Jump to content
GIGN Forum

Arush Is Smokin` Hot


B3NDE
 Share

Recommended Posts

| BANA ID: 111485

| ADMINS: Arush

| NOBANOTAIS NIKS: PANZ3r

| NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:0:29041959

| IEMESLS: iespeja padomat par nepamatotu votes liksanu

| UZLIKTS: 17.04.2012 17:51

| Uzlikts pirms 11 minutem

| Terminsh peec 6 dienam 23 stundam 48 minutem

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/111485

+-------------------------------------------------------------------

Kicked :"iespeja padomat par nepamatotu votes liksanu , termins: 6 dienam 23 stundam 48 minutem. Vairak informacijas lasi konsule

Lūdzu samazināt banu uz dienu vai divām.

Iegāju serverī pasaktījos spelē "BeD BoI" laikam tāds niks, vakar atceros Juniors viņam uzlika banu un aizvakar arī spēlētājs ar šādu niku tikai nobanots uz perm. (pa mic pateica, ka atkal ar wh spēlē)

Uzliku voti un visi sabalsoja.

Man vienalga kādas intrigas tur Arush vērpj un kāpēc nespēlē ar savu niku utt, bet neredzu ka būtu sūdzības un iepriekšējie bani pienācīgi noņemti.

Link to comment
Share on other sites

| BANA ID: 111485

| ADMINS: Arush

| NOBANOTAIS NIKS: PANZ3r

| NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:0:29041959

| IEMESLS: iespeja padomat par nepamatotu votes liksanu

| UZLIKTS: 17.04.2012 17:51

| Uzlikts pirms 11 minutem

| Terminsh peec 6 dienam 23 stundam 48 minutem

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/111485

+-------------------------------------------------------------------

Kicked :"iespeja padomat par nepamatotu votes liksanu , termins: 6 dienam 23 stundam 48 minutem. Vairak informacijas lasi konsule

Lūdzu samazināt banu uz dienu vai divām.

Iegāju serverī pasaktījos spelē "BeD BoI" laikam tāds niks, vakar atceros Juniors viņam uzlika banu un aizvakar arī spēlētājs ar šādu niku tikai nobanots uz perm. (pa mic pateica, ka atkal ar wh spēlē)

Uzliku voti un visi sabalsoja.

Man vienalga kādas intrigas tur Arush vērpj un kāpēc nespēlē ar savu niku utt, bet neredzu ka būtu sūdzības un iepriekšējie bani pienācīgi noņemti.

Ne jau tu busi tas kas izlems kuram ir jaspele serveri un kuram nav. Cik reizes neesmu redzejis ka tu liec nepamatotas votes par kick un ban. Ar to niku speleju es un man nobanots tiku par tipa aktivu banu kas nemaz nav mans un par aktiviem baniem nedrikst likt banu tapat vien. Un vispar tas ir kkads sviests ka parasts speletajs var likt kkada votes ka piem. šī liela mute...

Link to comment
Share on other sites

Chau visiem! Es Tak teicu ka tas PAZN3er liek visiem vote bet jus man neticejat...Taka PANZ3r gaidi laiku kamer paies laika terminjw tad atkal spelesi...Arush visu izdarija pareizi ja visiem liek par to tad tev ari tu neesi nekads karalis taka sedi un gaidi vai perc unbanu :-)

Link to comment
Share on other sites

Chau visiem! Es Tak teicu ka tas PAZN3er liek visiem vote bet jus man neticejat...Taka PANZ3r gaidi laiku kamer paies laika terminjw tad atkal spelesi...Arush visu izdarija pareizi ja visiem liek par to tad tev ari tu neesi nekads karalis taka sedi un gaidi vai perc unbanu :-)

labi boss!

Link to comment
Share on other sites

monopauze man nav bisuši bani uz manu ip un ja ari kadas sakritibas deļ uzradas tad bans ar ir bez pamata. Niks ir stulbs un tadam ari jabut - feikoju kamer nebija regniks un ta var ari paskatities no malas uz visadiem izlecejiem... tadas mirstigo votes vispar vajadzetu ņemt nost ja par tēmu.

Link to comment
Share on other sites

nu nez gan cik es lieku votes ne pa tēmu.

ja skraida ar aim vai wh uzlieku to voti, stāv kāds afk arī uzlieku, bet nu tas arī viss. dažreiz uzlieku voti par kāda bota, kam score 1:28; 0:20 izkikošanu, ja pārējie spēlētāji atbalsta tāda spēlētāja izmešanu, lai dotu iespēju pievienoties kādam citam spēlētājam, kas saprot, ko dara tad es savā darbībā nesaredzu nekādas pārkāpuma pazīmes :)

Link to comment
Share on other sites

nu nez gan cik es lieku votes ne pa tēmu.

ja skraida ar aim vai wh uzlieku to voti, stāv kāds afk arī uzlieku, bet nu tas arī viss. dažreiz uzlieku voti par kāda bota, kam score 1:28; 0:20 izkikošanu, ja pārējie spēlētāji atbalsta tāda spēlētāja izmešanu, lai dotu iespēju pievienoties kādam citam spēlētājam, kas saprot, ko dara tad es savā darbībā nesaredzu nekādas pārkāpuma pazīmes :)

bljad..... ka tad, lai cilveks iemacas spelet ? Atceries kads pats kadreiz biji. :slap:

Link to comment
Share on other sites

bljad..... ka tad, lai cilveks iemacas spelet ? Atceries kads pats kadreiz biji. :slap:

ir tādi kas ienāk un vienkārši skraida, ieskrien stūrī un stāv. vai piemēram skrien un nesaprot ne kurā komandā viņš ir ne kuri viņam jāšauj, ja pa viņu šauj nemaz nešauj pretī, es nezinu vai tāds baigi iemācīsies spēlē atrodoties gign war3 serverī.

un p.s es laikam cs spēlēju pietiekami sen, lai atcerētos, ka pirmo reizi ienākot gignā mans rezultāts nebija nekāds labais, mani izkikoja un iemsls bija lowskilled :)

saprotu, ka tagad mainījusies gan servera publika, gan admini.

Edited by B3NDE
Link to comment
Share on other sites

jo labāk ir spēlēt ar aimeri kamēr adminu nav? to votebanu vienkārši vajag noņemt konkrētiem indivīdiem .. runāju par rom4u & co

jo labāk ir spēlēt ar aimeri kamēr adminu nav? to votebanu vienkārši vajag noņemt konkrētiem indivīdiem .. runāju par rom4u & co

var nemt man ko gribi es jau nespeleju cs taka neraudi :)

Link to comment
Share on other sites

var nemt man ko gribi es jau nespeleju cs taka neraudi :)

romchik nu kada sakarā tagad te kko raksti ? Nespēlē - ok.

Par vote šajā gadījumā - nekādu pārkāmpumu neseredzu. Viss ok. Es pats ieprekš permanent uzliku Arusham par to, ka bija 2 aktīvi bani. (Ja atimiņa neviļ). Un cik saprotu, tad to drīkst darīt. Bet nu jā - Arush - ej iesper kaimiņam, kas čītoja pa olām.

Link to comment
Share on other sites

Par vote šajā gadījumā - nekādu pārkāmpumu neseredzu. Viss ok. Es pats ieprekš permanent uzliku Arusham par to, ka bija 2 aktīvi bani. (Ja atimiņa neviļ). Un cik saprotu, tad to drīkst darīt. Bet nu jā - Arush - ej iesper kaimiņam, kas čītoja pa olām.

Mums ar Arush ir katram sava nemainiiga IP. xcheck ir domaats lai tu vareetu kaadu tureet aizdomaas neviss banot lai nebuutu jaaiet specos un vareetu turpinaat seedeet uz savas resnaas dirsas un netrauceets speeleet cs.

Link to comment
Share on other sites

Mums ar Arush ir katram sava nemainiiga IP. xcheck ir domaats lai tu vareetu kaadu tureet aizdomaas neviss banot lai nebuutu jaaiet specos un vareetu turpinaat seedeet uz savas resnaas dirsas un netrauceets speeleet cs.

xfb ar tik izmantota un par manu dirsas izmēru ne tev būtu jāsatraucās, bet nu ja tev ir kādas noslieces, tad tā ir tava problēma. Es netaisos skaidrot ar tevi attiecības kaut kādas spēles dēļ.

Edited by Kaspiits
Link to comment
Share on other sites

juniors parasti ir brivs laiks kapec nepaslepel un paskatitities ka jus domaiet ka es ar 4itiem speleju :D:D:D:D:D:D

Es parasti paskatos gan kā spēlē. Neesmu slinks. Ja ir aizdomas iečekoju spēlētāju.

Savukārt ja es vēl piedevām pārbaudu un redzu,ka ir vairāki aktīvi bani, tad banoju. Protams izņemot gadījumu ja nu tu čista redzi,ka ir aktīvs bans bet spēlē slikti. Tad nu ir skaidrs,ka tas nav čītojušais cilvēks vai ir labojies. Gadās,ka iešķiebta cita cilvēka ip un tā.

Labs ir nav ko stresot. Tas ir tikai kontra straiks ;)

R3d.L1ne kad braukšu, tad paņemšu ar tos grādus - varēs sakidroties ! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...