Jump to content
GIGN Forum

Lieliskie Drinki


macho
 Share

Recommended Posts

tātad, šodien konstatējām, ka maximā pārdod elītos drinkus.

Viselītākais drinks protams ir šis - Lučšij drink. Es viņu pirms ~3h izdzēru un joprojām jūtos kā lučšij. Lielisks dzēriens. Jābrīdina gan, ka nevisi varēs "handle the taste", jo tas dzēriens nav domāts nūģiem, bet gan reālajiem džekiem

Turpināsim ar interesanto dzērienu, kurā nav prezervatīvu. Vismaz dzerot šo jūs varat būt drošs, ka tajā nebūs prezervatīvu (reti kuru dzērienu dzerot par to var būt tik ļoti drošs)

Tāds nedaudz provokatīvs nosaukums ir šim dzērienam. Pats vēl neesmu viņu nobaudījis, bet Dr. Pain teica, ka uzrakstīs te sīkāk smile.gif

Un vēl - jūs visi noteikti esat pazīstami ar Valmies Premium Kefīru (varbūt saņemšos un uzrakstīšu par viņu rakstu vēlāk, bet cik daudzi no jums ir pazīstami ar produktu kas ir soli augstāk - Super Premium.

p.s.

izrādās ka aldara gaišais tagad arī ir bundžās (tādās baltās). Čoina čoina.

p.p.s

lučšij drink ir vienkārši lučšij.

Link to comment
Share on other sites

Ekstaaze rlz hrd...

Kaa jau noprataat, tas ir energjeetiskais dzeeriens, taadeelj dod energjiju visai dienai. Pirms tam izdzeeru veel vienu energjeetisko (Red Eagle), kursh arii bij' latvieshu razhojums, bet ne uz pusi tik energjisks kaa Ekstaaze. Taatad meegjinaashu aprakstiit izjuutas. Tas gan nebuus vienkaarshi, jo neko taadu liidz shim nebiju jutis. Taads energjijas uzpluudums, taada ekstaaze...

Katraa zinjaa, iedomaajaties, ka ejat pa dzhungljiem vai kaukaadu stepi, vai veel nezin ko un peekshnji ieraugat, ka jums uzgluun lauva vai kaads cits briesmiigs zveers. Saprotat, ka aizbeegt neizdosies. Un shis dziivnieks saak uzbrukumu, bet peedeejaa briidii notiek kas negaidiits (no debesiim uzkriit lidmashiinas tualetes saturs un lauva tiek nosists, ierodas vieteejais lauvu mednieks, kas vinju piebeidz ar kailaam rokaam, vai varbuut vinjsh ierauga, kaadu resnu neegjeri, ko labpraataak notiesaa)... Peec shii gadiijuma juus beidzot speejat saprast, ko iisti noziimee dziivot, jums paraadaas nesaprotama energjija kauko paveikt... Apmeeram taa... Pie tam shis dziivotveelme apvienojas ar tikko ieguuto adrenaliinu, un ir briidis, kad juus speejat paveikt visu.

Shis energjijas uzpluudums ir neaprakstaams, bet shkjiet, ka ar aprakstiito gadiijumu var ieguut liidziigu energjijas uzpluudumu

Link to comment
Share on other sites

Ja, aldaris gaishais ir bundzas tagad ar, bet nez kadelj man vinjsh likas divains wink.gif

Visi macho piebilsties dzerieni ir lieliski drinki, bet domaju, kad vel nakoshos paris gadus aldari gaisho (pudeles) neaizvietos nekas (mana dzive) .

so iedzeram smile.gif

post-6-1135307722.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja vaig energiju, tad es apedu 2 graudumaizes ar ievarijumu...

blink.gifblink.gifblink.gif

Kas tieši dod Tev to enerģiju? Graudu maizes vai ievārījums??? blink.gif

Ja es varētu iegūt no divām graudu maizēm un ievārījuma enerģiju, es būtu ļooti priecīgs!

Es ēdu žeņšeņ tabletes, bet drīz pirkšu to pašu žeņšeņ sakni un mērcēšu šņabī kādu mēnesi un tad kad šņabis savelkoties, tad esot ritiigs enerģijas dzēriens!

Vienīgais no rīta katru rītu dzert 50g, tas ir taa jocīgi! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

tika aiziets uz alus restoranu Red Fred, baigi labais iestadijums.

vai arii nee...tur taksh ir baigias uukjis (shii vaarda kaukaadaa mistiskaa attaalaa noziimee). Ar to neveelos teikt, ka tur buutu piepiipeets, tuseetos urljiki utt. vienkaarshi toreiz, kad sanaaca aiziet, apkalposhana bija nulles liimenii un taa arii nesanaaca paeest... Vairs tur neesu gaajis

Link to comment
Share on other sites

Ja, aldaris gaishais ir bundzas tagad ar, bet nez kadelj man vinjsh likas divains wink.gif

Visi macho piebilsties dzerieni ir lieliski drinki, bet domaju, kad vel nakoshos paris gadus aldari gaisho (pudeles) neaizvietos nekas (mana dzive) .

so iedzeram smile.gif

aahaha tas kaķis tur rullē happy.gif

Link to comment
Share on other sites

es no energijas dzerieniem redzu vienu jegu- samaisi ar sarkano LB un sarkano schwepsi un sanaks sadistiski labs kokteilitis new_all_coholic.gif

*edit*

vins izskatas sadi

Tiesi ta itseviski panem vel energy drinku Burn Vinsh pats ir sarkana krasa sajauc ar grandberryLb un tiktiesam pizdats kokciks

tikai zeel ka nav veseligs sirdij ja jauc kopa ar alkoholu snjabi:(

Link to comment
Share on other sites

vai arii nee...tur taksh ir baigias uukjis (shii vaarda kaukaadaa mistiskaa attaalaa noziimee). Ar to neveelos teikt, ka tur buutu piepiipeets, tuseetos urljiki utt. vienkaarshi toreiz, kad sanaaca aiziet, apkalposhana bija nulles liimenii un taa arii nesanaaca paeest... Vairs tur neesu gaajis

tur jau nav domats iet est , bet gan alu baudit.

bet apkalposana pa vakariem visur iesako

Link to comment
Share on other sites

tas pats kas baltais snjabis ar shark energijas dzeerienu - ideaali ... un jaa veel kaadreiz var pameeginaat malibu ar ananaasu sulu bet tas tik taads meitenisks padzeeriens,bet shausmiigi garshiigs gan! un vaniljas zelta vaarpa + aabolu sula wispaar r0xorz.... nesit cauri .. shito ja neesat pameeginaajusi pameegjiniet...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...