Jump to content
GIGN Forum

Bans par WH


marchaa
 Share

Recommended Posts

| BANA ID: 129737

| ADMINS: ManuVietuIenjemRegistretais

| NOBANOTAIS NIKS: KeL's

| NOBANOTAA IP: 93.177.205.186

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 12.12.2012 15:10

| Uzlikts pirms 17 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/129737

http://pussy.gign.lv...54-de_dust2.zip

Banu uzlika 9 raunda 15minute!

Nošāvu 3 T caur defu un admins uzmeta man banu!

Ja viņs nezina kas ir skaņā un nedzird ka pirmajos divos viņi šava no turienes bet trešais bija izlidis un varēja dzirdet ka aizlien aiz prom un es vienkāršii beru pa kasti un nošavu! Tiri caur def beru un nekas vairak.

un admins neliekas kad pat specoja mani, vienkārši no team ņema un izbanoja..

Edited by marchaa
Link to comment
Share on other sites

Jau iepriekseja karte nepatika. Man skanas anv un nebus, un ari neredzeju vajadzibu tai saja gadijuma. Ja ari dzird, tad nevar ta notemet. VIenmer ka izlien, merkis vnk tik zibenigi stav uz pretinieka. Sound pasaka kur aptuveni ir, bet nejau ta ka tev merkis virsu. Lai skatas citi un doma, manos uzskatos wh.

Link to comment
Share on other sites

Man skanas anv un nebus, un ari neredzeju vajadzibu tai saja gadijuma. Ja ari dzird, tad nevar ta notemet. VIenmer ka izlien, merkis vnk tik zibenigi stav uz pretinieka. Sound pasaka kur aptuveni ir, bet nejau ta ka tev merkis virsu. Lai skatas citi un doma, manos uzskatos wh.

Nu kā Tu vari specot mani ja Tev nav skanas?

+ beru pa defu, kad trapa to tomer arī dzirdēt var un tad jau sauj kur iepreikš.. un tomer cs speleju 10 gadus un reakcija ir ka ari izlien ara utt..

Vienkārši fascinē, bezs īstas specošanas, bezs skaņas, bez skilla un bano tpc ka caur def nošāuju vai ka reakcija laba!

Turies vecais! Cepuri nost

Link to comment
Share on other sites

Nu kā Tu vari specot mani ja Tev nav skanas?

+ beru pa defu, kad trapa to tomer arī dzirdēt var un tad jau sauj kur iepreikš.. un tomer cs speleju 10 gadus un reakcija ir ka ari izlien ara utt..

Vienkārši fascinē, bezs īstas specošanas, bezs skaņas, bez skilla un bano tpc ka caur def nošāuju vai ka reakcija laba!

Turies vecais! Cepuri nost

mani vairāk fascinē bezs

p.s. es arī spēlēju bez skaņas, demkas tikai pa retam iesledzu :)

Link to comment
Share on other sites

Ir ir WH. Viens moments to pilnīgi pierāda. Tu jau kārtējo reizi ej uz B, bet tikkai šoreiz tu ieskrien iekšā. Un skatoties caur playdemo, pirms tava killa ieslēdzas slow motion. Un tik labi var redzēt ka ir prefire un mērķis nolikts uz čali kurš ir pietupies, un nav nemaz kustējies.

Vispār likie jau tāds aizdomīgs pirms tam, ka spēji precīzi nolikt mērķi daudzās vietās pirms ieraugi pretinieku.

Edited by Print`Screen
Link to comment
Share on other sites

pirmie 2 raundi ir graujoši, skatities slowā un var redzēt ka izšauj gan čalim no a2 uz ķomu ātrāk pirms ierauga, tāpat ar to čali uz ķomas trepēm, un 2:34 vispār nobeidz :D atkal skaties no a2 lien ārā un izšauj uz centra rampas(atkal par ātru) lai gan to čuvaku pat nevar tā redzēt..

uz skaņu spēlē ļoti slikti to pasaka nākošais raunds kad aizgāji uz b.

4.37 atkal jau izšauj par ātru lai gan nevarēja to čali dzirdēt jo ķomā baigi blieza.

nu 9.18 pēc skaņas var mierīgi izskaitīt kad lodes beidzās, bet ja tu nieka čali nevari sagaidīt pie b tuneli, tad apšaubu ka tu to proti, tāpēc arī visnotaļ redzēji, ka tas T skatījās uz priekšu un ar acs kaktu redzēji kad izlīst jo mērķis bija tieši virsū.

jā, tu sadzirdēji masieri pēc botgun šaušanas? ;O bullshit (11:08)

pēdējais kills, dzird vai nedzird parasti neviens nesāk šaut tā kā tu to dari. vismaz ne tajā vietā.

Domāju, ka vairāk argumenti nav vajadzīgi. Un nemaz nestāsti par savu 10 gadu pieredzi , tādus sīkus pidriķus es kādreiz katru dienu medīju, ir pietiekami liela pieredze ban teamā lai pateiktu ka tu esi pieķerts.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Noskatijos demo.

1) puse no fragiem ir uz slowmotion citā kartes galā, so īsti neko redzēt, saprast nevar! :D good for this kid

2) pirmie raundi izskatās totāli kubi kā jau te kāds minēja, bet tomēr izdomāju paskatīties visu demo. Vēlākos raundos sliecos vairāk uz to, ka čalim tomēr nav kubu.

3) spēlēt šis čalis nemāk tiešām, bet tas kā viņš lien no stūriem laukā uz reload ... hmm izriet pa lielam 2 varianti:

* kubi

* noobs, kas savādāk nošaut nevar

4) spēles pēdējie fragi uz a2, liek vairāk sliekties, ka tur tāds defaults vien ir.

Es vairāk sliektos par unban, jo attiecīgi pietrūkst pietiekami daudz brīžu, fragmentu, ka var redzēt kubus.

Mani divi centi pie šī topika.

Link to comment
Share on other sites

par to ka skatoties tālāk un neredzēt wh es arī nobrīnījos, bet laikam gribēja pamēģināt bez, bet saprata ka nevarēs un demo beigās wh atkal ir redzams :)

Aha! Kautra raunda slegaju ieksā un āra, un vislaik āra no servera gaju ne?

Tu pats saprti ko saki? Neesmu neko slegājis!

Paris momentos ka WH izskatas, tas ir kaut kāds murgs! haalvas un kaut kadas mazas speles iemaņās man tomer ari ir

Link to comment
Share on other sites

uvazaemie admini 4to za mnenie vi piwete,narmaljna padvodite ,nu vrode estj wh a vrode netu wh ,ban vrode postavlen kak bi praveljna nu tam potom on igraet bez wh vrode kak,nu ban mozna snjatj ,eto tipo esli owibajusj

Ja vetj ne vinovat ja ze pisal 4to vrode kak estj i vrode netu..( L-beast) ja ot tebja ne ozidal takoj formulerovki mnenija. Ljudi vi ze znaete prekrastna 4to ESLI IGROK NJUB I U NEGO TAKIE MAMENTI TO TAM 4TO TA NE 4ISTO PO LJUBOMU. ETO U KOGO ESTJ SKIL MOZNA OBSUZDATJ I DUMATJ ESTJ 4TO TA ILI NET,TAK KAK ON UMEET POLJZOVATSJA 4ITAMI,I MI PREKRASNA ZNAEM 4TO TAKIE LJUDI NAM VSTRE4ALISJ. Ne smotrel demo nu to 4to pro4etal esli on njub i takih mamentav hvotaet zna4it ne 4ist.

Link to comment
Share on other sites

Aha! Kautra raunda slegaju ieksā un āra, un vislaik āra no servera gaju ne?

Tu pats saprti ko saki? Neesmu neko slegājis!

Paris momentos ka WH izskatas, tas ir kaut kāds murgs! haalvas un kaut kadas mazas speles iemaņās man tomer ari ir

nav jāiet ārā no servera, lai ieslēgtu/izslēgtu wh. Runa ir par to ka noskatoties pirmos 2 raundus. caur viewdemo uzliekat 1/2 vai 1/4 ātrumu un jomajo neviens nešauj ātrāk par cilvēka ieraudzīšanu, es saprastu ja tu viņu būtu dzirdējis vai redzējis tam aizskrienot.(šoreiz tas nebija iespējams) Pirmie 2 raundi ir nereāls wh, te nav pat ne mazākās runas par unbanu.

Link to comment
Share on other sites

Gadījuma pēc ja esi tīrs, tad šā vai tā esi pats vainīgs ka izmanto šādu pokemonisku spēlēšanas stilu. Bet skatoties pēc taviem komentiem šī niecīgā iespēja atkrīt. Kur tu esi izrāvis ka kāds admins specotu čīterus bez skaņas? Kopš kura laika prefire sauc par reakciju? Tīrais reakcijas ātrums bija drausmīgs, ja neņem vērā "prefairošanas momentus". Par to defošanu tavs komens arī jocīgs, jo demkā tu nemaz nemēģini klausīties kur kāda lode trāpa vai nē.

Edited by pRopaaNS
Link to comment
Share on other sites

Gadījuma pēc ja esi tīrs, tad šā vai tā esi pats vainīgs ka izmanto šādu pokemonisku spēlēšanas stilu. Bet skatoties pēc taviem komentiem šī niecīgā iespēja atkrīt. Kur tu esi izrāvis ka kāds admins specotu čīterus bez skaņas? Kopš kura laika prefire sauc par reakciju? Tīrais reakcijas ātrums bija drausmīgs, ja neņem vērā "prefairošanas momentus". Par to defošanu tavs komens arī jocīgs, jo demkā tu nemaz nemēģini klausīties kur kāda lode trāpa vai nē.

Pirms kaut ko runa izlasi komentus!

Pats admins kurš mani nobanoja teica ka spēlē bez skaņas, tāpec nebrauc ar muti.

mhm! Butu man WH, huij es te listu un prasitu unban.

Link to comment
Share on other sites

Pirms kaut ko runa izlasi komentus!

Pats admins kurš mani nobanoja teica ka spēlē bez skaņas, tāpec nebrauc ar muti.

mhm! Butu man WH, huij es te listu un prasitu unban.

LoL, nu tiešām, ej atpūsties ar savu "10 gadu pieredzi". :D Tas ko viņš atbildēja bija sarkasms, jo nevajag nekādas izcilās dotības lai saprastu ka adminēšana nav iespējama bez skaņas. x)

Edited by pRopaaNS
Link to comment
Share on other sites

Okey! shis chalis man ari baigi nepatika ka vins spele!Nu vo ira bans, pacholiju demo un izrakstiju kas man nepatika!

1. 2:35 Opa skatijies visas filmas ar gariju porteru tagad attistijies paliki koperfilds?? Jau zinaji kur atrodas enmey ka vins stav uz slipuma un gaida tevi bet tu ar savu prefairu pat nevareji noshaut 1/4 labi vareja redzet un tieshi temeji uz vinu.

2. 4:37 Bral na njuh? no tunela baigi smirdeja laikam?? Vinu tachu nevareja dzirdet ka vins nak klat, jo tjoma kads labi bera!

3. 8:50 Kapec tu apstajies??? ieslegt kubus??? tu chata neko nebiji rakstijis pectam sekoja nakoshais momnets tjoma!

4. 9:15 Baigi labi tev sanak temet jau caur sienu uz enemy!

5. 9:23 atkal apstajies lai izslegtu kubus??? un chata tu neko nerakstiji!

6. 10:43 atkal apstajies un iesledzi kubus??? seko nakamais moments!

7. 11:00 iesledzam koperfildu mes jau pabeidzam skolu tachu, Jau atkal teme virsu un tev prefairs atkal ir baigi labais 1/4 vareja labi redzet!

8. 14:34 Kapec tu lidi ara tupoties??? lai enemy nevaretu redzet tevi no tjomkas??? ieprekshejos raundos gan skreji ka rembo ara!

9. Atkal prefairs, un enemy aizmirsa laikam nagus nogries, knapi vareja papedi redzet uz 1/4 bet ne tu tachu es koperfilds!

10. SEKO BANS! GL

L-Beast nebiji iedomajies ka uz a2 apaksha bija enemt un vins ta uzmanigi lida ara lai neierauga!

Link to comment
Share on other sites

L-Beast nebiji iedomajies ka uz a2 apaksha bija enemt un vins ta uzmanigi lida ara lai neierauga!

Es neapdomājies būtu licis banu pēc pistol raunda un kur viņš no a2 prefire izlienot laukā šauj pa čali, kas stāv uz slīpā. 99% gadijumos tur visi tur mērķi pie zaļās kastes, jo tā ir def vieta, kur stāv. Pa lielam 3 momenti pēc kuriem es biju pārliecināts par 100%. Tālākā demo nekādus īpašos fragmentus neredzu. Arī pēdējie fragi, nu pirmie divi caur sienu, var norakstīt uz skaņu. Pēdējais trešais kills.... nu fig zin! :D

P.S. Es varu apskatīt demo vēlreiz uz Don't dotajiem laikiem, bet kā jau es teicu tur pusi no šī kadra fragiem es neredzēju dēļ slow motion laga.

Edited by L-BeasT
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...