Jump to content
GIGN Forum

Bans....


Aivis ceplitis
 Share

Recommended Posts

Par, ko šeit bans?

Kurā momentā ir as WH? Bana ID: 122291

transp.gifAdministrators: pikasomons

transp.gifServeris*: css.gign.lv

transp.gifNobanotā vārds: Pipuks007

transp.gifNobanotā ip: 87.226.51.219

transp.gifNobanotais SteamID: HW_ID_0:0:1029859466

(no-steam generated ID)

transp.gifIemesls: wh

transp.gifUzlikšanas laiks: 09.09.2012 14:01

pirms mazāk kā minūtes

transp.gifTermiņš: nekad

transp.gifBana statuss: aktīvs

Link to comment
Share on other sites

pikaso tev jau vajadzeja iepostot čīteru reportā,ko esi skatījies un ko esi banojis,lai vienkārši citiem adminiem nav jāskatās jau tavu banoto čīteri.

a un par tēmu,pipuk,tu tak ljoooooti labi zini,ka šī nav īstā vieta kur rakstīt sūdzību. AAAA un pipuk tuk tak sen atpakaļ solījies mainīties un ar [] teici,ka vairs nespēlēsi,laikam esi piekopis savu netikumu,bet ne pietiekoši labi.,es ar tevi esmu vērojis vairakās mapēs un tavas spējas brīžiem ir nereālas ''maigi izsakoties''

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos to video kādas 10 reizes un nācu pie secinājuma:

0:07 - Nekas nolikts tur nebija vienkārši gaidīja, kad pa to pusi kāds nāks, jo vienmēr tur kāds ies @ cs_italy.

0:17 - Viņu varēja ieraudzīt jau pirms viņš aizskrēja aiz durvīm.

0:22 - Klasiskā pozīzija, jo vienmēr kāds ies caur tirgu. Pats citos serveros arī līdzīgi rīkojos, nekas pārdabisks.

0:28 - Mierīgi varēja viņu sadzirdēt, jo skrēja uz skaļo.

0:39 - Pretinieks pats šaudījās un nodeva sevi, un tas kā viņš viņu nošāva ir parasta "haļava".

0:48 - Kārtējais parastais def spots un starp citu savējāis uzlīda un radarā parādījās pretinieks, kas bija pie loga.

Tas nu arī viss šajā video.

Edited by Slinkjis
Link to comment
Share on other sites

1. B**ģ na**j tik sen šajā forumā spamojošs id***s nejēdz iepostēt pareizā topikā šādu postu ??? Pipuk ?

2. IndependentM - visas vietas ir standarta pozīcijas, kur kāds parasti nāk vai kempo (vienīgais tā vieta kad no durvīm neredzēja man nepatika, bet tas uz kaut kādu 6. prātu varētu būt norakstāms).

3. Dēļ 1. manis pieminētā punkta, neko nevajadzētu ņemt nost, jo tik pieredzējušam playerim es negribu piedot tādu stulbumu!

Link to comment
Share on other sites

Video fragmentā nav iekļauti citi momenti. Joprojām, viedokli neesmu mainījis.

Sliņķi, kas tad tev lika domas mainīt? Vispirms atzīsti, ka ir wh, pēc tam sāc skaidrot, ka nav...

++, Spec_Alfa, nu piedod man ja tie visi ir mainstream momenti, man tev varbūt visu demku uzfilmēt, un tad redzēsi kas ir normāli momenti ?

Slinkais, wtf ? Tu saki ka viņam ir kubs, un tagad sāc heitot mani, par to Igora banu, un sāc aizstāvēt Pipuku ?

Link to comment
Share on other sites

Slinkais, wtf ? Tu saki ka viņam ir kubs, un tagad sāc heitot mani, par to Igora banu, un sāc aizstāvēt Pipuku ?

Nu vienkārši sakot es strebu karstu. Pēc posta es noskatījos video vairākas reizes un tas mainīja manas domas par tavu video. Starp citu, tam nav nekāda sakara ar Igoru.

Link to comment
Share on other sites

It kā katrā raundā dara vienu un to pašu, skatās uz vieniem un tiem pašiem punktiem. Caur sienām it kā nevelk, BET daži momenti ir tādi dīvaini ( kāpēc tieši tad tāds virziens - tēmekli pagriezt, granātu/flešu izmest). Es nebanotu, bet gan pačekotu vairāk.

Bļe, nu nezinu ...

Link to comment
Share on other sites

Beidzat man piepisties.

Nav man wh.

Bļe paskatās kāds no lielajiem adminiem.

Zb gaidīt to unban :@

NEBEIGSIM tev piepisties, jo tu ābrams tāds nemāki pareizā sadaļā uzrakstīt sūdzību par banu! Sēdi tagad un gaidi līdz mūža galam!

P.S.

Tas kas viņam šeit noņems banu tiks nodirsts ar tādiem lamuvārdiem, kurus pat Igors nezinās!

Link to comment
Share on other sites

Mapes vidū bija epizode tirgū, kur viņš nošāva Independent, kurš bija ar awp. Tad skrēja iekšā tirgū un uzšāva pa sienu pirms laika, lai gan to pretinieku tur nevarēja redzēt vai dzirdēt. Pievērsiet uzmanību arī video pēdējai daļai, it sevišķi pēdējai epizodei, kur viņš nemaz nepaskatījās uz logu, bet vienkārši skaidri zināja, ko darīt, nemaz nerunājot par to, ka pašaujot pa teroru caur sienu, smuki izgāja ārā ar mērķi pretinieka galvā. Tā nav def epizode, jo jebkurš terors būtu skrējis tālāk vai lecis zemē un tml.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...