Jump to content
GIGN Forum

Counter Strike Mini Song


Feik
 Share

Recommended Posts

nu esmu sacereejis mazu cs dzejoliiti, to es saraxtiiju uz mobiilaa skatoties motokrosu!!

ja juus zinat ''gaujas kausa'' meldinju nu jr4 gaujas kauss, gauhas kauss, tad ar sho meldinju dziedat sho dzejoliiti

counter strike, counter strike

cauru galvas kausiem tas loooodes laizh

counter strike, counter strike

cauru galvas kausiem tas loooodes laizh!

zinu ka konkreeti lames dzejoliitis! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

dzejolis nav slikts

var redzeet liels darbs te ir pielikts

lai raadi shaada veida garadarbu

vajag ielaas ieguut reputaaciju skarbu

jo tikai taadi tekti no labaako friistaila meistaru muteem naak

jaa, tiem pashiem, kas jebkuraa laika un vietaa freestyle battlu ar tevi/mani vai vinu var saakt

zini ko, tu vari mochiit, peec iespeejas vairaak reizes vienu vaardu lociit

bet shaa vai taa, no tevis kaut ar varu neko sakariigu neizmociisi

tavi teksi buus tik jeeli

ka tie likt par mironim nobaaleet

bet taadi kaa Feik, vot tie ir vechi

uz shaada veida stelleem jau atklaajas, kas ir tie iistie speci

vini rada dzejoljus ar 4 rindaam

un ar taadiem mees maaciibu graamatas pildam

peec tam savam atvaseem raadam

sak, reiz bija taads Feik, vini atsauc - mees zinaam!

tu juuties paarsteigts cik aatri vini visu maacaas un iegaumee

nez, iespeejams, ka tev liekas, ka shaadi dzejolji tavus mazos var traumeet...

bet varoni, lai ar kaadi tie bijushi jaapiemin ar godu

kaut vai kriiti celjos, kaut sit tev aaraa zobus

bet leikot roku uz sirds tu saki, kaut dziiviiba dziest aaraa un runaat tu speej knapi

"Feik, tu muusu dizais literaat, tu progresiivo dzejolju aparaat, mees tevi miilam un muusu sirdiis, tu paliksi liidz mirklim, kaameer vienu muusu praatus shiis rindas tirdiis!"

adios amigos smile.gif

eu, Feik, man tevi ieteikums - negribi panemt short break? cik ilgi domaaji taas vaarsmas? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

bet naw slikta doma zem egliites shito noskaitiit, tikai salavecis domaas ka es esmu pliniigs CS maniaks!!! biju domaajis ka buus konkreeta nodir***, bet izraadaas ka nee!!! shodien man skolaa gara diena tapee, veel kaadu 4rindi izdomaashu labu!!! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

bet naw slikta doma zem egliites shito noskaitiit, tikai salavecis domaas ka es esmu pliniigs CS maniaks!!! biju domaajis ka buus konkreeta nodir***, bet izraadaas ka nee!!! shodien man skolaa gara diena tapee, veel kaadu 4rindi izdomaashu labu!!! thumbsup.gif

smiliez.de_2125.gif Feik butu tu izlasijis slowhanda dzejoli zinatu ka tur ar cs nekada sakara nav

Link to comment
Share on other sites

nu to feika dzejoli vareetu pielidzinaat vienam dzejolim, ko bija sacereejis Boldriks ieksh Black Adder, pirmais pants - boom, boom, boom! varat mineet kaads bija otrais pants!

un vispaar Feiks ir Boldrika kopiija

Link to comment
Share on other sites

Feik atkal gribi izcelties sakot, ka dzejoliiti skaitiisi zem egliites?

nu mums neinteresee, ka tu beidzot esi saacis dzert, ej ar to palielies saviem vecaakiem, diezko prieciigi jamejie nebuus... savaa 6.d klasee moshka kaads tevi vel apbriinotu(maz ticams)...

PS Ar vienu shampja glaazi tu jau esi nokdaunaa zem egliites un vari saakt savu "jautro" pantinju skaitiishanu? biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...