Jump to content
GIGN Forum

Vaig Palīdzību Ar Pār.lūpu


styledu
 Share

Recommended Posts

Sveiki , man vaig kādus padomus kā ārstēt pārsīstu lūpas iekšpusi...

Vairākas problēmas -

pagājušas jau pāris dienas seja jau atgājusi(4-5dienas) no kritiena viss "kaut cik" normāli , bet lūpa ša vai tā piepampusi un balta palikusi un blakus tam lielajam baltumam ir tāda kā svītra ( arī drošvien pušums ) neko tādu ieēst nevaru kā piem kečupu - apelsīnu ( kož )

vai varat ko ieteikt?

p.s to balto blankumu bakstiju ar adatu un cik sapratu tās laikam nav strutas , un vai tā var būt ka lūpa fck ilgi dzīst?

Link to comment
Share on other sites

es nesaprotu. tie, kas liek šīs mistiskās problēmas grib parādīt to, ka viņi dzīvo? Varbūt tev derētu aiziet pie ārsta? Ja negribi veikt nekādus pierakstus, tad aizej uz slimnīcu. Ja bail, uz aptieku. Nu noteikti ne uz spēļu portālu.

un vēl kas. Kāpēc tu vispār tur kaut ko baksti? Tagad tev tiešām varētu "fck ilgi dzīt" .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

man luupa jau kadus 4menesus ir skjiiba no sitiena un tā ''svītra'' arī ir :) tak pohuj esi vecis vai vecene? :D kaa var uztraukties par taadu suudu? :D

Vīrišķie hormoni aiz tevis peļķes atstāj.

Topika autoram- marš, pie ārsta, nevis palīdzību meklēt spēļu forumā.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

aiziet pie aarsta un prasiit ko lai iesaak ar parsistu luupu? es no kauna zeme ielistu , bet geimeriem uzsista lupa laikam ir kkas WOOW

Lūdzu, turpini, tava vīrišķība un mačo tēls ir tiešām izklaidējoša.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vismaz neraudu kā sieviete tu par uzsitumu

sakars sievietei? Varu derēt tu pat iedomāties nevari kā tas ir ka neko ieēst nevar ... puis , ja tev būtu draudzene tad tev par lūpu nebūtu pofig...

nu es meklēju kādu mājas apstākļu līdzekli, kā piem. - sālsūdens un maiga tēja ar ko skalot muti.

Edited by styledu
Link to comment
Share on other sites

sakars sievietei? Varu derēt tu pat iedomāties nevari kā tas ir ka neko ieēst nevar ... puis , ja tev būtu draudzene tad tev par lūpu nebūtu pofig...

nu es meklēju kādu mājas apstākļu līdzekli, kā piem. - sālsūdens un maiga tēja ar ko skalot muti.

baigā draudzene kas liek čalim iet uz gaming forumu lai meklētu palīdzību par lūpu ;DDD

Edited by courage
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...