Jump to content
GIGN Forum

I Wanna To Cw


klmn
 Share

Recommended Posts

variants no. 1 - iet sēdēt #gather.cs un pieteikties gatheriem. Es to nedaru, jo bieži gatheri sanāk debīli un sačakarēti - tā ka labāk atrodi komandu ar kuru tu gribi spēlēt. Uzraksti iekš enio.irc.lv /list cs - paskaties kur tur kāds krutāks klans, hvz, izdomā vēl pats kaut ko.

Nu jā, vari arī gaidīt kad te tevi kāds klanā paņems.

Link to comment
Share on other sites

variants no. 1 - iet sēdēt #gather.cs un pieteikties gatheriem. Es to nedaru, jo bieži gatheri sanāk debīli un sačakarēti - tā ka labāk atrodi komandu ar kuru tu gribi spēlēt. Uzraksti iekš enio.irc.lv /list cs - paskaties kur tur kāds krutāks klans, hvz, izdomā vēl pats kaut ko.

Nu jā, vari arī gaidīt kad te tevi kāds klanā paņems.

thumbsup.gif paldies paskatishos ircaa shades.gif

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc Tu vienreiz runā krieviski, otreiz latviski? Man liekas ka CSā tu runā latviski? dry.gif

daudz vardus nezinu,tepeec kad nezinu ka pareizi pateikt runaju krieviski,mayby tapat ka es runaju anglju valoda vairak neka latvieshu blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Negribu klanā smile.gif, kaut gan ja būtu piedāvājums no puslīdz normāla klana, tad gan jau piekristu (šis bija tā kā mudinājums mani aicināt klanos cool2.gif )

varbut savu izdarisim,panjemam pokoru(esli on zaho4et biggrin.gif )un vel kadu skiled dzheku bez klana?bet tikaj es arzemees visu lajku,hvz 4to iz etogo polu4itsja blink.gif

Link to comment
Share on other sites

igraju v cs uze 5 let a na CW ne razu ne bil,ograni4evalsja demkami unsure.gif priglasite ktonitj blink.gif -budu staratjsja rolleyes.gifnotworthy.gifnotworthy.gif

Interesanti kāpēc es atceros tevi kā vienu no tiem, kas reizē ir aptuveni sešu "divu nedēļu" klanu biedrs ?

macho=kosmopolīts

Link to comment
Share on other sites

kaut gan ja būtu piedāvājums no puslīdz normāla klana, tad gan jau piekristu

kas kuram skaitās puslīdz labs klans, nu man piemēram 3D un tas protams neietu pa pubiem un nemeklētu sev playeru. "Esli gora neidjot k Magametu, to Mogamet idjot k gore" smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Manliekas labākais variants tavā situācijā atrast vēl 1 vai 2 tādus pašus, kas vispār nezin kas ir cw un uztaisīt komandu. Lēnām kustināt kaut uz priekšu.

Pretējā gadījumā var būt ka būsi "bradaga" un komandas būs jāmaina katru nedēļu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

kas kuram skaitās puslīdz labs klans, nu man piemēram 3D un tas protams neietu pa pubiem un nemeklētu sev playeru. "Esli gora neidjot k Magametu, to Mogamet idjot k gore" smile.gif

Nu es jau dzomaaju pusliidz normaals Latvijaa, piemeeram, N.A.V.I. vai kau kaads taada liimenja klans evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...