribaas smile.gif

nu tam es pilniibaa piekriitu... mans vismiiljaakais telefons visos laikos vienmeer ir bijis un buus Nokia 3310.. smile.gif atceros, kaa ar vinju taisiiju alus pudeles valjaa, situ pushu neieplaisaajushaas pistaacijas un veel daudz ko.. tie tik bija laiki! smile.gif

nu lab, man tagad ir tas telefons ar kameru, bet varu atziities, ka vinju absoluuti neizmantoju, taa kaa vareetu pilniiigi mieriigi dziivot ar veco labo Nokji smile.gif

vnk shausmiig biezhi gadaas taa, ka cilveekam ir vecs telefons un vinjsh ruupiigi vinju aizstaav un saka, ka jaunu negrib, bet tikko, kaa dabuu jaunu, saak apdirst vecaas labaas trubas. bara instinkts laikam...

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

Es vinam neko neuzspiezu es tikai izteicu savas domas par sho teemu!

Tu saki atpalicis, kas tavaa izpratnee ir atpalicis?

tas kas neizmanto telefonu kaa fotokameru un mp3 playeru?

da nejau tas! vnk tu uzspied cilveekam vislaik to ka vinjam vinsh ir jaapaardod visu laiku!

Link to comment
Share on other sites

da nejau tas! vnk tu uzspied cilveekam vislaik to ka vinjam vinsh ir jaapaardod visu laiku!

Es neuzspiezu es tikai saku ka es buutu taa darijis, es saprotu ka tas telefons ir "zaibis"

bet telefonu es izmantoju kaa telefonu.

Man klasee ir taadi kas seez starbriizos un atskano savas "jobanaas" melodijas + foceejas nepa teemu pilniigi gribaas pieiet klaat un izskaidiit to telefonu.

Link to comment
Share on other sites

bucher, izskaidro man luudzu, kaa var NOGALINAAT telefonu?

Nu es esmu nogalinajis 2vus tel., kuri atdusas Daugavas dzelmē pie Vanšu tilta uz ostas pusi...

Tuvākā laikā domāju pirkt sonyeriksonu K750i, kas zin, varbūt mans vecais (tagadējais) telefons sonyeriksons T610 viņiem piebiedrosies...

Link to comment
Share on other sites

Nu es esmu nogalinajis 2vus tel., kuri atdusas Daugavas dzelmē pie Vanšu tilta uz ostas pusi...

Tuvākā laikā domāju pirkt sonyeriksonu K750i, kas zin, varbūt mans vecais (tagadējais) telefons sonyeriksons T610 viņiem piebiedrosies...

Tas tak nav nekaads fun. Uzlikt mobiilo uz tramvaja sliedeem gan vareetu buut tiiri jautri smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...