Jump to content
GIGN Forum

Anonīms pools


0xDEAD BEEF
 Share

10000 vs 1000  

101 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Es esmu ļoti pārliecināta heteroseksuāle, un es, jāatzīst, daudz labprātāk skatītos uz puišiem, kas maigojas, nevis meitenēm q:

Bet tas var būt arī tāpēc, ka meitenes man vienkārši pārsvarā liekas garlaicīgas.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Nu es arī piekrītu, ka lesbietes būtu pieņemamāk, nekā geji, geji ir dabas kļūda, bet tikai tāpēc, ka mums patīk sievietes, tāpēc arī mēs vairāk pieņemam lesbietes, bet sievietēm atkal ir pretēji, viņām vairāk patīk kā divi veči viens otram, tas ir tikai loģiski!!

Precīzāk, mums patīk sievietes, bet sievietēm vīrieši.

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Tu esi izaudzis no izklaidēšanās un brīvā laika pavadīšanas?

Cilvēks kas to teica, nav labākais piemērs, bet jā, var izaugt no uzskatiem, ka piedzeršanās vai vispār alkohola lietošana kā tāda ir izklaidēšanās :)

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši pizģec.

Ja tu to uzstvēri Tom burtiski, tad tu esi galīgs aunu piere. Un nepiekasies pie vārdiem. Lietas būtību tāpat sapratāt, netēloja lohus. Es pieņemsim gign tusiņu neietu, jēga piedzerties un apzīmēt viens otru, tas ir tākā bišk bērnišķigi un otrkārt es jau savu esmu nodzēris :)

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks kas to teica, nav labākais piemērs, bet jā, var izaugt no uzskatiem, ka piedzeršanās vai vispār alkohola lietošana kā tāda ir izklaidēšanās :)

Katrs jau pats izvēlās kā pavadīt izklaides un brīvo laiku, so piedzeršanās un apzīmēšana var nebūt plānotājā :)

Link to comment
Share on other sites

Tas,ka ka katrs desmitais ir gejs,ir ticami,tikai nevajag jau sausi skatīties uz cipariem,ja piem. kursā mācas 20 čaļi,tad divi noteikti būs pidiņi,bet uz kopējās pasaules fona tas ir ticami,pat ļoti!

Link to comment
Share on other sites

joprojam uzskatu tā ir slimība. Nevajag slimos publiksi aprunāt :)

Par šito arī ar bioloģijas pasniedzējiem ir runāts. Iedzimtība ir tur kaut kādiem nieka procentiem no visiem gejiem. Pārējais ir paša pārliecība, nevis kaut kāda nebūt fiziska tieksme. Tomēr jā - viņu ir daudz! Tik pie mums viņi tikai praidos parādās. Ikdienā neviens neies publiskoties, jo ātri pa tāfeli noraus. Sad, but true.

Link to comment
Share on other sites

joprojam uzskatu tā ir slimība. Nevajag slimos publiksi aprunāt :)

ir pierādīts ka tas ir gēns ne slimība, kuru nodod tālāk, tiesa gan neatceros kur šo lasīju, kā arī kurš ir pie vainas, sieviete vai vīrietis :)

ps kā kādreis kavacky (ja nekļūdos) bija sigā raksīts "pedarastus var ārstēt tikai gāzes kamera" :superlol:

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

ir pierādīts ka tas ir gēns ne slimība, kuru nodod tālāk, tiesa gan neatceros kur šo lasīju, kā arī kurš ir pie vainas, sieviete vai vīrietis :)

ps kā kādreis kavacky (ja nekļūdos) bija sigā raksīts "pedarastus var ārstēt tikai gāzes kamera" :superlol:

Kāds sakars pederastam ar šo topiku?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...