Jump to content
GIGN Forum

Ban


romcik
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 111848

| ADMINS: mono

| NOBANOTAIS NIKS: [{JIaHeP]*rom4a^

| NOBANOTAA IP: 90.201.191.19

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 22.04.2012 18:36

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/111848

+-------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: "wh, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas lasi konsolee!"

Kicked :"wh, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas lasi konsolee!"

Mono ja neponel prekola kakoe wh? toka zawol v etu mapu ewo toka 1 fraga zavalil ti mne uze ban za wh postavel eto wto za prekoli takie ja neponel???mono prezde cem ban stavet ti za 4elovekom ponobljudai!! a to ja toka zawol v mapu de_vertigo 1 minutu ewo ne poigral 1 4ela toka ubil i ti mne uze ban stavew...Prowu admini obratite na eto vnimanie i ti toze mono pozaluisto obrati na eto vnemanie kak mozna bistrei!!!kak pojavetsja demka posmatri a to mne takie prekoli ne nravjutsja!!!! zaranie sps.

Link to comment
Share on other sites

esli ti igraew s wh to flag tebe v ruki..ja dlja sebja znaju wto neigraju ja tak wto otdihai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

atputies tu.

Puut pilites itka lielaka dalja no cilvekiem sheit butu mulkji.

PIIS NIGGA !

Link to comment
Share on other sites

nigers kas te vare tu butu tikai tu! tu jau pat nevari normali uzrakstit...A pec tam pateiksi ka es pirmais saku :D

Tavs gadijums ir vispār dīvains. Te monitorings , Te wh, Te vēl kkāda huiņa tākā būtu labāk paklusējis !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mcaa ja tebe mogu skozatj 1 vo pervih posmatri s kakih ip adresov ja igraju nekogda ne menjalsja kakoi bil takoi i estj...a 2 nesui svoi nos esli ne ponemaew a 4em re4 idet besit uze takie ljudi.... a pesatj mozna xotj so 100000 ip adresov pre4em tut otkuda ja pewu... vawe ti fiwku rubiw?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...