Jump to content
GIGN Forum

Mobilais telefons pensionārei


Spoksx
 Share

Recommended Posts

Ofc, Spoksx nskan pokemoniski. Pati originalitāte. Vispār, beidz te gudrot un pizduj mājasdarbus pildi.

Un kas tur pokemonisks? Spoks? X pieliku, jo niks spoks bija aizņemts. Tu esi vai nu stulbs sīkais, vai stulbs bezdarbnieks.

TIk nesaprotu, kāpēc ja veidots Latvijā vajag uzgruzīt tādu cenu :axe:

p.s Un mūsu pokemons te vienīgais vislaik iet offtopikā, varētu cilvēkam piešķirt bezdarbnieka statusu arī gignā. :XD2:

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tu vēl neesi nosists? Ganjau tāpēc, ka sēdi visu laiku mājās ar uzmanības trūkumu un visur raksti sūdu.

Nosists? par ko? Tu sit nost cilvēkus kas tev pa TV kuru reizi parāda Always reklāmu? Tu sit nost pidiņus kas tev dod lapeles pie origo? Protams ka nē, jo tu esi pārāk kulturāls lai to izdarīt reālā dzīvē, bet tev ir pietiekami skaļa balls lai to pateikt internetā... Lupata...

Link to comment
Share on other sites

Nosists? par ko? Tu sit nost cilvēkus kas tev pa TV kuru reizi parāda Always reklāmu? Tu sit nost pidiņus kas tev dod lapeles pie origo? Protams ka nē, jo tu esi pārāk kulturāls lai to izdarīt reālā dzīvē, bet tev ir pietiekami skaļa balls lai to pateikt internetā... Lupata...

Tavi salīdzinājumi ir tikpat debīli kā tu pats. Tu pat lasīt nemāki un neko saprast. Tev galvenais ir ātri kautko iedirst, savākt postu un iziet ārā. Es runāju par to, ja tu esi dzīvē tads pats kā internetā, tad tevi vienkārši nahranizēt vajadzētu.

Link to comment
Share on other sites

Par telefonu, poļubomu ņem just5, tam telefonam ir ļoti skaļš tonis, sos poga u.c. vecāka gada gājuma cilvēkiem vajadzīgas lietas.

b0r1ng, atpestī forumu no savām neandertālisma izpausmēm un aizej pakaries ar veļas striķi. ja veļas striķis ir pārāk mainstream, tad izmanto makšķerēšanas auklu.

Link to comment
Share on other sites

So young, so angry... Kā doupletam palīdzēt, tā viss ok. Kā kas, tā man vajag aiziet pakārties. Te 90% ir ietekmējami un neadekvāti. Tieši tas man arī patīk. Es nevienu neaizskaru. Tas viss naids rodas jūsu galvās aiz nesaprotamas nepatikas, jo kāds nav tāds kā jūs to gribētu un viss tas naids triecas iekša internetā, paliek ar jums. Jā, tieši tā, paliek kaut kur zemapziņā un krājas gadu garumos līdz jums dzimst bērni un jūs to visu neizgāžat uz viņiem, jo nespējāt būt paši tādi, kādi gribējāt... FREE YOUR MIND BITCHEZ!!!!!

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

So young, so angry... Kā doupletam palīdzēt, tā viss ok. Kā kas, tā man vajag aiziet pakārties. Te 90% ir ietekmējami un neadekvāti. Tieši tas man arī patīk. Es nevienu neaizskaru. Tas viss naids rodas jūsu galvās aiz nesaprotamas nepatikas, jo kāds nav tāds kā jūs to gribētu un viss tas naids triecas iekša internetā, paliek ar jums. Jā, tieši tā, paliek kaut kur zemapziņā un krājas gadu garumos līdz jums dzimst bērni un jūs to visu neizgāžat uz viņiem, jo nespējāt būt paši tādi, kādi gribējāt... FREE YOUR MIND BITCHEZ!!!!!

Nesaprotamas? Tev tiešām liekas, ka tev kāds dirš tāpat, vienkārši aiz brīva laika? Kāpēc tad tas tik bieži esi tu? Tikai tāpēc, ka tu esi idiots, tu raksti lielāko sūdu šajā forumā, visur jaucies iekšā, bet tu laikam esi tik norobežojies sevī un tik atpalicis, ka to nespēj saprast. Un jau atkal, vienkārši tas ko tu tikko uzrakstīji bija tik liels sūds kāds esi tu pats.

Edited by +Demetrius
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...