Jump to content
GIGN Forum

Vote tiesiibas


Zippy
 Share

Recommended Posts

Mani sauc Kristaps Zarinjsh !!! Dziivoju Siguldaa,esmu 16 gadus vecs! cs speeleeju 2 gadus ! speeleeju tikai un vieniigi serverii cs.gign.lv , jo shis serveris man patiik,tapeec ka tur speelee 1.kaart . Latvieshi

2. kaart . laba tauta

3. kaart . speeleetaaji no kuriem var daudz maaciites

Njuu taaa, es veeleetos luugt vote tiesiibas un arii rr !

buutu ljoti pateiciigs, ja man vinjas pieshkjirtu !

Un flooderi vareetu iipashi neizrunaaties biggrin.gif

ar cienju ......... ..............

biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

mad.gif

psc, pa vaardu jau to4 vareeji neizteikties ..........

Vote tiesiibas luudzu, jo speeleejot uz cw.gign vareetu nomainiit mapi, bet protams,ka arii uz cs.gign.lv vareeetu uzlikt kaadu voti . votes iznaakums jau liecina par to ko tauta veelas speeleet !!!!

un protams ka es taas votes nelikshu visu laiku !!! vieniigi kad buus iespeeja,kad to4 vajag uzlikt !!! un macho, kas vainas manam vaardam ??? nebiju dzirdeejis neko sliktu par vinju un it sevishkji ka vinjsh ir miljsh biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

... nebiju dzirdeejis neko sliktu par vinju un it sevishkji ka vinjsh ir miljsh...

Jaaaa, vissliktaakais, ko esmu dzirdejis par sevi (no sievietes): "Nevar jau visi buut miiksti, miilji un puukaini kaa tu..."

Bet vislabaakais... "...chata jobers/terorists".

Link to comment
Share on other sites

un ko tu COL gribeeji ar to teikt ....... tev nav saacies narcisa simdroms wink.gif

ps. am too sexy for my shirt Too sexy for my shirt So sexy it hurts cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

uyinaators, skatos, tu nesaprati manu domu. Ieskaties veeriigaak QUOTE`ee un tad pameigjini saskatiit ironisku smaidu uz manaam luupaam... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

manuprat, zippy veelas admin pravas tikai tapec, lai varetu atspeekoties citiem adminiem par kuriem vinjs nav staavaa sajuusmaa... cik atceros zippy ir viens leciigs puisis, kas iipashi pateiciigs pret speletajiem nav...

Link to comment
Share on other sites

jaaa jaa redzu ironisku smaidu uz tavaam lupaa Cole, pag pag un kas tad tur vel ir ........ogo alus putas uz luupaam wink.gif darba laikaa....shitaa jaunatne smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

hmmmm, Diesel ! tu labi atceries par ko es toreiz biju dusmiigs uz TEVI !!! jooo speeleejaam prodigy un taa bija pirmaa partija, es biju palicis peedeejais pie T ! gaaju peec bombas, ja nemaldos man bija mazaak kaa 10 hp ! hmmm un atceries ko tu izdariiji ? ! psc, uzliki slay un pateici ka nav nekaadu ceriibu !!! psc admins, pilniigi prieks speeleet taadaa serverii kur ir taac laps admins kaa diesel !!! un man tiesiibas nav vajadziigas, lai dizhoties ar vinjaamm, taa kaa to dari tu !!! un cole, ko tu domaaji ar to ko tu teici ??? ; /

Link to comment
Share on other sites

njaa.. zippy es atceros.. tam es pilnigi piekriitu... Sen jau gaidiiju sho zinju.. smile.gif .. vieniigais ko nokluseeji ir tas ka TU KEMPOJI FUCKING 1 min, un kad jau laiks pietruuka tu saaki kusteeties...!!! un tad kad beidzas laix es tev uzliku slay... Cik atceros tajaa laikaa serverii arii atradas kads no [GIGN], kas vispar gribeja likt kick.... tapec zippy pirm saac kaut ko teikt... noskaidro visus apstaaklus... ak jaa.. un par to dizhoshanos... EJ IESKRIETIES .. man tracina tie idinji, kas pamana ka admins lieto tam pienaakoshaas tiesiibus un uzreiz auro "vot tu smirdiigais admins to vien maaki kaa lietot pravas..." ehh... driiz jau apnix vispar atbildet .... dry.gif ... zheel ka cilveki nav pietiekami atiistijusies... sad.gif lab lab.. me beigs to pesimsmu..

citadi veel sagruziishos...

Ble kapec tiesi man piepishas visadi aanusi..

aiii ....

Link to comment
Share on other sites

Kima es neesmu, es ar kimu eju vienaa skolaa !!! Diesel neee awp man tad nebija, tev atminja ir suudiiga!!! tas bija pats pirmais raunds, es biju ar deeagle !!! un es 1min to4 netupeeju un [GiGN] admini arii nebija !!! toreiz tu man uzliki slay , jo tev gribeejaas aatraak speeleet !!! psc, tev vispaar admina tiesiibas vajadzeetu atnjemt !!! un taa nav vieniigaa reize, kad esmu redzeejis no tevis stulbas riiciibas ar slay !!!! hmmm, a varbuut taa tu piesaisti cilveekus serverim !!! bet shaubos .......

Link to comment
Share on other sites

Diesel neee awp man tad nebija, tev atminja ir suudiiga!!!
njaa.... es 4ota neesmu pamaniijis ka es raxtiju ka tu biji ar awp... bet tagad es skaidri atceros to reizi... bija pirmais rounds... tip nu kad veel visi ienaak mapee... Bomba kaut kur metajas a jamais vienkarsi negaja vinju likt... taa arii es uzlikus, lai varetu uzlitk arr ... (manuprat taa bija)... nu luuk un tad viss notikaas... (ne jau sex) ... Un jaa.. diemzheel shii tiesam nav pirmaa reize kad izmantoju komandu slay... tachu kaa redzi tavs uzskats nav pareizs... un pie taa tu driiz pieradiisi kad paaugsies!!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...