Jump to content
GIGN Forum

Future


RiSKS
 Share

Recommended Posts

Tātad gribēju pajautāt vai kāds kādreiz ir redzējis/dzirdējs nākotni?

Šitāds jautājums radās nesen, kad spēlējot basīti radās 2 līdzīgas situācijas- abas reizes aizsardzībā stāvu zem groza un dzirdu ka svilpe... caur smadzenēm uzreiz izlido doma "hmm kas tur sodu uzsita" un peec nenoteikti maza laika esmu uz zemes,pirmajaa gadiijuma ar alkoni krutiis normaali iedeva, otreiz pa zhokli no apakshas un abos gadiijumos bija sods uzbrukumaa.

Tad reaali es dzirdeej svilpi, pirms vispaar tika izdariits paarkaapums, jo abas reizes atceros, ka iedomaajos , ka ir kaadam sods aizsardziibaa....

Kaadam ir bijushi liidziigi atgadiijumi?

Force be with you!

Link to comment
Share on other sites

De ja vu. Kaut kas saistībā ar smadzenēm un acīm, ka ķipa no vienas signāls atnāk vēlāk un tāpēc liekas, ka esi to jau kkur redzējis or something. Pameklē kādu dokumentālo filmu par dejavu un tamlīdzīgu šitu. Mošk rodi atbildi uz kādu jautājumu.

Pašam arī jāatzīst, ka ir bijusi sajūta, ka noteiktā vietā un laikā tu it kā jau zini kas notiks, tomēr nevari neko izdarīt, lai to izmainītu, jo tas jau ir noticis. Makes sense?

Besides that - tas iespējams ir posttraumatisks šits, kas radies pēc kādas galvas traumas, vai varbūt smadzeņu trīces. Vienā discovery raidījumā bija stāstīts par to, ka ir cilvēki, kas šad tad uztver lietas tā pat kā teiksim skatoties uz zibeni - redz un tikai tad dzird ,vai arī dzird un tikai tad redz. Ar nelielu laika sprīdi pa vidu.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Mans foršais pieņēmums - Ilgu laiku spēlējot basīti, tev rodas kaut kādas standarta situācijas.redzot foršo elkoni lidojam sev krūtīs, tu zināji ka būs slikti. Automātiski galvā noskanēja svilpe, kamēr impulss nokļuva līdz noteiktai smadzeņu daļai(kura tur par kaut ko atbild) tu jau biji uz zemes ^^ Tavas acis pateica smadzenēm - svilpe, tikmēr lags radija tavu 2-3sec blackoutu

Link to comment
Share on other sites

Mans foršais pieņēmums - Ilgu laiku spēlējot basīti, tev rodas kaut kādas standarta situācijas.redzot foršo elkoni lidojam sev krūtīs, tu zināji ka būs slikti. Automātiski galvā noskanēja svilpe, kamēr impulss nokļuva līdz noteiktai smadzeņu daļai(kura tur par kaut ko atbild) tu jau biji uz zemes ^^ Tavas acis pateica smadzenēm - svilpe, tikmēr lags radija tavu 2-3sec blackoutu

Par to blackoutu es ar iedomaajos- bet tas driizaak vareetu buut tikai uz situaaciju kur pa zhokli dabuuju, ka reaali apdulllu un kkaads iissavienojums... ka uz to briidi, kad biju uz zemes veel redzeeju ieprieksheejo bildi, un izjutu noteiktaas domas, pirms signaals par to ka zhoklis iedauziits aiziet liidz smadzeneem... pienjemu ka ganjau kkas taads ir peetiits, tik gruuti nodefineet kaa taada paraadiiba saucaas

Link to comment
Share on other sites

Dzirde ir salīdzinoši neprecīza cilvēka maņa, ļoti daudzas skaņas tiek atsijātas smadzenēs kā fona troksnis, un daudz kas tiek interpretēts, kā kaut kas cits, tādēļ pieļauju, ka tas ko to dzirdēji bija kas cits, nevis svilpes skaņa, tu to interpretēji kā svilpi, kas automātiski lika domāt par svilpes iemeslu, un bailes no savainojuma, kas ir vienas no cilvēka lielākajām bailēm, lika tev domāt par uzsistu sodu.

liela stresa gadījumā, un reibinošu vielu ietekmē, skaņu uztvere un interpretācija var mainīties, vai sasniegt pat halucināciju līmeni, šādos gadījumos der atcerēties, ka parasti viss vienkāršākais izskaidrojums ir visticamākais, un šajā gadījumā, citas skaņas interpretācija kā svilpe, jeb arī skaņas halucinācijas.

Tur gan bija kaut kāds iedalījums, starp halucinācijām un ilūzijām, man šķiet, ka šis drīzāk ir ilūzijas variants, ar skaņas izkropļošanu.

Jeb arī tu esi Nostradamus.

Ja nekas tāds neatkārtojas tad viss ir ok, ja tiešām notiek vēl dodies pie ārsta vai raksti grāmatu.

Edited by mono^
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...