Jump to content
GIGN Forum

Redzes Tests


maverick
 Share

Recommended Posts

gludinaataaj diezgan diivaini skatoties kkadu huinu slegt tumbas uz pilnu klapi.

esmu redzejis daudz sitada veida shitus, bet parbijies tikai 1x. un kas ir pats divainakais jau nojaushot ka tas buus kas tamlidzigs. tas bija video un sanaca ta ka kad gaja jau uz beigam es pieversu uzmanibu apaksa tai laika linijai video pleijerim un kka mazliet aizmirsos un tiesi taja bridi nenormaals kliedziens. vairak gan sabijos no tas skanaz bet tas atels ari bij vispretigakais kads redzets tada veida huinaas, taada pretiiga ragana kas ar mazliet saraustitam kustibam (nu itka butu izgriesti dazi kadri) tuvojas ekranam un likas ka tulit izlidis no taa smile.gif

Edited by supermens
Link to comment
Share on other sites

forshi.. man jau patīk visi šie... Bet no kā es visvairāk esmu nobijies ir, kad man māsa atsūtīja dabas skatu kalni, upe un jāatrod atšķirības (nereal)... Njaa nekad nedomāju, ka viņa man ko tādu iesmērēs, es vel tā seju pielieku pie ekrāna (pirms tam mūziku biju diezgan skaļi klausījies). Un tad no nez kurienes monstrs drausmīgā balsī. Žēl bet tas prikols vairs nav (lapa zudusi).

Sry neliels offtopic sanāca.

Link to comment
Share on other sites

Nu blin ATKAL!!!!! domaaju ka beidzot vareeshu paarbaudiit vai es neesmu ar to cs galiigi sapisis redzi bet NEEEE!!! atkal kaut kaadam meeslam jaaizlec un jaablauj! hmmm.... nebija slikti biggrin.gif bishku pat noraustiijos thumbsup.gif

Gan jau, ka silts gar kaaju noteceeja 4.gif

Link to comment
Share on other sites

forshi.. man jau patīk visi šie... Bet no kā es visvairāk esmu nobijies ir, kad man māsa atsūtīja dabas skatu kalni, upe un jāatrod atšķirības (nereal)... Njaa nekad nedomāju, ka viņa man ko tādu iesmērēs, es vel tā seju pielieku pie ekrāna (pirms tam mūziku biju diezgan skaļi klausījies). Un tad no nez kurienes monstrs drausmīgā balsī. Žēl bet tas prikols vairs nav (lapa zudusi).

Sry neliels offtopic sanāca.

tiesi sitas pats ar to kludu meklesanu bija pats pirmais nos sitiem visiem smile.gif toreiz gan nobijos- baigi biju sakoncentrejies

Link to comment
Share on other sites

tiesi sitas pats ar to kludu meklesanu bija pats pirmais nos sitiem visiem smile.gif toreiz gan nobijos- baigi biju sakoncentrejies

me too, bet vislabakais bija, kad skaneja mieriga muzika, masina brauca pa kalniem leja un tad tads trollis izlec prieksa un kerc. es pirms skatos sita tipa flashus paskatos uz linku un soreiz uzmanibu pieversa vards sabotage =)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...