Jump to content
GIGN Forum

Cs:s Acc (Rozā Suņuks)


Recommended Posts

Ar iespēju atgūt Cs:s Acc! Esmu interesējies pie pārs admīniem, bet konkrētus nerakstīšu pie rekomendācijām!

Cs:s nick`s: Rozā Suņuks

Mans vecums: 18 gadi

Nodarbojos: Mācos un trenējos, bet brīvajā laikā Cs:s vai ar draugiem.

Cs:s pieredze: Ja nemaldos, tad jau laikam kāds - nezinu . Tas kamēr spēlēju viņu.

Labums: Default teiciens --> turēšu kārtību serverī.

Gign laiks: pavadīšu cik spēšu un cik man ļaus laiks, bet tāds grafiks man nav.

Kādas privelēģijas vēlos: Ban, slay, slap, kick.

Reģistrēts nick`s pastāv.

http://stats.gign.lv...fo&player=10581

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Par cik es uzskatu ka iepriekš notikušais vairāk jauztver kā nesaprašana, tad šo cilvēku atbalstu uz defaultajiem flagiem. Esmu diezgan pārliecināts, ka šis indivīds ar savu access ir apgājies labāk nekā daži pašreizējie admini.

papildus rokas sourcā noderētu, bet kā mēs visi saprotam, tad šis visticamāk ir jaizlemj Nak3dam pašam.

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

Eu nu, kas tā par lietu "esmu neitrāls"? Kas tā ir par atbildi? Vai ATBALSTU vai NEATBALSTU! Esam objektīvi un runājam turpmāk konkrēti.

Par tiesībām :

1. Admina lojalitāte, godīgums, izpratne par godīgu spēli, Tev ir zudusi, ja reiz ceļam šo jautājumu. Līdz ar to, es nesaskatu pat ne mazāko iemeslu, kamdēļ būtu nepieciešams Tev atjaunot iepriekšējo statusu.

2. Neizskatās, ka diži iegriezstos severī ( nedēļā dažas stundas (dienā labi ja stundu))

3. Rekomendācija - Konkrēti vārdi nevis vispārēji apzīmējumi (sk. tiesību iegūšanas noteikumu)

4. Kur ir garants, ka nekas tamlīdzīgs neatkārtosies? Prakse rāda, ka no ieradumiem nav tik viegli tik vaļā (bija vienreiz, būs otreiz).

Varam vēl padziļinātāk diskutēt un iedziļināties servera noteikumos un principos, protams, ja ir vēlme.

Ar cieņu.

Link to comment
Share on other sites

Es neko neskaidrošu un necelšu konfliktu, tikai īsi un konkrēti atbildēšu!

To neņemsim tik nopietni, jo tā ir tikai modificētā realitāte!

Es serverī esmu diezgan daudz un domāju, ka to citi pamana!

Citreiz no ieradumiem var atteikties, bet dažreiz nē, tas ir katram cilvēkam savādāk!

Edit:

Tomstee: "Pašam noder gign configs, kas uzlaboja spēlēšanu pāris reizes noteikti." Es jau spēlēju ar šo config sen, Naked ļoti pacenties vuiņu izveidot, jo atvieglo spēli uz 40%

Gucci: "Nekā personīga, raugos uz Tevi no vispārēja skatiena, šajā gadījumā, izsakot savas domas par tiesību iegūšanu.

Modificēta vai virtuāla realitāte, bet tomēr balstīta uz sava veida kārtību un noteikumiem, kas ir saistoša šīs lapas, projekta lietotājiem."

Es tevi ļoti labi saprotu, tāpēc neko neiebilstu, tev ir loģiska domāšana, tas ir ko es spēju atbildēt!

Edited by Little
Link to comment
Share on other sites

Nekā personīga, raugos uz Tevi no vispārēja skatiena, šajā gadījumā, izsakot savas domas par tiesību iegūšanu.

Modificēta vai virtuāla realitāte, bet tomēr balstīta uz sava veida kārtību un noteikumiem, kas ir saistoša šīs lapas, projekta lietotājiem.

Link to comment
Share on other sites

Neitrāli = vienalga.

Ar tiesībām vai bez, tas neliegtu sunim lietot palīdzību serverī un tas ir atkarīgs tikai no viņa, vai lietos vai nē. Pašam noder gign configs, kas uzlaboja spēlēšanu pāris reizes noteikti.

Tik un tā esmu vairāk par tiesību atjaunošanu, jo kā adminam nebija ne vainas. Bet no otras puses, manuprāt pēc atgriešanās ir paspēlējis pāris nedēļas tikai, tas atkal ir slikti, un tāpēc velk tiešām uz neitrālo pusi, kura nekam neder.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...