Jump to content
GIGN Forum

Slowhands <3 Destiny


slow hands
 Share

Recommended Posts

jaa, nu taa tas ir sanaacis, es vienkaarshi nevaru vairs taalaak dziivot Jums, daargie kibersportsmenji, to nepaveestot smile.gif da labi tak, joks!

tad pie lietas!

taa nu ir sanaacis, shis ir ziemaassveetku laiks, daavinaashnas, miilestiibas utt. laiks, bet manai pacietiibai arii ir savs meers smile.gif es nemeedzu suudzeeties un nemeedzu ariidzen nevienu speciiali iegaazt, nostuchiit vai ka savaadaak piekaast, bet shoreiz es buushu nejauks un ljauns smile.gif

nu shon' taa izdomaaju, ka jaauzspeelee cs un pieceelos taa agraak no riita (kameer pings veel turaas normu robezhaas) un iegaaju gign seerverii. karte, ja atminos bija cs_italy un protama lieka, ka momentaa devos pie teroristu komandas, lai buutu vieglaak speeleet, jo kaa izsenis veesta cs vecajo vaardi - "tev buus iet pret straumi, lai iemaaciitos shiis speeles iisto buutiibu (respektiivi iet pie ct), bet ja veelies vien guut mirklja baudu un fragot seezot stuuros, tad kriiti greekaa un ienjem poziicijas pie teroru komandas!" smile.gif domaats dariit, iepeerkos un veicu nelielu reidu pa baazi, taa viegli iesildiijos. pats 1. kas mani nezeeliigi izbesija (mani ir gruuti nokaitinaat vai izbesiit, pret visu censhos attiekties ar smiinu sejaa) bija pretiiga Destiny (iespeejams, ka tas pats no TNT klana, tikai tam forumaa niks rakstaas Desteny^) balss un veel vina komandas biedra (viniem tagad ir komanda) balss. bezjeedziiga vaavuljoshana pa mikrafonu, teemas saakot no: "blja tu redzeeji kaa es vinu novaacu?", liidz: "visi chiiteri ir loxi!" mu labi to veel kaut kaa vareetu pieciest, bet nejau to, ka shie abi subjekti ienjeema 2 pirmaas vietas tabulas augshdaljaa. jaa, tas man, kaa riktiigam staterim/fragerim/rankerim riktiigi nokremta, ja godiigi, tad es biju gatavs nekaveejoties pamest seerveri smile.gif

bet kkaads nezinaams speeks mani notureeja seerverii, es paliku un veeroju. viss riteeja gludi, Destiny speeleeja labi un pienaaca tas moments (iestaajas kapa klusums, visi alksts dzirdeet kas notika talaak, Destiny paarbauda pulsu vai sirds veel pukst, viss kaartiibaa? ok, es turpinu!), kad manu vietu ieneema registreets speeletaajs un es brutaali tiku izmests no seervera smile.gif veelaak protams tiku atpakalj un lai speeleetu pilnas 30min nebija ilgi jaagaida, jo nakoshaa karte bija de_winternuke un kaa zinaams ieksh taas kartes var speeleet max 8vs8 un neviens nevar ienemt tavu vietu, jo no spec nevar tikt speelee (vismaz man taa liekas). veel manaa labaa straadaaja tas, ka man taa karte jau bija nolaadeetu un zinaaju, ka vismaz 1/2 taa karte nebuus un tiem naaksies gaidiit kameer noladeejas, kameer es jau jonjoshu pa karti. c'mon! taa arii tas notika. laimiigs speeleeju un priecaajos par saviem fragiem, tikai speeli bojaaja dazi pidinji, kuriem nebija kauns atklaati speeleet ar wh un aim, jo admini seerverii nebija smile.gif karte tika izspeeleeta un pienaaca likteniigais moments - krutaakaa karte pasaulee - havana. o jee, momentaali devos pie t puses, jo zinaaju, ka taa man buus daudzX lielaakaas iespeejas notureeties plusos smile.gif nu karteejo reizi biju pakaasis un netiishaam uzpiedu uz speeleeetaaja Quantium - Destiny^, situaacija bija bezceriiga, jo vinsh bija pie t, bet ct jau bija paneemis hostus un veda prom, pedeejaa mirklii Destiny kaut kaa tizli novilka meertji gar griidu, nu taa pa diognaali, nez, iespeejams, ka man vienkaarshi nogljuchija, iespeejams ka taa bija ziime. es speeleeeju taalaak un peec katra zaudeetaa raunda skatiijos vinju, skatiijos, ka aptracis admins, kam taa vien kaarojas nospiest lielo BANA pogu smile.gif bet vai es ko ieraudziiju? nope... beidzu speelee un devos uz frizeetavu apcirpt savas pinkas, atgriezies majaas ieraudziiju nepatiikamu skatu - maasa bija okupeejusi darotu un chatojas ar saviem imaginaarajiem draugiem smile.gif nu, kas man cits atlika - skatiijos televiizoru, pa kuru taapat nekad neko jeedziigu neraada... peec 30min notiek negaidiitais - vina pamet galveno kreeslu un mans lieks ir pienaacis, es berzeejot rokas apseezos kreeslaa un 1. ko izdaru (tu tieshaam to dariisi, atkal speeleesi cs? nope! es noladeeshu havanas demo no GIGN lapas demo sadaljas). protams, es to izdariiju un nekaveejoties sleedzu iekshaa savu wh un spectatoju Quantium - Destiny^ smile.gif kas atklaajaas? shausheliigas lietas mani miiljie, shausheliigas. biedrs Destiny visu laiku bija lietas kursaa par to kur ir pretinieki, biedram Destiny nevienu pashu reiziiti nebija jaaparbauda neviens kartes stuuriitis, vinsh kaa Konans iekarotaajs devaas uzbrukumos un bija paarliecinaats par seviim. pats (jaa pats) labaakais bija vina nekluudiiba, vienmeer nogaidiit liidz vajadziigajam momentam un izliist laukaa un apvaakt tos, kurus jau laikus bija noskatiijis smile.gif caur sieninaam arii paaris epizodees tika labi nobombiits, piekam, ar juveliera precizitaati. pieversiet uzmaniibu primajiem raundiem, kaa Destiny aizrasho uz priekshu un pagaida aiz sieninjas (taa forshi piespiedies tai klaat, it kaa censhoties tur kaut ko saskatiit cauri) un peec tam, kad visi ct ir aizskreejushi garaam - izlien laukaa kaa brashulis un shauj visiem muguraa, nepatiikams skats... forshaa meertja vilkshana cuari sienaam, ap stuuriem preciizi virsuu pretiniekiem arii neizpaliek, kaa es dievinu shos PRO! laikam tas arii viss...

aa un veel, ja tas tomeer nav TNT Desteny, tad... nu tad enivei uzlikiet tam Destiny (ne muusu Desteny) banu kaa next time redziet + nobanojiet to visu Quantium klanu (kaut gan es to 2 pidinju nemaz neskatiijos, iespeejams, ka arii bija chiiti) smile.gif es tieshaam negribu ticeet, ka tas ir muusu Desteny, patieshaam negribu, tomeer, ja kaadam ir pieraadijumi par to, ka tas ir tieshi vinsh, tad nekautreejieties un padalieties ar infu! smile.gif

ui, pavisam aizmirsu, eku demo http://www.gign.lv:81/demos/weekly-0512271100-cs_havana.zip

davai turaas visi!

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

izlasīju slow hands stāstu un sapratu, ka jāpastāsta savējais.

Uff, iesākās tas vienā jaukā rītā, kad bija daudz nepadarītā un kad pīrāgi gulēja grozā pītā, es sēdēju čatā un rakstīju lītā. happy.gif slow hands bija kārtējo reizi kaut ko ierakstījis forumā un es lasīju un piefiksēju, ka čalis nav reģistrēts uz gigna. Nodomāju "Hmm, šīs konfektes "Piena Lāse" ir diezgan garšīgas". Ā, jā, vēl es nodomāju "vot varētu čali reģistrēt, vienreiz uz gigna šo redzēju un viņš spēlēja tīri sakarīgi". Nu bet tā kā šis vēlmi neizteica, tad ko es daudz uzplīšos. Kad vienā citā rītā, kad joprojām bij daudz nepadarītā, forumā sēdēju es, lasīdams jautājumus un atbildes, skatījos, ka atkal slow handam tur trobele ar reģistrēšanos utt, bet šis joprojām bija pacietīgs un stāstīja, ka dzīvot var un ka nav tik traki un es nodomāju - bāc, vot vecis normāls, pilnīgs pretstats tiem mīkstajiem pidiņiem, kuri vislaik sūdzas un ir riktīgas suņanaglas pakaļā. Bet joprojām neko nedarīju... tad vēl izlasīju slow handa postu, kur viņš ieminējās, ka uz ziemassvētkiem varētu viņu piereģistrēt un nodomāju - heh, kāpēc gan ne. Un pavisam nesen man bija sekojoša saruna:

|19:13:55| <cRash___> man ir registeets niks uz gign doomzz

|19:14:06| <cRash___> bet vai tu nevaretu plzzz samainit vinju uz cRash

|19:14:16| <cRash___> jo man ZB spelet ar tadu tizlu niku

|19:14:31| <cRash___> ja butu cRash speletu 100% biezak neka tagad

|19:15:50| <cRash___> ??????

|19:16:41| <cRash___> nu ko??

|19:16:46| <cRash___> izpalidzesi man?

|19:21:27| <cRash___> macho?

|19:22:20| <macho> tu tak esi tas daunis DZU

|19:22:33| <cRash___> jaa

|19:22:34| <macho> par to ka tev pietiek bezkauniibas tik biezhi piepisties, tavs niks tiks izdzeests

|19:22:34| <cRash___> akas?

|19:22:38| <macho> paldies par uzmaniibu

|19:22:44| <cRash___> ko?

manuprāt, ļoti jauks sarunas noslēgums. Tad lūk. Izlasot vēl šo slow handa stāstu padomāju "Vot ja es piereģistrēšu džeku un vēljovairāk, ja iedošu kaut kādas tiesības, tad čalis diezgan bieži spēlēs uz gigna un gignam tas protams nāks tikai par labu, bet viņš pats iespējams neizdarīs kaut ko pa citām tēmām." Nu bet tā kā manās interesēs ir gigna labklājība, tad ko tur daudz domāt. Piereģistrēju beidzot slow handu happy.gif Un ja worms pēc ip to pidiņu destiny (Kurš nav tas no TNT) neizbanos, tad to varēsi izdarīt tu wink.gif

Aleluja.

Link to comment
Share on other sites

labaaku ziemassveetku daavanu neesmu saneemis, nu ja neskaita, ka 4 gadu vecumaa man vecaaki uzdaavinaaja taadu baltu speelju zapiiti, kuru vareeja uzvilkt un kuram braucot dega prieksheejaas faares smile.gif shis tieshaam ir sirsniigs gaajiens no macho puses, paldies tev! smile.gif es jau negribu, lai deelj manis ciesh tas cRash, dzeks veel nodomaas, ka esmu ar macho sarunaajis un ka deelj manis vinam izdzeesa niku, satiks mani uz ielas un uzsitiis zilu aci, tomeer, ceru, ka taa nenotiks smile.gif

baac, es gaidu, ka muusu Desteny^ kko teiks, dzeks parasti kko bezpontaa ieposto forumaa, nu tad beidzot ir pienaacis laiks kko iepostot pa teemu smile.gif

kapeec es to visu uzsaaku? ir taa, ka speeleejot (netikai uz gign), es biezi redzu, ka dzeki mochii ar wh. es parasti nebljauju pa visu chatu - reku tam tur ir wh, admin paarbaudi, es vienkaarsh speeleeju un ja tas pidinsh mani novaac, vienkaarshi nodomaaju - vot pidinsh, bez wh vinsh pat manus POD botus nevareetu atshaut smile.gif bet, kas man nepatiik un ljoti nepatiik, ka ir daudz taadi pidinji, kas speelee ar wh, to dara neuzkriitoshi un meegina no sevis meetaat nez kaadus vechus ar pautiem. kaut ko bljauj pa mikrofonu, meegina uzmesties par baigajiem chomiem utt. tas mani vienkaarshi tracina un shis Destiny tanii italy kartee taa izaicinoshi uzvedaas un tas mani nokaitinaaja smile.gif

P.S. tiekamies gign! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Man jau patik,kursh pidinsh raksta manu niku visulaiku, es jau ta tagad meginuy spelet vai tikai ar Desteny^ vai citu kur negrbu lai uzzin!

Ble* atzistas kursh p1mp** tas bija?? Man gribas kadam pa muti sadot!

Slowhends zinu ka rakstas mans niks, jo tagad vinsh visur ir reg ar e navis i ta tad man pie kajas, ja kads megina mani iegazt, tad lai vinsh iet kardigi saspiest savu galvu starp toletes poda vakiem!

Saku lasit sudzibas un ibitit matos mani apvaino sad.gif

Labi es te esu parupejies, sorry!!

Butu tam loxam BAN uzlikushi, tad es tiktu jabkadigi ieksha,jo ta nebutu mana IP!

Vai es esu aizsvilies vai kaut ka savdak mani nervi to netur???

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...