Jump to content
GIGN Forum

Drop Demo For Gign Cs:s Movie!


Little
 Share

Recommended Posts

Falsed es tavā vietā vienkārši paņemtu un uztaisītu, ka piemēram piektdienā no 20:00 līdz pusnaktij labākos fragus savāksi vienā mūvijā... un tās ir tikai 4h spēles, kas jānoskatās - jāpameklē labi fragi u.t.t. (ja jau spēj taisīt mooviju, tad laikam jābūt gana daudz).

Un tad, kad būsi vācis kādas pāris nedēļas šādi, tad varētu uztaisīt balsošanu par fragiem, kas būtu cienīgi arī iet gign CSS movijā...

P.S.

Piemēram, šonakt reāli daudz safragojis esmu - pat vairs negribas domāt, kur bija kā lidojošu playeri k-kur iznesu u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Falsed es tavā vietā vienkārši paņemtu un uztaisītu, ka piemēram piektdienā no 20:00 līdz pusnaktij labākos fragus savāksi vienā mūvijā... un tās ir tikai 4h spēles, kas jānoskatās - jāpameklē labi fragi u.t.t. (ja jau spēj taisīt mooviju, tad laikam jābūt gana daudz).

Un tad, kad būsi vācis kādas pāris nedēļas šādi, tad varētu uztaisīt balsošanu par fragiem, kas būtu cienīgi arī iet gign CSS movijā...

P.S.

Piemēram, šonakt reāli daudz safragojis esmu - pat vairs negribas domāt, kur bija kā lidojošu playeri k-kur iznesu u.t.t.

Tikai ir vēlviena lieta , man šajā ziņā padomājot ir daudz laika jādod , kās man būs labums ? :)

Link to comment
Share on other sites

Falsed es tavā vietā vienkārši paņemtu un uztaisītu, ka piemēram piektdienā no 20:00 līdz pusnaktij labākos fragus savāksi vienā mūvijā... un tās ir tikai 4h spēles, kas jānoskatās - jāpameklē labi fragi u.t.t. (ja jau spēj taisīt mooviju, tad laikam jābūt gana daudz).

Un tad, kad būsi vācis kādas pāris nedēļas šādi, tad varētu uztaisīt balsošanu par fragiem, kas būtu cienīgi arī iet gign CSS movijā...

P.S.

Piemēram, šonakt reāli daudz safragojis esmu - pat vairs negribas domāt, kur bija kā lidojošu playeri k-kur iznesu u.t.t.

Tak man tas pats, ja pa dienu ir 500 kili, es tak neatceros, kuri bija tie 50, kur kāds lecienā vai uz sharu skaisti paņemts... :D

Link to comment
Share on other sites

Jā piekrītu kripatam , un labākir tad kad pasakat demo , precīzu tick rate , lai man nav jāzīlē.

Tagad man ir mazāk laika , neasmu apskatijies igora , keeksa , un uxus demkas , es centīšos visu izdarīt ātrāk , un liekat vispār cik fragus šeit gribat , jo beigās es atlasīšu, un pateikšu kuri tiks movie !

Doma vākt demkas līdz nākamās nedēļas sestdienai . Jo pēc tam sanāks maz laika kautko taisīt , un pa nedēļu var labi piepelnīties ar fragiem.

Link to comment
Share on other sites

falsed, kroč nuke vakar 12:46 un, un, un frags bija kad rādija 13 minutes left, respektīvi kaut kur pusē. No āra bliezu pa bleķi un ierāvu galvā kaut kam.

ja sazīmesi un patiks - kruta, ja nē neko darīt. es šobrid knapi dzivs esmu un vispirms jasazime ko vakar esmu darijis pirms css`a eju :D

Link to comment
Share on other sites

falsed, kroč nuke vakar 12:46 un, un, un frags bija kad rādija 13 minutes left, respektīvi kaut kur pusē. No āra bliezu pa bleķi un ierāvu galvā kaut kam.

ja sazīmesi un patiks - kruta, ja nē neko darīt. es šobrid knapi dzivs esmu un vispirms jasazime ko vakar esmu darijis pirms css`a eju :D

Jap, tas bija labs frags, es kko mīņājos, čekoju rampu, pēkšņi boom headshoot! maddn caur bleķi no laba attāluma ierāva. skaisti!

Es nezinu, itkā man ip tāda pati kā norādīts bana info, bet es vakar tiku serverī...

Šodien vairs nee ..

Link to comment
Share on other sites

falsed, kroč nuke vakar 12:46 un, un, un frags bija kad rādija 13 minutes left, respektīvi kaut kur pusē. No āra bliezu pa bleķi un ierāvu galvā kaut kam.

ja sazīmesi un patiks - kruta, ja nē neko darīt. es šobrid knapi dzivs esmu un vispirms jasazime ko vakar esmu darijis pirms css`a eju :D

eu , labāk iemet demo , un tick rate arī , es negribu meklēt.

Un keeks uz tevīm tas pats attiecas :D

Link to comment
Share on other sites

Jap, tas bija labs frags, es kko mīņājos, čekoju rampu, pēkšņi boom headshoot! maddn caur bleķi no laba attāluma ierāva. skaisti!

Es nezinu, itkā man ip tāda pati kā norādīts bana info, bet es vakar tiku serverī...

Šodien vairs nee ..

Jo es nobanoju Tavu IP nevermind. tpc netiksi vairs nserveri

un drake, neieit demo lapa.. nevaru vel

Edited by keeeKsS
Link to comment
Share on other sites

Tik garš intro vienam fragam? Nu beeidz... Ja tu taisi mini mūviju, tam nevajag tik garu intro :) Pietiks ar savu "productions"

Dziesma laba, bet prasās arī neliels intro.

Edit - tfu, bļe - Sinhro, nevis intro! ^_^

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Tik garš intro vienam fragam? Nu beeidz... Ja tu taisi mini mūviju, tam nevajag tik garu intro :) Pietiks ar savu "productions"

Dziesma laba, bet prasās arī neliels intro.

Nu es nezinu , gribējās šoreiz garāku , jo īss frags . un 1 frags.

Link to comment
Share on other sites

http://cookie.gign.l...28-de_dust2.zip

Pirmā raundā tas nebija, bet vienā no pirmajiem 4 bija skaists frags ar granātu, kur 2 gabali centrā aizlidoja... vispār domāju, ka šeit vēl kaut ko labu var atrast!

Kā arī cik atceros man personīgi kaut kas labs un skaists atradīsies šeit - http://cookie.gign.l...de_cpl_mill.zip (te gan ir jāskatās, jo konkrēti neatceros)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...