Jump to content
GIGN Forum

Caupis Banned By Juniors


cwpz
 Share

Recommended Posts

1. +-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 112817

| ADMINS: (@_@)*Juniors*

| NOBANOTAIS NIKS: Caupis

| NOBANOTAA IP: 84.237.153.109

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 07.05.2012 14:44

| Uzlikts pirms 6 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/112817

+----------------------------------------------------------

2. weekly-war3.gign.lv-1205071435-de_dust2.zip

3. Tas pēdējais moments man pašam ar patika! Nu bet tur ir skaņa,gaidu unbanu.

Link to comment
Share on other sites

1. +-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 112817

| ADMINS: (@_@)*Juniors*

| NOBANOTAIS NIKS: Caupis

| NOBANOTAA IP: 84.237.153.109

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 07.05.2012 14:44

| Uzlikts pirms 6 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/112817

+----------------------------------------------------------

2. weekly-war3.gign.lv-1205071435-de_dust2.zip

3. Tas pēdējais moments man pašam ar patika! Nu bet tur ir skaņa,gaidu unbanu.

Skatījos kā spēlē. Tīri interesanti...vislaik gaidīju kad būs moments, kas apstiprinātu, ka tik tiešām bija wh, jo līdz tam nebija īsta pamata. Bet tas moments pēc,kura dabūji banu - nu kamon...unreal. Būtu interesanti ja paskaidrotu kādā veidā ?

--

Lūgums kādam arī iečekot šo demo. Interesants spēlēšanas stils.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Skatījos kā spēlē. Tīri interesanti...vislaik gaidīju kad būs moments, kas apstiprinātu, ka tik tiešām bija wh, jo līdz tam nebija īsta pamata. Bet tas moments pēc,kura dabūji banu - nu kamon...unreal. Būtu interesanti ja paskaidrotu kādā veidā ?

--

Lūgums kādam arī iečekot šo demo. Interesants spēlēšanas stils.

Saproti, es nespēlēju 1. dienu, reizem, kad aiziet spēle, ne tikai tādi momenti birst! Gignā jau patstāvīgi spēlēju kādus pārs gadus, war3 protams esmu iesācejs tāpec iespejams mani nēesi ievērojis, bet pub admini noteikti ir ievērojuši un nekādu problēmu nav bijis!

Link to comment
Share on other sites

Saproti, es nespēlēju 1. dienu, reizem, kad aiziet spēle, ne tikai tādi momenti birst! Gignā jau patstāvīgi spēlēju kādus pārs gadus, war3 protams esmu iesācejs tāpec iespejams mani nēesi ievērojis, bet pub admini noteikti ir ievērojuši un nekādu problēmu nav bijis!

Skaidrs. Ja sagādāju neērtības un tiešām bija tīri - atvaino. Bans tiks noņemts tāpat.

Bet pagaidām gribētos,lai vēl kāds apskatās.

Link to comment
Share on other sites

Junior, ja neesi pārliecināts par to, vai spēlētājs izmanto kaut kādas palīgprogrammas - nebano. Novēro spēlētāju tik ilgi, kamēr būs 100% pārliecība par to, vai viņš čīto. Skatīties vari kaut vai 3 mapes pēc kārtas. Ja tik un tā netiec skaidrībā, paņem IP, piefiksē laiku un iedod demku kādam pieredzējušākam spēlētājam.

Link to comment
Share on other sites

Junior, ja neesi pārliecināts par to, vai spēlētājs izmanto kaut kādas palīgprogrammas - nebano. Novēro spēlētāju tik ilgi, kamēr būs 100% pārliecība par to, vai viņš čīto. Skatīties vari kaut vai 3 mapes pēc kārtas. Ja tik un tā netiec skaidrībā, paņem IP, piefiksē laiku un iedod demku kādam pieredzējušākam spēlētājam.

Es vēroju viņu neejot specos. Visu laiku likās baigi dīvaini, jo baigais instinkts bija, kur ir pretinieks un, tad vienā brīdī skrien lejā no tuneļa (B spota tunelis) un mauc uz C vārtiem - neredzot izšauj precīzi cauri sienai un novāc unrigu (ja nemaldos) - nu un,kas tieši tas bija ? No manis momentā banāns.

Iepriekš arī biju skatījies viņu - cs_pf_dust.

Es nebanoju iepriekš,jo nebiju 100% pārliecināts...likās,ka nu moška baigi veicās vai skilled, bet tad de_dust2 kartē šis moments man lika domāt to,ka nav tīri...

Ja nebūtu tas moments būtu turpinājis skatīties viņu.

Pieļauju, ka nu varbūt paveicās, bet nu tad tas ir 1 in a million.

Priecāšos ja kāds arī iečekos.

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos tikai attiecīgo momentu pirms bana. Manas ausis nesadzirdēja unirgu tur..nezinu, kā to dabūji gatavu. Jā, varēja saprast, ka unirgs ir a2, jo tur nošāva 2 ct..bet sadzirdēt tos pāris nolekšanas soļus pārējo trokšņu skaņā ir grūti.

Un šeit nevajadzētu runāt par to, kā tu jau dažus gadus esi te zināms utt. Varbūt kādu vakaru tev ir sagribējies pārbaudīt [], un iekriti. (tikai pieņēmums, lai būtu iemesls skatīties demo)

Edited by Mcaa
Link to comment
Share on other sites

Noskatījos tikai attiecīgo momentu pirms bana. Manas ausis nesadzirdēja unirgu tur..nezinu, kā to dabūji gatavu. Jā, varēja saprast, ka unirgs ir a2, jo tur nošāva 2 ct..bet sadzirdēt tos pāris nolekšanas soļus pārējo trokšņu skaņā ir grūti.

Un šeit nevajadzētu runāt par to, kā tu jau dažus gadus esi te zināms utt. Varbūt kādu vakaru tev ir sagribējies pārbaudīt [], un iekriti. (tikai pieņēmums, lai būtu iemesls skatīties demo)

Kad pats tur skrēju, arī bij tā ,kad dzirdu baigi daudz skaņu, bet tajā momentā vienkārši likās, kad tieši tur, kādam ir jābūt.

Vēl pasaki, ka tev nekad nav tā bijis, kad nēesi uz visiem 100 % parliecināts, bet intuicija nostrādā!

Vienkārši stulbi sanāk, ka jūs man gribat piešūt kubus par vienu momentu neizanilizējot manu spēli kopumā, es tak necenstos tā attaisnoties, ja tiešām būtu čītojis.

Link to comment
Share on other sites

Protams, savus demo neskatos, bet gan jau ir bijuši momenti, kuri pašam likušies normāli.

Vairāk sliecos, ka ir tā, kā Kasiits minēja - one in a million - bet varbūt kādam augstākam janoskatās.

Link to comment
Share on other sites

noskatijos demo, a2 momentā varēja dzirdēt apmēram 0.5sekudi 2 soļus, bet šausmonīgi klusu, tā ja skatās nebija neviena momenta, kur varētu piesiet wh, viens moments pa C bij jocīgs, bet tur arī tīri uz sound.

domāju, ka šeit ir nepamatots bans

Link to comment
Share on other sites

ok shas piekjershos :)

sakumaa domaaju wtf nekaa nav tiiri speelee viss ok bet uz beigaam saaka naakt taadas lietas aaraa kad sapratu lai tu turpinaatu speeleet gignaa buus jaamaksaa par unban :D

Edited by R3d.L1ne
Link to comment
Share on other sites

ok shas piekjershos :)

sakumaa domaaju wtf nekaa nav tiiri speelee viss ok bet uz beigaam saaka naakt taadas lietas aaraa kad sapratu lai tu turpinaatu speeleet gignaa buus jaamaksaa par unban :D

OMG, man trūkst vārdu! Bļe nu liekas kad gign vajdzētu būtu skilled adminiem, bet izskatās ir tikai kautkādi jerki kas mētā banus pa labi ,kreisi. Bļad besī arā nahujam es te nedēļu pišos lai dabūtu unbanu cipa visu mūžu spēlēju bez kubiem un nahuj tagad savos 22 gados izdomāju bljad uzčītot DEBĪLISMS augstākajā pakāpe.PSC un neviens nevar par mani aizmest kadu labu vārdu spēlēju šeit jau sen!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...