Jump to content
GIGN Forum

tieši tā - vajag gaming peli


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

http://www.logitech.com/en-us/mice-pointers/mice/gaming-mouse-g500

http://store.razerzone.com/store/razerusa/en_US/pd/productID.169416100

Šīs abas ir plaši atzītas par vienām no labākajām palm grip pelēm.

Logitech skaitās labāks build quality nekā razer. Paskats arī nav tik pokemonisks.

Man ir pašam bijusi Deathadder vairākus gadus. Tagad, pirms pirku peli jaunu, gāju čekot G500 uz veikalu - patika vairāk nekā Deathaddder. (beigās gan paņēmu G9x, kas ir finger/claw grip)

Bet nu tas jau kā kuram pēc ērtuma.

Ja jāiesaka tikai viena, iesaku G500. Kruts izskats, nav pokemon gaismas, labs dpi, labs build quality, vairāk pogas nekā deathadder.

Link to comment
Share on other sites

g300 ir kruta. Vienīgais, ja tev ir liela roka, cik atceros bija, tad tev varētu šķist mazliet par mazu, jo viņa tāds vidus variants starp palm un finger grip.

G500 tādiem lielročiem. :)

Link to comment
Share on other sites

Šodien gribēju cept tādu pašu topiku, tikai biju par slinku.

Vēl variants ir Logitech G400.

Kurā bodē var apgrābstīt visas šīs peles ar savām speķainajām rociņām? Konkrētāk, interesē Deathadder. Viņai mousewheel nedročījās pa labi/kreisi kā tas paredzēts Logitech ražojumiem? Drausmīgi kaitina.

Link to comment
Share on other sites

+1 samurajam. Ja reiz patīk mx518, tad turies pie tā. Es agrāk šāvu ar balto deathadder, bet kad pārgāju uz logitechu, sākās problēmas ar šaušanas līmeni. Ļoti grūti bija piešaut roku, kad viss izšķiras sekundes simtdaļās. Kādam tas varbūt ir svarīgi, kādam nē...

Link to comment
Share on other sites

Pikaso ir taisnība savā ziņā... Kāds pierod pie kaut kā viena, kādam vajag 1 dienu lai pāriet uz kko citu. Logitech cienītāji vispār reti uz kko citu pārsēžas... Es savukārt varu lietot jebko, galvenais lai stāv mani DPI...

Bet Gludinātājam iesaku g500. Cenu kategorija iespējams nav budžetā, bet par to peli nenožēlosi. Vai ir ekstrēms variants - Ikari

Link to comment
Share on other sites

ne tak. uz kādu 1,5k.

es tagad nezinu ko iesākt ar tiem 3600 dpi. kā viņus var izmantot savā labā?

Tieši tādēļ es nesaprotu kāpec daudzi pēr high DPI Peles :D

Es uzlieku pēc iespējas tuvu maximumam DPI (uz max dažreiz ir manīts skippings) un tad lieku attiecīgu sensu spēlē. Piem 4k DPI uz peles un 0.6 CS sens. Pele labāk klausa uz mikro kustībām...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...