Jump to content
GIGN Forum

Vai Kads Var Pateikt Kads Sai Masinai Ir Motors ?


aGGy^
 Share

Recommended Posts

89. gada 240SX ar Chevrolet LS1

būs taisnība. velk ļoti pēc ls1. un tas noteikti ir 200sx/240sx

p.s. gaidu no teletuuubija -. jo viņa, kad izjutu pirmo reizi reali angļu locekli pakaļā, apvainojās uz mani. tagad katrā posta man ieliek -.

Edited by Deadalive
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

p.s. gaidu no teletuuubija -. jo viņa, kad izjutu pirmo reizi reali angļu locekli pakaļā, apvainojās uz mani. tagad katrā posta man ieliek -.

Ko tu ņaudi, mudak? Pats pirmais sāki man mīnusus hujārīt, nu tad ķer pretī!

  • Downvote 18
Link to comment
Share on other sites

Ko tu ņaudi, mudak? Pats pirmais sāki man mīnusus hujārīt, nu tad ķer pretī!

es neņaudu, es saku faktus. ja tev tik ļoti sāp, kad lielais pimpis pakaļā slīd, ej paraudi uz calis.lv

un īsti ar nevar saprast, kurš no mums ir mudaks.. tas kurš vergo UK, va tas, kas normāli strādā un mācās LV..

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

es neņaudu, es saku faktus. ja tev tik ļoti sāp, kad lielais pimpis pakaļā slīd, ej paraudi uz calis.lv

un īsti ar nevar saprast, kurš no mums ir mudaks.. tas kurš vergo UK, va tas, kas normāli strādā un mācās LV..

qfqvdyvrus4i8v0lw1.png

Okey, uzskatīšu, ka tu neraudi par tiem mīnusiem xD

Jo vel vairāk, pastāsti vel kaut ko par manīm, izskatās, ka tu esi dikti zinošs par to, kā es "vergoju" UK `n` shit, rofl!

Toč enfuergo (pareizi?) divi :D

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Atslābsti un saņem mīnusus ar cieņu! :)

To tu droši vari adresēt Deadalive, nejau es sāku raudāt kā mazs skuķis, ka kāds iebāž mīnusus.

  • Downvote 10
Link to comment
Share on other sites

To tu droši vari adresēt Deadalive, nejau es sāku raudāt kā mazs skuķis, ka kāds iebāž mīnusus.

Tev tur tavā sīpolu fabrikā brīvdienas arī ir vai tad ka tik daudza laika pavadi forumā?

Edited by b0r1ng
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ņem vērā to, ka mašīna gatavota gonkai [driftam, dragreisam or something], tad ir teju vai neiespējami pateikt, kas lācītim vēderā. Cita lieta būtu, ja parādītu bildi, kurā redzams kāds "stock" autiņš.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Tev tur tavā sīpolu fabrikā brīvdienas arī ir vai tad ka tik daudza laika pavadi forumā?

tu pa dzimšanu esi debīls vai prosta tev tāda lēkme uznākusi?

edit: Rihard, ej mācies par dakteri, lai savu čigāndegunu vari izlabot, tas ir, pataisīt mazāku.

Edited by Teletuubijs
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

Tev tur tavā sīpolu fabrikā brīvdienas arī ir vai tad ka tik daudza laika pavadi forumā?

beidz ja, viņam ir liela karjera tesco noliktava, tadiem 'daunjiem' kas strada latvija un normali dzivo lidz vina limenim nekad neizaugt

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

beidz ja, viņam ir liela karjera tesco noliktava, tadiem 'daunjiem' kas strada latvija un normali dzivo lidz vina limenim nekad neizaugt

Un tu ķipa esi tas, kas strādā? :D Ej turpini tālāk parazītēt uz saviem seņčiem, čigān!

  • Like 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...