Jump to content
GIGN Forum

ERCENS, bans iekš css, Gucci.


La_Rock
 Share

Recommended Posts

Izdomāju uzspēlēt css, nošauju čali ar awp caur aztec durvīm un bans.

Likās, ka mani nobanoja saktoties tikai uz vienu epizodi, ja tā, tad adminam vajadzētu nokaunēties.

Man nesaprotamu iemeslu dēļ, nerāda bana detaļas konsolē, bet mani nobanoja admins Gucci, iemsles - wh. IP 83.241.35.28.

Demo.

Link to comment
Share on other sites

Iztinu visu demku, nesapratu kurš biji tu, ieliec lūdzu bana info no konsules.

Tev ir 30 dienas, lai pierādītu savu nevainību, izveidojot sūdzību, kura satur tekstu no konsoles ar bana informāciju kā arī ar linku uz demo failu ar konkrēto brīdi, kur norāvi banu. Demo faili ir pieejami iekš demo failu arhīva un parādās pēc kartes nomaiņas, kuras laikā tika saņemts bans. Lūgums norādīt precīzu raundu, kurā tiki nobanots, lai atvieglotu adminiem dzīvi...

Ja 30 dienu laikā netiek iesniegta sūdzība, tad bans tiek uzskatīts par pamatotu! Šajā gadījumā neatkarīgi no situācijas uz tevi tiek attiecināts šīs sadaļas trešais punkts.

s

Link to comment
Share on other sites

Iztinu visu demku, nesapratu kurš biji tu, ieliec lūdzu bana info no konsules.

SNECRE

Man nesaprotamu iemeslu dēļ, nerāda bana detaļas konsolē,

Tikko man parādījās bana detaļas. Mistika.

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 130374

| ADMIN: Gucci

| BANNED NAME: SNECRE

| BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:0:599913210 (nosteam generated ID)

| REASON: wh

| TIME SET: 2012-12-21 13:56:52 (8 hours 42 minutes ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/130374

Bans uzlikts 28:00.

Edited by La_Rock
Link to comment
Share on other sites

Varēji sākt ar šo vispār!

Es arī vēlējos Tev palīdzēt vakar, Demo, neatradu Tevi, nav man tik daudz laika, lai skatītos visus nikus kas no otras puses rakstīti, lai atrastu Tevi.

ERCENS<>SNECRE

Edited by slapeklis
Link to comment
Share on other sites

Tajā laikā kad severī Gucci bija neviena momenta nebija, paskatījos arī no demo sākuma - tas pats.

Paldies par viedokli.

Man ļoti interesē šis

Es tak zinu par ko nobanoju.

Varētu lūdzu uzrakstīt uz kāda pamata tika izdarīts secinājums, ka es lietoju wh?

Link to comment
Share on other sites

Tagad lietoju tik forumu, pie spēles tieku tik pēc svētkiem, kad arī varēšu sarakstīt, to, uz ko pamatoju banu.

Ja tas der, tad gaidi.

Ja neder, tad ja vairākums uzskata (bez mana pamatojuma), ka nepatiesi nobanots, tad lai ņem nost.

Nu var taču arī tā, ka pagaidām banu noņem. Tu mierīgi nosvini svētkus un, kad tiec pie cs, uzraksti savu "pamatojumu".

Ja Tev izrādīsies taisnība, un tur būs bijis wh, tad taču pats arī "gardu muti" varēsi uzlikt banu atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Tagad lietoju tik forumu, pie spēles tieku tik pēc svētkiem, kad arī varēšu sarakstīt, to, uz ko pamatoju banu.

Ja tas der, tad gaidi.

Ja neder, tad ja vairākums uzskata (bez mana pamatojuma), ka nepatiesi nobanots, tad lai ņem nost.

Neabižosim viņu pa svētkiem, lai skraida.

Noņemts, ja uzskatīsi ka vajag atjaunot - dari.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...