Jump to content
GIGN Forum

Cs Go


Nikns
 Share

Recommended Posts

Valve officiāli lielāko daļu cs go beta keys izdala šajā saitā http://blog.counter-strike.net/index.php/2012/02/survey/

Tur jāaizpilda aptauja, un varbūt tavā steam account ieripos cs:go :)

Bēt par officiālo izlaišanas datumu Chets no Valves teica, ka spēle tiks izlaista, kad tā būs pabeigta, lai nav bugi un citas lietas, kas spēlētājiem nepatiktu. Viņi ilgi strādās pie katra sīkuma, lai viss būtu perfekti un tad varēs nopirkt spēli.

Es domāju tuvāko 2 mēnešu laikā vajadzētu būt!

Link to comment
Share on other sites

beta versiju esmu jau kniedejis, vnk esmu UK cik veikalos esmu prasijis shie kko muld ka driizumaa bet kad nav ne jausmas, cik pats sakasijijis info tad kipa marta beigas aprilja saakums, vnk domaju a ja nu kads zin kko precizak par visu to lieli start.

Intereses oeec ko Gign vadiiba saka par Go serveri? Buus nebuus, stiimots nestiimots?

sorr pa kludam nevaru editot hwz kaslaikam no tel netiwku klat

Link to comment
Share on other sites

jā un piedzīvos tik pat lielu fail kā ar css orangebox, kas parādīja to ka jaunā paaudze kura ir pārāk skopa lai iegādātos orģinālu, pat lāgā zagt nemāk..

ganjau būs arī gignam savs GO serveris, un 1.6 zadroti neizmirs, uz manuprāt turas visi pārpalikušie datorsaloni :D

Link to comment
Share on other sites

es ar ceru, ka gignam buus savs serveris, jo kad iedomaajos iegaadaaties css, lai drulleetu gignaa, tad paraadiijaas kaads jauns protokols un steamed css tagad staav nelietots (vienaa dienaa nopirku, naakamajaa jaunais protokols :D )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nu nezinu, baigi grūti spēlējama spēle, recoil un bullet time baigi dīvains.. ja tu sēdi dd2 a plantā, un šauj kādu kas atrodas a1 galā - bedrē, ir nenormāli maza iespēja kad viņam trāpīsi, un es runāju par tappingu nevis burst.

Tas ir diezgan pašsaprotami. Nav izdevīgi vairs veidot spēles hardcore geimeriem. Naudas pa maz būs. Kā vienā video teikts - when i was your age, we rocked-jumped to school uphill both ways... In molten lava

Link to comment
Share on other sites

lai iet ar skrdi GO taa ir cita speeleesana, un cik zinu laikam bus jagaida lidz vasarai :(

es jau ceru ka gign uzmociis kaadu serveri.....

ja būs, kas spēlē, tad gan jau būs arī serveris.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...