Jump to content
GIGN Forum

Homework (teorija)


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Varat kads man izpalidzeet plz so uzdevumu izpildiiit, ka nemokos nevaru sad.gif ar tam tabulam kur rombi paralelogrami sakums beigas ^^ Nu kas ar so lietu saskarusies zinasiet.

Tatad pats uzdevums:

Uzzimet sekojosu algoritmu.

Programma pieprasa ievadit 3 skaitlus. Pec tam izvada uz ekrana videjo pec lieluma.

Luk cik es zinu uz 99% ka pareizi ^^

user posted image

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Man vel teorija, kad teoriju saja lieta iziesim tad kersimies pie pascal, bet tas bus vel pec laicinja wink.gif

Tapec man sobrid japrot so lietu zimet sad.gif a skolotajs sadu iedeva un nebij nekadu uzdevumu, pasam logiski jaizdoma ka kas varetu buut. Es netiku gala tante google saja lieta kuru man uzdevumu vajag diezvai palidzes. Tapec es griezos GIGN smile.gif jo sis ir manas 2 majas.

Link to comment
Share on other sites

Es so nesaproti sad.gif ja butu uzzimet 2 skaitlu summu vai 3 skaitlu tad vel varetu tikt gala vai ari 2 cilveku vards gadi un lai proga uz ekrana izmet Janis ir par 5 gadi vecaks. Bet ar skaitliem siem lai videjo atrod es nekaa nezinu sad.gif( man nav piemera neviena kur butu kaut kas videjais jaatrod tapec nezinu ka so uzdevumu darit sad.gif.

Link to comment
Share on other sites

PSC, es tikai tagad sapratu, ka tas ir TIK vienkaarshi. PSC PSC PSC PSC PSC PSC PSC. es biju domaajis, ka jaaizreekjina tas videejais, nevis tikai jaapasaka, kursh peec veertiibas ir videejais. PSC PS PC PSC

Link to comment
Share on other sites

blood, tikko uzziimeeju minuutes laikaa (nu labi, paarspiileeju, pusminuutes laikaa) to ziimeejumu. Tur ne suuda taksh nav. Vienkaarshi ziimee un viss. Tur jaadomaa galiigi nav. Ziimee. Saliidzini visus skaitljus un viss buus ok.

p.s. ej taksh uz parasto skolu, jo redzams, ka programeeshana galiigi nav tava stipraa puse.

p.p.s. kaa man kretinee tie pidinji, kas iedomaajas, man patiik speeleet cs, tad jau vareetu maaciities kauko saistiitu ar datoriem

p.p.p.s. ziimeejumu izmetu aaraa, lai tu pats vareetu padomaat ar galvu

Link to comment
Share on other sites

Neko nejēdzu no programmēšanas, bet pat es izpratu 4.gif

Bet tas laikam tikai tapēc ka esmu algebras un ģeometrijas ģēnijs

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

DEFINE

a,b,c,d : integer;

BEGIN

d=(a+b+c)/3

writeln ('1. sk');

read a;

writeln ('2. sk');

read b;

writeln ('3. sk');

read c;

write d;

END;

sorry, es pascalaa kaut ko programmeeju pirms 5 gadiem.

doma ir pareiza, tikai neatceros iisto pieraxtu. slinkums skatiities ... taalaak pasham buus jaatiekgalaa.

Link to comment
Share on other sites

norek, viss buutu baigi forshi (par pascala pierakstu neatbildu, man tas bija sen un nav taisniiba), tikai vinjam nemaz nevajadzeeja to triju skaitlju aritmeetisko videejo, bet tikai pateikt, kursh no tiem ir videejais peec veertiibas.

Link to comment
Share on other sites

if a>b>c

then write b;

if a<b<c

then write b;

if b<a<c

then write a;

if b>a>c

then write a;

if b>c>a

then write c;

if b<c<a

then write c;

kaut kas taads ?

1kaart, tavs kods ir galiigi garaam

2kaart, tu laikam neesi sapratius, ka kods nemaz nav vajadziigs. ir vaajdziiga diagramma, kas ataino to, kaa jaaraksta skripts (kaukaada UML vai kaa vinju tur sauca)

3kaart, tikko ieraudziiju SR poustu. Tas, ka tu ieliec suudiigu probleemu un peec tam pats vinju atrisini, neparaada to, ka esi kruts. Tas tikai paraada to, ka esi pilniigs idiots, jo

1) tu saakumaa shitik vieglu probleemu nespeeji pats atrisinaat

2) tu lielies ar shitik vieglas probleemas atrisinaashanu

p.s. programeeshana galiigi nav domaata prieksh SR

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...