Jump to content
GIGN Forum

votemap uz war3 serveri


Cr3at1vE
 Share

Recommended Posts

Tātad man ir lūgums, lai man piešķirtu votemap uz war3 serveri, jo tomēr, kad naktīs ieeju serverī paspēlēt, vai vienkārši tāpat paspecot un arī no rītiem tā ir, 1 pret 1 un ir, piemēram, karte de_piranesi, līdz ar ko, cilvēkiem tas nepatīk, tādēļ vajadzētu kādreiz arī karti pamainīt, kā arī dienā mēdz būt forge pēc cbble un tuscan pēc cpl_mill, kas ir pilnīgi vienādas kartes.

Link to comment
Share on other sites

Šim indivīdam obligāti jādod prasītās tiesības. Naktīs spēlē visai bieži, forša attieksme pret spēli, apkārtējiem.

War3 manā skatījumā ir serveris, kur ikvienam adminam ir jābūt šīm tiesībām. Es vēl saprastu, ja tiktu diskutēts par xm - tas ir strīdīgāk.

Teddij, tu esi slinks lops.

Edited by Ziediņš
Link to comment
Share on other sites

war3 serverī tāda problēma, ka tauta šausmīgi izvēlīga uz mapēm!

Tā nav problēma tikai war3, tā ir visur.

Par tēmu - zinu, kad mēdz atgadīties situācijas, kad cilvēki jau zina, ka esi admins un prasa votemap, tad domā ko viņiem teikt, ja Tev tās nav.. Neitrāls.

Link to comment
Share on other sites

Tā nav problēma tikai war3, tā ir visur.

Par tēmu - zinu, kad mēdz atgadīties situācijas, kad cilvēki jau zina, ka esi admins un prasa votemap, tad domā ko viņiem teikt, ja Tev tās nav.. Neitrāls.

Tas ir tas sarežģītākais, ieeju naktī iekšā serverī, tur spēlē 2pret2 uz aztec, prasa, lai nomainu mapi, jādomā ko teikt. Cilvēki arī ilgi nevēlās tādās situācijās palikt spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...