Jump to content
GIGN Forum

Alkohols!


Semorka
 Share

Recommended Posts

Dabūsi sīko, būs iemesls censties izsisties. Dzīvojot vienam arī ar 600Ls ir labi un var mierīgi ieslīgt tādā harmoniski sūdīgā dzīves ritmā for ever. Respektīvi ir tā, ka čalis tiko sācis strādāt pelna kadus 250Ls, pēc gada viņam jau ir jāpelna 350Ls. Vel pēc gada jau 450Ls. Tā pēc 10 gadiem jābūt sasniegtam 1000Ls+ levelam. Ja to nav izdevies izdarīt, tad ir žopā.

BTW - es tagad kāpju uz alko, food, financial dietas. Jāprovē izturēt mēnesis. Salāti ir pretīgākais, ko cilvēks varēja izdomāt.. :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Good men zaļais nepatīk?

1. Kurijot kompanija varēsi ierēkt!

2. Kurijot viens varēsi aizdomāties tik tālu cik skiadrā nekad neaizdomātos! (vienīgi ar atcerēšanos tā hujovāk būs)

3. Nākošajā dienā nebūs poxas!

4. Nav kaitīgāks par alkoholu!

5. Ēdiens, sex, miegs būs 2reiz labāks nekā skaidrā!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kur Jūs naudu dabūjat priekš sīkā/o uzturēšanas... Es o nekad nespēju saprast. Tas taču ir dārgi. Jebaķ cik jākapā un jāpelna...bez 600ls uz rokas tak vispār nereāli izdzīvot. Es ar saviem 300 kanpi viens izvelku. Un man nav jāmaksā nekādi komunālie un īres... Es Jūs apbrīnoju. Respect.

Mūsu ģimenes budžets ir 700ls, plus jāmaksā komunālie un mēs varam dzīvot, jo sekojot visam līdzi un gatavojot mājās ēst, visu var salikt pa plauktiņiem. Vienīgi preci varam iegādāties līzingā, jo uz sitiena pieņemsim man nebūtu ko samaksāt par TV vai tur piemēram jauns ričuks!

Kā ar 300Ls tu nevari izdzīvot, bez komunālajiem maksājumiem, un vēl bez sīkajiem, tad tu vienkārši to naudu tērē bezadbildīgi un nemāki tēret, dzīvo šodien, rīdien tikai biezsputra?

Jāteic, ka bij labie stroikas laiki, kad es pelnīju 300 nedēļā, es arī nevarēju izdzīvot viens pats :) iegāju vecrīgā, nauda pa labi pa kreisi un vis naudas nav :) meitenēm to un šo un viss 300Ls pa vienu vakaru :)

BEEF kādā amatā ir jāstrādā lai, ik pēc gada būtu tāds algas pielkums, sētniekiem, kad nebija krīzes laiki, tad ik pēc gada pa 20 Ls pielika klāt, atagad nomainījās šefs un vēl tjipa krīze, samazināja algas, prēmijas un nekādi 20 Ls pa virsu, aizmirsti !!!

P.S. Un tas jaunais pitars, kas nomainīja veco labo šefu, viņi atrod iemeslu, lai atlaistu sētnieku un to vietā paņem pašnodarbināto pēc līguma, tādā veidā atkratoties no nodokļu maksāšanas par strādnieku. Tāpat kā es maksāju valstij fiksēto nodokli, tas ir 5% gadā no kopējā gada ienākuma! Man tas ir izdevīgi, bet man nav nekāda atvaļinājuma un nekādas slimības lapas. Respektīvi, ja tu esi slims tev pašam jāmeklē vietā stētnieks, kuram tu pats attiecīgi maksāsi, bet par kļūdām, būs jātbild vien pašam!

Edited by Semorka
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Esi gājis pie kāda psihoterapeita? Varbūt, ja kāds palīdzēs Tev saskatīt motivāciju, kļūs vieglāk teikt nē. Un, kā jau Bīfs teica, ja Tev ir draugi, kas regulāri pamudina iedzert, tad izdomā, vai vēlies turpināt šādi dzīvot, vai ko pamainīt. Pašam skolas gados ar alkoholu bija lielas problēmas un brīdī, kad nolēmu, ka tā turpināt nevar, atklājās, ka ar kādiem 90% "draugu" man nav nekā vairāk kopīga, kā piedzeršanās un pohu lāpīšana. Tagad draugu loks ir ļoti šaurs, taču tie paši ir tādi, kuri atsver tās pašas simts paziņas.

Lai nu kā - padomā par savu ģimeni. Vai vēlies, lai meitas uzaug ar tēvu alkoholiķi, vai vēlies, lai izejot pastaigāties, ejot uz rotaļu laukumu u.tml. citi bērni pēc tam apsmej Tavus bērnus par to, no kādas ģimenes nāk? Es tā vispārēji vien varu spriedelēt, bet psihoterapeitiem un tamlīdzīgiem vajadzētu spēt palīdzēt kaut ar sākumu. Domāju, ka jēga būs lielāka, kā šeit kaut ko jautāt..

P.S.

Neteiktu, ka zālīte ir labāka par alkoholu, Miedzinj. Vienā maisā bāžams mēsls vien ir. Un, ja Tev skaidrā nav labs sekss, tad Tev ir problēmas, kuras jārisina pie attiecīgā ārsta, ne jāpīpē zālīte.

Edited by Lumpy
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

P.S.

Neteiktu, ka zālīte ir labāka par alkoholu, Miedzinj. Vienā maisā bāžams mēsls vien ir. Un, ja Tev skaidrā nav labs sekss, tad Tev ir problēmas, kuras jārisina pie attiecīgā ārsta, ne jāpīpē zālīte.

Cik cilvēku tik viedokļu! (tā pat zinu, ka nevari argumentēt!)

Es rakstiju labāks, nevis labs! DOH!

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rīga starp citu ir ļot labs un lēts veikals.

Apavu veikals teikā, kur firmas apavi maksā max līdz 30 Ls naiki un visādas ādas kurpes, bet drēbju ziņa ir Rīgā Atvērti vairāki veikali HUMANA, kur izspārdošanā vispār ir uz pusi samazinātas cenas visām drēbēm līdz jauno drēbju pievedumam, tur arī ir firmas drēbes, arī 2-3 Ls maikas!

P.S. Biju Īrijā tur jau šadi veikali sen bija atvērti, kur firmas drēbes, apavi tiek tirgoti, par zemām cenām, un atlaidēm! Nujā bagātie jau uzskata, ka tas ir second hands, bet man ir pilnīg poh, ka es nopērku naikus, second hend veikalā pa 25 Ls ar kuriem jau staigāju veselu gadu, un vēl tur! Un veikalos tie naiki bija no modes ārā, bet cena viņiem ja nemaldos 3 gadi atpakaļ bija 80Ls naik veikalā.

Edited by Semorka
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

zem zaļā sekss ir labāks nekā skaidrā . bet no alkohola pariet uz kko citu nav izeja. labakais tiesam ir domat par berniem, un ja pats sevi nesaskata neko pozitivu, tad vismai lai dzivo prieks berniem

knapi no pampēriem esi izlīdis, bet jau stāsti, cik sekss ir labs zem zaļā (tev stāv jau?). Ej padirs sūdu kkur par telefoniem, tu tak esi dikti zinošs tādās lietās, rofl.

  • Like 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

knapi no pampēriem esi izlīdis, bet jau stāsti, cik sekss ir labs zem zaļā (tev stāv jau?). Ej padirs sūdu kkur par telefoniem, tu tak esi dikti zinošs tādās lietās, rofl.

:) cik labi ka tādi kropļi kā tu pamet Latviju. izsaku dzilako lidzjutibu UK.

  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Šis ir tipa jauns Nakts Rīta spama topkis? No šimgas līdz antidepresantiem un zāles. No sūdīgiem darba apstākļiem līdz sētniekam un kaķu indētājam. No visa iepriekš minētā līdz šmotku cenām gan Latgalē, gan Rīgā. Un visam pa vidu vēl pihāšanās zem dažādām vielām...

Jāsaka, ka Semorkai ir talants izveidot topku kurš aismird līdz 7 lpp.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Man ir K2 un Ričuks :) mašinu uzsturēt, man nav izdevīgi, jēga man no mašīnas, ja es vienreiz aizbraucu uz MAXIMU iepirkties un ikdienā neizmantoju! Pēc tam viņa plīst un lūzst, un atkal ir jāmaksā, ta pictu to mašīnu.

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Nu gada laika avg, ko ir jasalabo.

1x stures pirksts, 6x šaravās, 2x granāta 5x piļņiki, 1x janomaina bremzes, 2x saļin bloki, 1x obligati visa sistēma gaisa jaiztīra, pretēji ziemā būs surprise, 2x motora spilveni jamaina. Diena avg nobraukums 70km.

Sis ir ka pagajusaja gada veicas, nezinu ka sogad bus, bet varu teikt aluminijs labi plist ^^.

Link to comment
Share on other sites

A6 TDi, kamēr vēl "jauns" tikmēr ir labi. Sāks piekare pisties - redzēsi, kas ir A6! Nedod dievs vēl iešpricē kkas sāk pisties - uzreiz jāmaina visa sistēma, sūknītis, sūknītim siksniņa un kas tik vēl ne.

Cik tur īsti bija pa 2 vai pa 4 stab. stieņi pie katra riteņa? Bet nu pisaks ir visai liels, priekš komfortablas braukšanas.

Manam mazdukam ( R.I.P ) tikai hidrokompensātori maksāja bargu piķi - kkādi 16 gab pa 14 ls gabalā pahodu, viss pārējais bija samērā labojams un lēts. Arī patēriņš priekš 2.0 manuālā benzīna bija visai pieklājīgs, nevarētu teikt, ka ar 300-400 uz ķepas nevarētu samaksāt rēķinus, ieliet benzīnu, paēst un arī kaut ko nebaltai dienai atstāt.

Nav tā mašīna tāds monstrs, no kā būtu tik nenormāli jābaidās.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sencim arī bija A6, 98. g., tā nobrauca kādus 6 g. viss ok, bet žēl tikai, ka izdomāja dzērumā pavizināties :XD2:

Edit : Benzīns 2.4, quattro. Sniegbaltas. Pārdeva pa 1200 vai 1300 ls

Edited by Queer
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...