Jump to content
GIGN Forum

xbox360 spēles uz pc?


kept
 Share

Recommended Posts

Nūūū.. skatoties uz to, ka vēlies notestēt ceturto forzu, kurai gan jau tāpat ir lielas priesības (skatoties no tāda skata punkta, ka vēlies uzspēlēt uz pc), domāju, ka nav vērts mēģināt, lagos. :/

Ja jau PS2 emulātora spēles lago uz jaudīgām kastēm, tad domāju, ka par xbox variantu var aizmirst.

Link to comment
Share on other sites

Nu jāčeko un jādalās informācijā :) Jo man arī uzradās kārdinājums pamēģināt :)

EDIT: Tā kept, tu biosu atradi kur dabūt emulātoram? Nekur īsti nevaru atrast.

EDIT2 : Atradu kaut kādu emulātoru, kur nevajag biosu, bet baigi ilgi kačājās. Būs jātestē.

Edited by Print`Screen
Link to comment
Share on other sites

Es neko neesmu atradis, jo pēc neliela risērča sapratu, ka ir pilns nets ar visādiem emulatoriem. Un tā kā es nekad neko tādu neesmu darījis, cerēju iegūt kādu informāciju no cilvēkiem, kuri ir mēginājuši un varētu pateikt ir vai nav vērts. Pēc lakshmi posta +/- skaidrs, ka nav vērts mēģināt. Būs japērk xbox360 un miers :D

Link to comment
Share on other sites

Sorry, kept, iebraukšu nedaudz offtopikā, bet vai kāds zin kā var palaist, nokačātu spēli uz xboxa? Visu laiku nokačāju no torentiem uz pc, tad ierakstīju diskā un palaidu uz xbox.

Bet man, jau ļoti sen, pēc update, neviens disks vairs neiet. Naudu par spēlēm nemaksāšu, bet ierakstīt diskā tā, lai viņu paņem pretī vairs nemāku.

Vai te ir kāds kas vēl kačā no torentiem spēles? Ja ir tad kā jūs viņas palaižat? Moš no windows media center kaut kā var pārmest?

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

Sorry, kept, iebraukšu nedaudz offtopikā, bet vai kāds zin kā var palaist, nokačātu spēli uz xboxa? Visu laiku nokačāju no torentiem uz pc, tad ierakstīju diskā un palaidu uz xbox.

Bet man, jau ļoti sen, pēc update, neviens disks vairs neiet. Naudu par spēlēm nemaksāšu, bet ierakstīt diskā tā, lai viņu paņem pretī vairs nemāku.

Vai te ir kāds kas vēl kačā no torentiem spēles? Ja ir tad kā jūs viņas palaižat? Moš no windows media center kaut kā var pārmest?

Visticamāk, ka jaunais update atjaunoja sistēmu un nodzēsa kļūdas, kuras bija iepriekš radītas, lai varētu spēlēt pirātiskās spēlēs.

Tikko atcerējos par labu portālu, kur man vajadzeja iet uzreiz prasīt jautajumu par spēlēm no xbox uz pc..un tev arī tur iesaku iet, lai gan, tur arī neatbalsta pirātismu.

http://konsoles.lv

Link to comment
Share on other sites

xbox emulators uz PC? yeah sure.. ;)

Nu - ja tev ir tieši tāds pats procesors un grafiskā karte kā xbox, tad varbūt pēc palielas nojāšanās tur kaut kas var sanākt, bet principā - muahahahahahahha loool! :D

Un video - sorry - kur prikols? Švaka grafika un - lol - suspension at work? Yeah sure - paņemts viens samērā primitīvs modelis un no pirksta izīsti parametri katrai mašīnai.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Vai te ir kāds kas vēl kačā no torentiem spēles? Ja ir tad kā jūs viņas palaižat? Moš no windows media center kaut kā var pārmest?

Vajag noflašot draivu uz LT+ 3.0 Vecās XGD2 spēles var rakstīt ar jebkuru Dual Layer rakstītāju, jaunajām XGD3 vajag speciālu LiteOn iHAS-122 124 324 524 B sērijas rakstītāju, kuru nu jau vairs LV veikalos nopirkt nevarēs (visi pārdoti/vairs neražo tieši tos), jāsūta no Ebay. Tajā rakstītājā svarīgs ir tieši B sērijas čips, kurš ļauj uzflašot BurnerMax firmwāri, kas vajadzīga XGD3 diskiem. Šis ir variants, ja svarīga spēlēšana iekš Live. Vēl bija Asus, Teac un HP rakstītāji specifiski kas der, bet tie arī LV nebija kad meklēju.

Ja Live nav vajadzīgs, tad var taisīt Freeboot vai kā viņš saucās. Maksā ap Ls 50, toties var spēles laist no ārējā HDD, diski nah nav vajadzīgi.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...