Jump to content
GIGN Forum

Buch Buch Sawlj


anfisa
 Share

Recommended Posts

aa jaa shito man puisis no klases uztaisiija... saakumaa bij reeciigi, bet nekas jauns tur neparaadaas..  confused.gif 

mosh anfisa paziist Kasparu?  huh.gif

lol, paziistu gan, un no vinja arii uzzinaaju par sho saitu kaadu laiku atpakalj.. tad jau iznaak ka tu maacies vinja klasee.. hmm bet man gan liekas, ka tikai nesen tur paraadiijaas taas fraazes, jo pirmstam, man liekas, ka vinju tur nebija... smile.gif es tik taa vien gaidu, kad topaa paraadiisies jaunas bildes.. kaut gan visas vinjas var apskatiit arii feisaa ^^

lol, kas tas pa saldo šitu? smile.gif? izlasīju tikai virsrakstu, pēc tam man palika slikti smile.gif anfisa, tas ir tavs roku darbs?

diemzheel nee smile.gif

p.s gestbukam arii nav ne vainas, tur meedz iegriezties tie, kas pieder pie buch buch sawljeem..

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

Esmu jautra miilla:) Nu cilveeks ar kuru no sirsninjas var izrunaaties:)..Man patiik izklaideeties tuseeties buut cilveeku sabiedriibaa:)..Un buut jautraa kompaanijaa:)..Man protamzz patiik labas filminjas un prikoliigas kaa American Pie,Madagascar,Shreck..utt:))..Man llooti tuvi ir dziivniecinni mazie puukainiissi:)....Hehe..Nju mani drawgi par tiem vispaar nerunaazzim..Nju Pecinnaa un Marule..Bezt friends 4ever..:)*..Heheh luw ya sawliites..Nju vinaas vnk baigi labi cilveecinni..:)* ...Hhhe La lA laaaAa..Nju PatiiKaaZz DziedAatt:)*..Hehhe..NJuzZ Karoch DAnCAaat Nju un veel..Njuuu Ziimeet un Vipaar TaadaZZ lietas man VispaariibBaa PatiiKAaz..:)*~~..Njuu Go Go..hhehe..Nju

---<-<-@ ***Ir DaZzi

CiuWeeCiNji* KuRieM Ez* EsMu

PaTeiCiiGa LjoTi,LjoTi!!!Tie

Ir WiSi MaNi DrawDziNji* Unj

ProTamZzz

DraWdzeNiiTeZzz*...Unj Tie

Labie CiuWeeCinji* KuRi KliisT

MaN ApKaarT Unj WieNmeer MaNi

AtBalsTa [ Wai PrieKi, Wai

BeeDaZzz]-SnieDZzz PaDoMu ,Unj

Pa4uKsT Man AusTinjaa, Ja Man

NaW TaiSniiBa Unj PasKaiDro

ManaZzz KljuuDaZzz .... Betj

DazReiZzz PieTieK Ar SmaiDu

;)* ?. LieLZzz PaLdieZzz

JuMs* WiSieM***!!! !!! !!!

@->->--- *

CilWeeKi Ir TaaDi SaWaaDi

PuTni.. NeWienaM NaW

SpaarNu-BeT WiSi

GriB LiDoT.. MulKa

PuTni-GriB PieauDZeeT

MieSai SpaarNus, KaD DieWs

ToS DeWiS DweSeliiTei..

;))*...Miilu* Juus*

MaNas* SaWljes* !!!!!

;)***

PIZGJEC
Link to comment
Share on other sites

lol, paziistu gan, un no vinja arii uzzinaaju par sho saitu kaadu laiku atpakalj.. tad jau iznaak ka tu maacies vinja klasee.. hmm bet man gan liekas, ka tikai nesen tur paraadiijaas taas fraazes, jo pirmstam, man liekas, ka vinju tur nebija... smile.gif es tik taa vien gaidu, kad topaa paraadiisies jaunas bildes.. kaut gan visas vinjas var apskatiit arii feisaa ^^

aha.. nu agraak tur bija arii forums... pagaajushoreiz, kad biju, vinjsh bij pazudis... vieniigi pipljuks jaunas bildes neliek iekshaa.. buus jaaiekausta smile.gif

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

aha.. nu agraak tur bija arii forums... pagaajushoreiz, kad biju, vinjsh bij pazudis... vieniigi pipljuks jaunas bildes neliek iekshaa.. buus jaaiekausta smile.gif

aa jaa tagad atceros, ka forums ar bija.. nu jaa vajag vinju iekaustiit smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...