Jump to content
GIGN Forum

HTC Sensation XE, buy or not to buy?


tepikjis
 Share

Recommended Posts

YOYO. Gribu sev pirkt dāvanu uz ziemassvētkiem, esmu noskatījis HTC Sensation XE, jo shim iekshaa esot beats by dre, gribeeju noskaidrot vai kaadam nav bijusi dariishana ar sho aparaatu? Kaadi vareetu buut plusi un miinusi? Veel metu acis uz nu jau veco Samsung Galaxy S 2, ko par to sakat? Kuru labaak njemt, vai varbuut, esmu noshavis galigi garam un janjem pavisam kkas cits? Naudas griesti ~250 ls

sensation xe - http://www.1a.lv/mobilie_telefoni/htc/details.php?id=11802916

Edited by tepikjis
Link to comment
Share on other sites

Pa to cenu, labākais variants būtu galaxy nexus: http://www.1a.lv/mob...white/12320544/

Labs displejs, darbojas ātri un gludi un vienmēr saņem jaunākos android atjauninājumus pa taisno no googles. Neko tādu tu neiegūsi ne no s2, ne htc sensation.

Es tev par 280 varu trešo galaxy jaunu dabūt...

Kā ar garantiju?

Edited by Kilgors Trauts
Link to comment
Share on other sites

nu jaa, laikam tomeer palikshu pie sensation xe. dizains man patiik labaak, labaaka fotokamera. nexusam displejs labaaks, bet nu sensation xe arii nav nekaads meesls. cerams ka tikai tas 1a dod arii taas beats austinjas liidzi, ka tik maukas nenjem nost un tad atsevishkji paardod :D :D :D

Edited by tepikjis
Link to comment
Share on other sites

Njemt 2tro galaxy tagad toch nav praata darbs :) Jo Februariii iznaks uzlabotais galaxys ar 4kodolnieku , un uzlabotaaks gandriz pa tadam pashaam naudinjaam...

S2 ar diviem kodoliem spēj visu bez aiztures pavilkt. Kāda jēga no telefona ar 4 kodoliem? Tikai tādēļ, lai bateriju nokautu 1 dienas laikā?

Ja telefonā neliek kaut kādu jaunu, neaizstājam funkciju, tad tie 4 kodoli ir nekam nevajadzīgi.

Par cik es savu S2 neizmantoju nedz spēlēm, nedz kaut kādām multimēdiju programmām, es šo telefonu uztveru kā samērā lielu sūdu. Būtu labāk pircis kvalitatīvu biznesa klases spaidāmo telefonu, nevis bezjēdzīgu 2 kodolu kluci.

Edit: Jā, par austiņām vari aizmirst. Neviens tev tādu dāvanu nepasniegs.

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

1) tev dos beats austiņas, kas ir anormāli sūdi un nestāv blakus atsevišķi pērkamajām beats by dre ausīm, t.i., tipa speciāla versija priekš htc beats telefoniem, ar kuru kko kas nav reps/hip hops nav prikola klausīties

2) tā skaņas karte arī ir tikai tad ja klausies repu utt utt jo klasisko muzika, roku etc etc muziku kur ir daudz augsto tonju un liela skanas amplituda klausoties tu nejutisi nekadu atskiribu no jebkura cita telefona. tu samaksasi par brendu un melni-sarkanu motivu kuru var uzlikt ari jebkuram citam htc modelim, tapat ka to beats hudu

bet ja tu esi repa valis kas klausas tikai repu, ir ok

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...