Jump to content
GIGN Forum

Tattoo/ Cik Maksaas?


abcdefuck
 Share

Recommended Posts

par vadimu ir diez gan daudz sudziibu cik ir dzirdēts, rīgas tinte čotka bet atkal dārgi, es tomer labāk pie privātā eju. Ieksh draugiem.lv ir sadaļa /tattoo/ tetovējumi un tur ir sadaļa tattoo meistari http://www.draugiem.lv/group/16017751/tattoo-tetovejumi/?f_tid=1925931 nu vot un tur vari izčekot cilveku darbus, sarunāt cenas :)

Link to comment
Share on other sites

Es arī pie privātā, varu iedot nr. ja vajag, čalis agrāk strādāja Rīgas Tintē, labs skills un cenas arī ļoti draudzīgas :)

ekopuika pareizi saka - Rīgas tintē līdz 28 augustam bij aizsist pie Jankas, bet pie Marijas vēl bij vieta arī uz jūliju :)

Edited by brahhh
Link to comment
Share on other sites

Da nafig tev tetovējumu tik agri, ja viņam nav nekāda normāla nozīme, tad tev viņu nah*j nevajag!

Pagājušogad viens pazīstams repāns uztaisīja sev tetovējumu turpat uz rokas ar "Only God Can Yudge Me"

Gan tetovētājs, gan viņš pats bija absolūti pārliecināti, ka pareizi iz yudge, tagad nu varēs jadžot ilgi ar savu sūdu uz rokas, kurš ir tik pat oriģināls cik apgriezti nagi.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Da nafig tev tetovējumu tik agri, ja viņam nav nekāda normāla nozīme, tad tev viņu nah*j nevajag!

Pagājušogad viens pazīstams repāns uztaisīja sev tetovējumu turpat uz rokas ar "Only God Can Yudge Me"

Gan tetovētājs, gan viņš pats bija absolūti pārliecināti, ka pareizi iz yudge, tagad nu varēs jadžot ilgi ar savu sūdu uz rokas, kurš ir tik pat oriģināls cik apgriezti nagi.

To tekstu pat daudzi tetovētāji vnk atsakās tetovēt, max daunisms (teksts). Ka ari tos saucamos tribalus...

Link to comment
Share on other sites

Mamma dāvina tatoo? Un tu nezini ko tu gribi. Tas jau izsaka to, ka tev tetovējumu vispār nevajag. Uztetovē skorpionu uz galvas, nonāc īstajā kompānijā un dābū riktīgi atrīt par to, ka totevē to ko nevajag, tur kur nevajag.

Reāli, pacieties gadus 5 vismaz, izdomā vai tev kaut ko vajag uz sava ķermeņa, pastudē un tad to dari, ja tiešām esi par to pārliecināts.

Nojaušu, ka tev ir kādi 16-18 gadi, ja es tajā vecumā prasītu mātei, vai varu un gribu tetovēties, dabūtu no muteres ar pusķieģeli tā, ka riebj. Ja jau tagad pat dāvina tādas lietas... lai nu būtu, neizteikšos labāk ko domāju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Es savu ari 17 gados uztaisju, nenožēloju, taisīšu vel...

Tak ko jus cilvekam pratu pišat, ja grib lai taisa, šaubos vai taisis kkadus skorpionu ar rozēm zobos vai zvaigznes uz ceļiem...

Link to comment
Share on other sites

i-7117.jpg

ja pareizi atceros, tad sis nozime cik reizes ir ielikts aiz resteem :D

taurinjus tetovee maukas, pec noverojumiem mauku mums Latvija ir padaudz :D

vel viena stulba tendence pedeja laikaa, ka meitenes tetovee kakjus, nu nahuj, NAHUJ?

Edited by Epix
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...