Jump to content
GIGN Forum

Licences Iegade !


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Cik isti maksa Ligo svetkos licences iegade, un kur vinu iegadaties!

Dzirdeju ka ja ir citas personas, netikai gimene, tad nakas licenci nemt, lai varetu muziklu klausities.

Policija pedeja laika sini apkartne jau daudziem ir sodu salikusi, tapec negribetos taja saraksta tikt.

Link to comment
Share on other sites

Un ko Tu klausies pa līgo?

nav kādam ufo & freda līgo ieraksti?

ēēēm, nemācēšu atbildēt, jo tā nekad nav bijusi problēma, kā arī es nekad neesmu pieteicies uzņemties atbildību par mūzikas garantēšanu ballītē. Galvenais, ka ir dziesmas par tēmu un var ballēties, mūzikai skanot fona, nevis sēdēt ausis spicējot uz tumbām. :)

Link to comment
Share on other sites

A kas sanak es piemeram nevaru tagad iziet sava paglamā un uzlikt muziku?! Neesmu neko interesejies par tiem pridurkiem, apgaismojiet mani luudzu!

Var droši likt mūziku. Tāpat jāņos un ģimenes pasākumos var droši klausīties, problēmas varētu rasties gadījumā, ja tu pagalmā izdomātu tirgot jāņu sieru, tad, iespējams, ka vajadzētu :)

Link to comment
Share on other sites

2OldBabies = Labvēlīgais Tips tikai jautrāk + visādi viesi.

Man ir kādu 7 gadu līgo 2oldbabies radio koncertu ieraksti.

Manuprāt nav nekas labāks ko līgo vakarā klausīties par viņiem.

Ja kādam vajag atsūtīt sakiet!

Nekādas licenses! Ejat zeķes adīt!

Link to comment
Share on other sites

tikko atcerējos - pirms dažiem gadiem draugam pc bija kkāds aizvēsturisks raidījums ar Fredi , čalis tur vislaik plēsa baigās anekdotes ar atskaņām , ja nemaldos tad sauca ''Iespraud Svecīti'' ... ir kādam ieraksti ? :)

Tas raidījums notika vairākus gadus pēc kārtas. Man noteikti ir kaut kur ieraksts, pameklēšu. Vienīgais baidos, ka viņš varētu būt kasetē :/

Link to comment
Share on other sites

Paldies par Fredi un Ufo, senčiem bija ierakstīts diskā, bet tas vienos Jāņos noziedēja.

Bet ja runā par Jāņiem un tā, vai kāds var padalīties ar sakarīgām marinādes receptēm? Parasti marinēju ar tradicionālajām metodēm, sāls, pipari, sīpoli, zaļumi, medus, JD BBQ mērce un visādas variācijas. Varbūt kādam ir kāda sikretka?

Vistai n Gaļai ..

receptes.elve ir pilns ar visu ko, bet meklēju tiešām pārbaudītas vērtības, jo šajos Jāņos tas gods tiks uzticēts man un vjg variācijas. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...