Jump to content
GIGN Forum

Auto iegāde


Spoksx
 Share

Recommended Posts

Es domāju ka nav slikta izvēle, gads normāls priekš tādas cenas, dīzelīts, vienīgais izskats kropls.

Man ir vectra 2001 universāls, un nesaprotu kāpēc visiem ir riebums pret opeli, a virs 2000 gada, viņš nerusē, paskataties uz meršiem tādā gadījumā, tur var lietot terminu, ''neliec blakus mersim savādāk tavējais sarūsēs.''

Link to comment
Share on other sites

kads sakars uzreiz ar bmw pa 750ls... te jau vajag mashinu vinja senčiem ne jau jaunajam censonim. un tupa heitot bmw tapec ka kkadi pidari ar maziem krāniem metā krutos viņos ir muļķigi.

kads volkswagens passat b5 universaliits butu labs variants senčiem... vismaz kko bagažnieka ielikt + ekanomisks. un detaļas nav kosmoss...

Link to comment
Share on other sites

kads sakars uzreiz ar bmw pa 750ls... te jau vajag mashinu vinja senčiem ne jau jaunajam censonim. un tupa heitot bmw tapec ka kkadi pidari ar maziem krāniem metā krutos viņos ir muļķigi.

kads volkswagens passat b5 universaliits butu labs variants senčiem... vismaz kko bagažnieka ielikt + ekanomisks. un detaļas nav kosmoss...

Big_Bang_Immune_Gray_Shirt.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pašam pēdējā laikā ir vēlme iegūt kādu braucamo. Tā kā pirktais auto būs mans pirmais verķis, domāju iegūldīties zem 1k latu. Paskatījos 100'os auģikus tajā pašā ss'ā un atradu nesliktus variantus ~700ls vērtībā, ap 93. gada izlaiduma, dažiem TA jau ir līdz nākamajam gadam.

Link to comment
Share on other sites

rhrds, kapēc neiesaki ņemt opeli?

Gribu dzirdēt Tavus argumentus par to.

morāli novecojis auto kuram var būt tiešām sāpe ar detaļām, par kura cenu var iegādāties kvalitātes ziņā tādas pašas kvalitātes (vācu) auto ar labāku salonu, aprīkojumu, nemaz nerunājot kaut vai par to pašu volvo (volvo > opelis imho, gan kvalitātes, gan ergonomikas ziņā).

un nē, es nesaku ka opelis ir slikts, nepārproti

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...