Jump to content
GIGN Forum

Adminam [] @ Css


IgorsTINGERE
 Share

Recommended Posts

niks: keeKs aR roZineem`

datums: 20.06.2012

laiks: 10:50

karte: de_kabul2

stati: http://stats.gign.lv/css/hlstats.php?mode=playerinfo&player=182

demo: http://cookie.gign.lv/css.gign.lv/2012-06-20

čīti: wh

apm,kartes vidū,keeKs piekonektējās,tad izgāja un pēc mazāk kā minūtes bija atpakaļ,kas man jau likās aizdomīgi.

Pēdējais raunds vispār feils,pielika punktu visam.

Link to comment
Share on other sites

Igor, Tu zini situāciju, tāpēc teicu - vismaz pieraksti - ka caur keeksa PC spēlēja, nevis KEEKS speleja! ( zinu,nav attaisnojums)

Lumpy, vari neskatīties - es arī kad uzzināju par to, noskatījos - tas 1 rounds stabils wh ;) ( spēlēja caur manu pc, tātad arī niks utt., draugs no IRL, kam nav nebij ko darīt, kamēr dzēru kafiju un brokastoju)

Cheers

Edited by keeeKsS
Link to comment
Share on other sites

Man tgd būtu jāzīlē vai tu spēlēji vai kāds cits,kāda atšķirība,kā es varu zināt ka tu tas nebiji,ņemot vērā kādu laiku atpakaļ redzot tos video,es jau pirms tam teicu,kad tu tikko saki spēlēt gign,ka [] var tev saskatīt.! (tikai neviens to neņēma vērā)

Link to comment
Share on other sites

cik saprotu, tad "čītošana" un "iedevu draugam pw" iet zem vienas kategorijas - acc nost.

[sM] Permanently banned player "78.84.109.247" (reason: wh).

ip nobanoju, lai nav nekādi brīnumi, vajag lai kāds lielais apgraiza burtus accessam.

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

Es skatos galīgi jau ahujeļi te. :hang:

Karoče es tā skatijos un domāju - nu itkā jau varētu džekam dot otru iespēju, tomēr visādi sūdi gadās. Padomāju varbūt pačakarēt puisi un pieprasīt drauga pases kopiju ar paskaidrojumu.

Beeet tad es izdomāju pačekot ko puisis ir labu rakstijis forumā un paskatīties ko es pats rakstiju pie accessa un bļāāā, es sajutos mazliet izdrāsts.

Tātad pirmais posts ko es atradu, bija par keeksa banu, ko uzlika worms un es esmu apstiprinājis. Tātad man uzreiz radās jautājums, kā pie velna viņš ir ticis pie admina, ja es jau nekad neļautu čīterim kļūt par adminu.

Izčekojot tālāko info, izrādās, ka cereza ir diezgan fiksi uzlikusi tiesības un es neesmu pat pamanijis to topiku.

Nu vispār jau sanāk, ka puisim nemaz nebūtu bijis jābūt ar tiesībām.

Case closed?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...