Jump to content
GIGN Forum

Viena Maza Problēma


Traffic
 Share

Recommended Posts

Nu tad tā jau ilgi 4akarējos ar HLC- Half-Life Logo Creator. Izdaru visu, t.i.:

1.-Uztaisu logo kādu man vajag, saglabāju kā logo.bmp. Atveru HLC valve.exe ir norādīts, iķeksēts ir save it to c, for counter strike. Atveru to logo.bmp uzlieku izmērus kas der. Uzlieku make wad. Nu uztaisās man pldecal.wad. Uztaisu kopiju šim failam un pārsaucu to par tempdecal.wad. Eju uz C:/Valve/Valve/Logos visu izdzēšu un iemetu tur pldecal.wad. Eju uz C:/Valve/Cstrike/Logos izdzēšu visu, eju atpakaļ uz C:/Valve/Cstrike iemetu tur tempdecal.wad un pldeca.wad (tempdecal.wad pie properties-read only). Nu eju testēt logo, bet rāda sīku bēbi sad.gif. Kādēļ tā, man pat tādas bildes nav datorā.

Link to comment
Share on other sites

Failam tempdecal.wad ir jābūt cstrike folderī un nekur citur. Kad tas tur iekopēts jāiet spēlē un jāpūš uz sienas.

Hmm nu izlasi rūpīgāk. smile.gif tempdecal.wad man jau arī ir tikai cstrike folderī.

EDIT:Izlasiju kopidejas pamācību. Visu esmu izdarījis tieši pēc tiem punktiem.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

tas teoreetiski nav iespeejams. kaa beebis var paraadiities

hl logo vieta? mosh tev ir kaada samaitaata HLC versija?

man taa nekad nav bijis tas tacu nav iespeejams. es tavaa vietaa buutu jau saacis jukt prataa....... tas ir poltergeists(moshka) kas iemiesojies tavaa kompi.

mosh kaads tavs braalis gribeeja pajokot un ielika shaadu logo(mineejums)

varbuut tu neapzinaati nokacaaji no googles bildi un ieliki? paarbaudi

velreiz kaadu tu bildi liec un tad saac jukt paataa.... dry.gif

P.S. -10 cm

edited: attacho prieksh mums savu pldecal.wad

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

Nu nee nu kas tas ir ka cilvēks nevar normāli izlasīt visu ko esmu teicis.. smiliez.de_2469.gif JAA ieliku ķeksīti pie read only! pls pārbaudiet kāds, kāds logo jums pūšas. Un HLC esmu no vairākām lapām vilcis.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Man arii raadaa bebei. es eju uzpuushu uz zemes. ieraugu beebi..

delay 2 sekondes... un man uz paaris minuuteem ir paranoiskas bailes.......

a jums beebi neraadija(paareejiem)?

ja paareejiem raada tad nav nejkas iipash(tad tev vienkaarshi pograma huiniiga)

ja mums 2 tikai raada to beebi..... tad es saaku apsveert domu ka esmu viens no izredzeetajiem...... cool2.gif

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

Es tikai gribu zināt, kas pamēģināja manu pldecal? Un kāds izskatijās? Un varbūt var kāds iedot linku no kurienes noka4āt pēc viņa domām ejošu HLC. Esmu no vairākām vietām ka4ājis.

EDIT: Varbūt kāds būtu tik izpalīdzīgs, ka varētu uz4inīt man logo? please.gif Attēlu es aizsūtītu.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...