Jump to content
GIGN Forum

Keloksi


Dante594
 Share

Recommended Posts

vēžu čipsi ir Daugavpilī. pats pērku. :) ideāli vnk... par kelogsiem, riktīg sūkā, ja gribi uzņemt masu, ēd biezpienu,vistas gaļu, un proteīnus ;0 gēejiski!

Bļe, sūdīgi ar saprašanu laikam tev. Jau iepriekš teicu, ka man nav viņi vajadzīgi, lai uzņemtu masu, bet, tāpēc, ka man viņi ahūni garšo, bļe.

Link to comment
Share on other sites

lohs, tad kāpēc tu rakstīji, ka tev viņi vajadzīgi,lai uzņemtu masu? ?! bezsakars

jā,labi, ūberprāts

Tev laikam vēl aizvien nav aizgājis. Izlasi topika 3šo postu. Viņš par viņiem neprasīja, lai uzņemtu masu, bet gan, ka garšo un grib viņus atrast. (facepalm)

Link to comment
Share on other sites

Tu esi dabas kļūda :shit:

o jā, ierunājās. sūds.bildi nomaini,gejs :)

Precīzi lūdzu... Es tur dažreiz braucu spēlēt hoķi, varētu kādas pāris kastes paķert...

veikalā SALMO, MEGO, netālu no ledushalles, tur ir autoosta, ir iekšā veikals SUPERNETO, tur arī ir.

Link to comment
Share on other sites

Vajag kelloggus atrast - zaļa kaste virsū bija lācis liekas un šokolādes tādi kā gliemežvāki ? Reāli labākie viņi bija.

Izmeklēju google un vispār nevarēju pat bildi atrast, es neatceros viņiem nosaukumu.

http://2.bp.blogspot.com/_p5kc1pZvQ9k/TCnYqoksKjI/AAAAAAAAA5s/Xk5Vrrukx14/s1600/chocos.JPG

Link to comment
Share on other sites

Manā krajā viņus sauc par kellogšiem. Ne kellogsiem. Un vispār interesanti, ka šie kukurūzas produkti tiek saukti viena ražotāja vārdā. Gluži kā visas mašīnas saukt par bembjiem.

Edited by xyu
Link to comment
Share on other sites

Brokastu pārslas, anybody? :( Es laikam vienīgā tā saku.

Un kas, pie joda, ir vēžu čipsi? Traki, esmu palaidusi kaut ko garām, nevaru sev to piedot, jo čipsi ir mans kaitīgais ieradums. Google tikai rāda to, ka čipsi izraisa vēzi, par vēžu čipsiem nekā nav.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...