Jump to content
GIGN Forum

Tattoo/ Cik Maksaas?


abcdefuck
 Share

Recommended Posts

karpas, DAFUQ? :D nezinu, man tas izskatas pec bezjedziiga shita uz kjermenja, nafig jatetovee karpas? tas kaut ko nozime?

koi japāniski nozīmē karpa. tur viņas ir ļoti populāras vīrišķais simbols. leģenda stāsta, ka karpas, kas senos laikos peldējušas pret straumi un tikušas pāri "pūķu vārtiem" pašas pārvētās par pūķiem. kā arī samuraji apbrīnoja to, ka karpas gulēja nekustīgi uz dēļa, kad tās tika nokautas - domāja pa viņām, kā bezbailīgiem karotājiem, kam nav bail no nāves.

japāna karpas ir tik populāras, ka dažas sugas var maksāt 500 un vairāk tulkstošus. + viņu karpas nav kā mūsu brūnās gotiņas. tās ir baltas/sarkanas/zelta krāsās. šausmīgi smukas.

un tradicionālie karpu tetovējumi ir ļoti smuki. 100 reiz labāki pa tiem melnajiem rakstiem, kas izskatās pēc uzlīmēm, ko kāds liek uz sava bembja jo domā ka ir kruts.

Link to comment
Share on other sites

Ja tiešām nezini ko tetovēt , tad tetovē savus iniciāļus.

Vispār kāds tattoo gudrinieks negrib samest fotkas un pie reizes izstāstīt ko katrs tattoo nozīmē? :)

https://www.google.lv/#hl=lv&pwst=1&sa=X&ei=9Q0IUKiQGenk4QTMjNHVBA&ved=0CFAQvwUoAQ&q=tattoo+noz%C4%ABme&spell=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.,cf.osb&fp=921796aeff3e0e66&biw=1280&bih=861

Tie skaidrojumi jau ir vairāk tiem tradicionalajiem tetovejumiem, bet ja pašam sava ideja tad ari pašam sava noziime :) es piemeram vispar neskatos uz to kada tam un tam nozime, laikam jau man nemaz neinterese tada veida tetovejumi ka piemeram tur suni uztetovēt vai kādu zivi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...