Jump to content
GIGN Forum

Publisks FUI ThugLuv


low
 Share

Recommended Posts

Esmu šokā, par ThugLuv neadekvāto rīcību. Neizteikšos ko darīt, ko nedarīt, tas lai paliek kompetentu cilvēku ziņā, bet ceru ka kāds pievērsīs uzmanību un vismaz izteiks rājienu.

Ja man nav taisnība, uzklausīšu pamatotu kritiku

Īsais stāts, nošauju ThugLuv, seko teksti PIDR, un vēl kaut kas un pēc tam kick. Par ko tā arī nesapratu.

Pielikumā demo - 10 vai 11 raunds.

weekly-war3.gign.lv-1212101703-de_dust2.zip

Link to comment
Share on other sites

Thug, nado atmazivatsja. :D

Ja godīgi, tad arī es esmu piedzīvojis kādus padsmit slapus pēc viņa nošaušanas - vēl nesen. Bet nekas..nosaucu viņu par dauni, un man palika labāk.

Edited by Mcaa
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jau sen esmu uzskatījis, ka šādiem nesavaldīgiem pajoliņiem nav vietas gign adminu rindās, bet nu, cs ir tādā kā izmiršanas stadijā, tādēļ laikam jāpriecājās, ka kāds vispār vēl viņu spēlē. Nāciet pie prāta, jel... :)

Tas thug vispār nedomā bieži, kaut ko bezjēgā slapo un lamājas. Tas, ka cs mazāk spēlē nemaina faktu, ka mēs gribam kvalitatīvi spēlēt.

Edited by maizesemene
Link to comment
Share on other sites

nu ir kaa ir .. ko tagad dariis ) man zheel ka admin tiesiibas man nelauj palikt taadam kaads es esmu..

man ljoti zheel ka dazhreiz naakas ciest parastiem mirstiigiem serverii deel manas nesavaldiiibas.. ) bet nu tach visi zin ka 80% es esmu tomeer normaals, un izpaliidziigs, admin zinjaa.. (( nu neko nevaru padariit esmu ar mieru atdod briivu nika pagarinaashanu kaadam citam adminam kursh tik tieshaam to ir pelnijis :D

Link to comment
Share on other sites

Thug, nado atmazivatsja. :D

Ja godīgi, tad arī es esmu piedzīvojis kādus padsmit slapus pēc viņa nošaušanas - vēl nesen. Bet nekas..nosaucu viņu par dauni, un man palika labāk.

Patiik shis variants :D vismaz peec tam neseko bans,un nav jaataisa shaadi topiki. (ja neseko peec vardu apmainjas bans tad ir ok :D )

Link to comment
Share on other sites

Patiik shis variants :D vismaz peec tam neseko bans,un nav jaataisa shaadi topiki. (ja neseko peec vardu apmainjas bans tad ir ok :D )

noteikti uzreiz sekotu vismaz uz sutku bans un neko pat nevarētu pateikt, jo noteikumos rakstīts, ka ja pasaka pretī adminam (kaut vai viņam nav taisnīa) var banot un po... :D

bet nu tas tā, nerausta jau mani ne kick ne ban, vairāk uztrauc, lai citiem, mazajiem Cseriem, mierīgāka dzīve :D

Link to comment
Share on other sites

Es arī uzskatu, ka viņam nav vieta adminu aprindās, kad cits spēlētājs šodien lower gadījumā fel, no malas paprasa, kādēļ viņš tā dara, seko vārdi: ejam izkauties, pa muti gribi utml. no ThugLuv puses. Arī nepatīk tas ka liek 10x dienā vote uz dd2, cmon 2 dienu laikā viņa dēļ to karti pie 10 reizēm spēlējis esmu... Un tas, kā viņš izturējās pret lower, tāds atgadījums nav pirmo reizi. Biju afk tai brīdī, kad izkikoja lower, kurš nevienu lamuvārdu nepateica, bet ja būtu klāt, man vienalga, ka viņš ir admins, būtu licis 24h banu.

Link to comment
Share on other sites

nu ir kaa ir .. ko tagad dariis ) man zheel ka admin tiesiibas man nelauj palikt taadam kaads es esmu..

man ljoti zheel ka dazhreiz naakas ciest parastiem mirstiigiem serverii deel manas nesavaldiiibas.. ) bet nu tach visi zin ka 80% es esmu tomeer normaals, un izpaliidziigs, admin zinjaa.. (( nu neko nevaru padariit esmu ar mieru atdod briivu nika pagarinaashanu kaadam citam adminam kursh tik tieshaam to ir pelnijis :D

Skaisti vārdi :D

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs gaidat? Kāpēc viņam vēl ir access?

Jūs vienkārši meklējat iemeslu viņam saglabāt access tāpēc ka viņš mēdz naktī skraidīt pa serveri? Tad jau labāk kādam 13 gadīgajam iedalīt access, iespēja ka viņš ar to apiesies labāk un necels gignam neslavu ir lielāka. Man besī šitādi krinķļi, kas ar šitādu rīcību apkauno principā visu GIGN adminsistrāciju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko jūs gaidat? Kāpēc viņam vēl ir access?

Jūs vienkārši meklējat iemeslu viņam saglabāt access tāpēc ka viņš mēdz naktī skraidīt pa serveri? Tad jau labāk kādam 13 gadīgajam iedalīt access, iespēja ka viņš ar to apiesies labāk un necels gignam neslavu ir lielāka. Man besī šitādi krinķļi, kas ar šitādu rīcību apkauno principā visu GIGN adminsistrāciju.

a kas tu taada esi? forum admins baigais? reiting pacelaajs esi? vispaar tevi nepaziistu.. tu laikam esi baigais game admins ne? kaut reizi nedelaa serveri apciemo arii? besii vnk shitaadi krinkli kaa tu kuri pashi neko nesver..

Link to comment
Share on other sites

Par ko vispār te tiek griezti accessi, sava access izmantošana lai reali pistu galvu spēlētājiem, kas tevi nošauj ir reali viena no lielākajām huiņām ko var darīt, un pēc šini topikā izlasītā, šis indivīds to piekopj visai bieži un droši. Te jātaisa kaut kāds liels haijs, lai tikai kādu ar pirkstu taisītu klaunu atbrīvotu no tiesībām?

Pikaso, tev taču vēljoprojām ir pravas griezt accessus, lieto tās, neatļauj visam aiziet vēl dziļākā dirsā. Jūs ar "serveris mirst, labāk nedarīt neko" attieksmi neko nepanāksiet, dariet!

Es pieļauju, ka lielais vairums jau zin, ka es neesmu 1.6 admins, bet gan source - tas nemaina faktu ka pridurakiem accessus nevajag dalīt.

Link to comment
Share on other sites

Saproti maddn,tu piemineji "serveris mirst" netikai 1,6 serveris bet ari sorss.,Bet ko es gribeju pateikt,ar to Tavu attieksmi serverii un sheit forumaa,tu to panaaksi veel aatraak,ja Tev buut kkaada lielaaka vara vai teikshana,vispaar nevienu topiku nevareetu atveert un izskatiit,vienalga cik bezjeedziigs vinsh buutu,un cilveeki bez lielas domaashanu serveri mainiitu. Es domaaju taa,kkaadai aktivitaatei ir jaanotiek labai vai sliktai cilveeku riiciibai,bet tomeer tas piesaista cilveekus naakt sheit lasiit un dariit,domaat un peec tam speeleet serverii un taadaa garaa.Ja shii visa te nebuutu,netikai serveris mirtu,bet maddns pa priekshu,mekleejot battleee punkts lv adminu rindaas vietu. :XD2:

Link to comment
Share on other sites

Apmēram tā, visus spēlētājus sūta dirst, kiko dēļ ,tā ka viņu nošauj un nedod dievs vel, ja spēlētājs atbild pēc tam, kad admins viņu nosaucis par kkadu dauni vai kautko tamlīdzīgu, seko kiks, labākajā gadījumā! Bet nu tas nekas, šim adminam viss tiek piedots, jo Viņš taču spēlē pa naktīm. :slap:

Esu cs:s admins, mums serverī pa nakti spēlē apmēram 6 cilvēki. Citreiz vispār tauta nenāk, neuzskatu, ka tas ir Ļoti liels plus, ja pa nakti sedi, nu katrā gadījumā, adminam ir jāciena spēlētājs kurš ir izvēlējies gign.lv Bet nu, ja tas "daiktiņs" ir mazs reālajā dzīvē, tad nu kauktur viņš tak ir jāpagarina.

Link to comment
Share on other sites

Neieskaitot mani, varu uzskaitīt vismaz 4 adminus, kas pa naktīm, vakaros un no rītiem bieži spēlē, un daudz biežāk nekā viņš. Viņš vispār nespēlē nemaz tik bieži un tik kādu pēdējo nedēļu mazliet vairāk spēlē.

Varbūt pubā viņš ir labs admins, bet nu uz war3 access nost, bet ganjau pub arī tāds neadekvāts, ši laikam nav pirmā šāda veida sūdzība par viņu, cik vismaz atceros.

Edited by Cr3at1vE
Link to comment
Share on other sites

= vi tut ebashite ot sili god :D i bazarite huinju kakuetio =] chuvak uzhe 10 let ebashit na gigne, a vi izza huinji zhalobu piwite =]

p.s. umrite deti =]

Фрагн ты не прав :) я на гигне играю 6 лет и ещё не видел такого админа! Уже долгое время, как не было не одной мапы, где данный админ кого нибудь не обозвал матом!!!

Edited by dior
Link to comment
Share on other sites

es cs nespeleju, bet ta nu sodien sagadijas, ka pec ilgiem laikiem iegaju serverii, pec kadas stundas ienak arii thuglove, vins nepaspeja raundu izspelet kaa skatos chata izlien teksts - thuglove bots no diviem speletajiem, sis uzmeta gagu vienam no tirlinjiem, otrs kaut ko sak vinam dirst, a man bans buus? talak neko thuglove nedarija, vienkarsi speleja talak, tad nu es briinos, ko jus sudzaties, ja pasi lecat augumaa? vispar paspeleju, paveroju, skatos visi baigi apradusi, ka ar siem tur aukleejaas.

Link to comment
Share on other sites

da znaju thuglov ,normaljnij pacan. Kogda 4eloveka provocirujut to kak dolzen 4elovek otreogirovatj,da nekotorie prosta stavjat ban ili gag. A thuglov on otve4aet,nu da bil na emocijah ,a skem ne bivaet. Skoka igral s Thug, vsjo vremja bilo vsjo horowo ,so vsemi postajana obwaetsja na prikole. Vsem horow ne budew. Admin gde to na emocijah viskazalsja ,srazu temu podimajut na forume. Vi za soboj sledite ,posmatrite 4to vi vo vremja igri govorite,esli admini na4jnut kazdogo banitj za povedenija

I obwenija na servere,server budet pustoj.

P.s. Zenja saljut sliwal ti v postajannoj nirvane,nado vgosti k vam zaehatj kak to :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...