Jump to content
GIGN Forum

Zems Fps


Kikised*
 Share

Recommended Posts

šis nelīdz compability mode - Run For Windows Xp SP3 . tāpat fps zems.

cfg ir viss kārtībā

ar intel vislaik tā ir bijis, kad fps ir zems. Ir kādam intels ar augstu fps?

Kas tev par video karti ir ? Ja nVidia, tad iečeko setingos tādu lietu kā 3D performance. Uzliec pa vidu vai noņem nost (uzliec uz performance nevis quality) un vēl tur var pievienot CS, ka cs iet tieši no nVidias (ja tev 2 video kartes kā man piemēram). Tur var iestatīt arī papildus setingus tajā brīdī kad izmanto specifisku programmu (šajā gadījumā cs).

Man pašam ir i7 un 16GB rams ar iebūvēto Intell mēslu un ar otro video karti, kas ir salīdzinoši ok - GT540M GeForce.

Man fps lēkā no 90 - 100. Spēlēt var labi.

Ja tev nepalīdz nekas, tad iesaku pārinstalēt cs...nokačā pa jaunam un instalē no jauna.

Citādāk nezinu kā,lai palīdz.

Pasaki ja kkas nostrādā ;)

P.S. Šis ir dīvaini vispār. Vēl iedomājos,ka pati vaina var būt windows 7 versijā, jo win 7 nepatīk vecas spēles... pats par to esmu pārliecinājies. Nevar būt ta,ka Fallout New Vegas iet uz max settingiem un neraustās, bet cs 1.6 čakarējās ik pa brīdim.

Edited by Kaspiits
Link to comment
Share on other sites

nvidia settingi

w1cmo2p0ucwkht3n6og.jpg

ko lai dara, ja nevar neko tur izvēlēties?

Integrētā videokarte, pārsvarā nav priekš super gaming performance.

lol, konfigs tur nav pie vainas.

Ja reiti ir:

cl_cmdrate 101

cl_updaterate 100

fps_max 100

rate 25000

tad viss kārtībā.

ctrl+alt+delete -> hl.exe -> labais peles klikšķis -> set Affinity -> ieķeksē tikai 1 core

un spēlē uz 640x480.

Link to comment
Share on other sites

Tam vispār tagad nav nozīmes, jo no tiem reitiem fps viņam nemainīsies.

Maksimālais rate ir 20000. Pateicu 25000 lai nebrīnās, jo tas pilnīgi neko nemaina un lielākā daļa nez kāpēc pieraduši ieteikt 25000.

Jā, tie ir lan settingi. Ja serverim arī ir lan settingi (kā 90% cw serveriem (sv_maxupdaterate 100, sv_maxrate, u.t.t.)), tad ar tādiem arī labāk šaut. Precīzāki hitboxi. Labāks recoil.

p.s. ar tādiem reitiem arī ex_interp 0.01 jāliek.

Link to comment
Share on other sites

Vari pamēģināt izslēgt explorer.exe procesu spēles laikā (ctrl+alt+delete >> Processes >> Ar peles labo pogu uz explorer.exe un End Process), ieslēgt atpakaļ var ar File>> New Task >> explorer

Edited by Mazinjais
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...