Jump to content
GIGN Forum

Wireless media player


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Vai kāds vispār ir saskāries ar šādiem aparātiem vai viņu līdziniekiem.

Attiecīgi gribu tā, lai varu streamot no PC uz šo kasti kas pierubīta pie TV filmas. Respektīvi negribās HDMI vadu vilkti pa puss dzīvokli :(

Pagaidām skatos uz kaut ko šādu .

Katrā ziņā ja ir kādi citi ieteikumi vai arī ir kāds variants kā es vēl labāk un lētāk varētu atrisināt vada nestiepšanu no vienas istabas uz otru tikai dēļ filmām no PC.

Vēl ir šāds , bet šis salīdzinājumā ar WD TV live manuprāt ir sūdīgāks. WD TV LIVE vēl visādas papildus fīčas kas var kādreiz noderēt.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka TV nav tik jauns un viņam nav iebūvēta šī štele. Es precīzu modeli nepateikšu, bet ir kaut kāds Samsung LCD, kas pirkst pirm kādiem 3-4 gadiem.

DLNA čista nav. Tapēc meklēju citus risinājumus par saprātīgām cenām lai nebūtu jāpērk jauns TV.

Link to comment
Share on other sites

Interesanta štele pati par sevi.

Ar flashu toč negribu čakarēties, vienīgais variants pieslēgt ārējo HDD - HDMI izeja arī ir.

Nu jā šis ir variants. Cenas ziņā varētu būt pat izdevīgāks gala rezultātā.

Nedaudz vairāk jāpapēta šis aparāts.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku tad labāk skatīties uz kādu Android Tv boxi vai Apple tv, lai vari vēl citiem servisiem tik klāt , piemēram kā youtube , vimeo , flickr utt. r

Tam Western Digital aparātam tas viss ir pieejams.

Link to comment
Share on other sites

Nu es pastījos netā par to wd aparātu , izklausās ka viņām ir nenobeigta applikāciju platforma šiem servisiem :/ Bet nu skaties pats , es vislabak ņemtu apple Tv un tad viņu flašotu ar Atv :) Tā vismaz es esmu izdarījis savām mājas vajadzībām .

Link to comment
Share on other sites

Nu es pastījos netā par to wd aparātu , izklausās ka viņām ir nenobeigta applikāciju platforma šiem servisiem :/ Bet nu skaties pats , es vislabak ņemtu apple Tv un tad viņu flašotu ar Atv :) Tā vismaz es esmu izdarījis savām mājas vajadzībām .

Svarīgākais lai es varu caur to kasti palaisti visu ko redzu uz PC. Attiecīgi es piemēram uz PC salieku playlistu iekš VLC media playera un palaižu lai tas viss būturedzams uz TV. Tas ir svarīgākais moments - vai tas ir iespējams?

Kr4 ar apple tv fiška ir tāda, ka viss ir jālaiž tikai un vienīgi caur Itunes!?!? urban tā ir vai nav?? Western Digital atkal ir noteikts formātu atbalsts sākot ar .avi beidzot ar .mkv - tas nozīmē mazāku čakaru ar konvertāciju.

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Ir šitas

http://www.salidzini...+player+hmp5000

Nekad neko neesmu konvertējis, ir lans, kartes, usb un wifi un zīmīgi, ka ir dts atbalsts, kas ir svarīgi, ja skaņa iet kaut kādu resīveri vai pastiprinātāju.

Uz šo variantu arī biju skatījies.

Beigās tā arī darīšu, ka palikšu pie šī vai arī pie tā WD. WD gribās tikai tādēļ, ka ir papildus visādas fīčas izņemot WI-FI pc pieslēgumu.

Link to comment
Share on other sites

Tikai mani 5ci centi - WiFi 802b nevelk pietiekamā ātrumā, lai skatītos HD filmas (tās, kuras sver 4GB+)

Beefs

Tur nu beefam jāpiekrīt :) Viss lielais HD prieks pajūk , bet var tak ethernetu iespraust pa taisno .

Ja gribi dzīvot forši un ilgi lietot savu mazo gudro kastīti , tad iesaku Apple TV (89Ls ) +jailbreiks + Atv flash (20-30$) ? Un tev būs multimediju centrs , kas strādās gadus 3-4 mierīgi . Neņem sūdu , ja ir iespēja paņemt kko ilgtermiņā noderīgaku.

Link to comment
Share on other sites

Nu, bet es visu laiku izmantoju PS3 kā media serveri. Uzkačāju filmas vai skatos caur strīmu. Vienīgais, kas mani riktīgi besī, ir tas, ka wifi nevelk HD, tādēļ jālieto tīkla vads. + tas, ka kaut kā tās filmas ir jāpārdzen no datora uz PS3. Ā + vēl tas nolādētais cinevia.. :P

Vienkārsi 90LVL + SD karte ir ļoti dārgi, imho. Ebajā taču tie media šiti iet par 50$. Un pareizi viens minēja - raspbery pi iet par 30$...

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Viss ir atkarīgs no tā , cik ilgi tu gribi lietot to devaisu .Tāds raspbery pi vairāk kā gadu nenokalpos , tas ir tāpat kā pirkt lētu planšeti pa 70ls , kurai jau pēc nedeļas darbā nokāvām baču :) Viss tiek strīmots uz apple tv , netur lokāli ierīcē saturu . Ābols izmanto HLS strīmu , kamēr RTP strīma protokoli uz visām citām ierīcem ik pa laikam var ieglukot. Es vienkārši no personīga viedokļa iesaku ierīci , kas strādās uz urā ilgu laiku , tāpēc nebūs ilgi jādomā par jauna TV iegādi vai gudrās kastītes nomaiņu . Jau vien pati platforma uz Apple Tv ir nostrādā tā , ka nav kur piesīties- protams ābols ir ierobežots , bet tāpēc vajag http://firecore.com/atvflash-black uzlikt , lai ierīcēi palielinās funkcionalitāte .

Link to comment
Share on other sites

Palasot salīdzinājumu kuros salīdzina jailbrake apple tv un wd tv live - tomēr lielāka daļa useru iesaka wd tv live, tikai dēļ fakta, ka nav jāčakarējās ar itunes un wd tv live atskaņo jebkuru formātu no pc. Ja beigās būs luste tad arī varēšu pierubīt viņu pie lana un tad vispār nevajadzētu būt problēmām.

Kr4 vēl papētīšu, bet pagaidām vairāk sliecos uz wd tv live kasti.

Kā arī ja runā par to, ka aparāts ir ilgtermiņam tad var minēt to, ka pirmais wd tv live bija līderis veslus trīs gadus un nedomāju, ka 2nd gen wd tv live ātri.

Kā arī cena - ja apple tv ar visu kopā izgriezīsies uz 100 LVL, tad wd tv live jau stokā ir ap 65 LVL un var uzreiz sākt lietoti, bez jebkādiem jailbrake un citiem papildus pribambasiem :)

http://www.boxee.tv/#/features - vēl ir šāds variants, tikai šamējais cenas ziņā diezgan dārgs, bet pārspēj abus augstāk minētos.

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

WD TV ir super aparāts - tikai aizdomas, ka noņemts no ražošanas, nevienam piegādātājam stokā nav jau labu laiku.

Tā ka ja kautkur tomēr atrodi Stream ( nevis Live) - iesaku uzreiz ņēmt ciet. Visi Android aparāti nākotnē varbūt būs OK, bet pagaidām tā tomēr ir nepabeigta un gļukaina platforma.

Par Raspberry - ir vērts ņemt ja ir vēlme spēlēties un eksperimentēt ar viņu, bet ja vajag gatavu multimediju centru - neiesaku. Raspberry ir interesants aparāts, bet tomēr pašvaki dzelži/optimizācijas problēmas - tomēr iebremzē.

Link to comment
Share on other sites

WD TV ir super aparāts - tikai aizdomas, ka noņemts no ražošanas, nevienam piegādātājam stokā nav jau labu laiku.

Tā ka ja kautkur tomēr atrodi Stream ( nevis Live) - iesaku uzreiz ņēmt ciet. Visi Android aparāti nākotnē varbūt būs OK, bet pagaidām tā tomēr ir nepabeigta un gļukaina platforma.

Tipa ir kaut kāds WD TV stream aparāts vēl? Tie kas redzami salīdzini.lv WD TV Live domā nebūs pieejami, ja saki, ka grūti dabūjami?

Manu prāt šī nav baigi ejošā prece...

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

WD TV Live ir iepriekšējais modelis ( arī nav ne vainas - bet mazliet švakāks procesors un pāris nebūtiskas atšķirības, principā cik lasīts - procis var būt par švaku BD 3D kontentam, pārējais iet bez problēmām), WD TV Live Stream - jaunākais modelis.

Jau kādu pusotru mēnesi nav pieejams neviena piegādātāja noliktavā, tā ka ja kādam ir - droši ņem ciet. Iet baumas, ka WD nākamo Live TV aparātu laidīšot uz Android bāzes, kas IMHo ir nevajadzīgs čakars.

Un prece šī ir ļoti ejoša. Lēts, foršs multimēdiju pleijeris ar ļoti lielu lietotāju komūnu, labu garantijas servisu, pieejama pietiekami daudz informācija, no zināma ražotāja. IMHO visi Dune, Xtreamer, popkorni un pārējie pārsvarā jau ir izvirtība ar itkā daudz iespējām - bet kā sākas gļuki, sākas arī problēmas...

Galvenais - neņem WD Play sēriju ( ja nemaldos, nesen atkal kautkas iznāca) - tā ir budžeta sērija, sākotnēji tie bija cietie diski ar ierobežotām media playera iespējām, tagad laikam kautkāds itkā pilnvērtīgs pleijeris iznācis.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...