Jump to content
GIGN Forum

Televizora Wi-Fi Adapteris


allworth
 Share

Recommended Posts

Iegādājos šādu lūk monitortelevizoru un tagad sēžu un domāju, vai priekš pieslēgšanās Wi-Fi rūterim, lai lietotu visas tās SmartTV fīčas, man obligāti jāpērk Samsung Wi-Fi adapteris par ~30 Ls vai derēs jebkāds sūds par ~5 Ls. Varbūt kāds attiecīgo jautājumu jau ir padziļināti papētījis.

Link to comment
Share on other sites

Man līdzīga problēma bija. Der noteikta čipa usb puļķis, kuram vēl softs bija jārediģē. Tagad uz sitiena nevaru atrast info, kad atradīšu, iepostēšu. Konkrētais puļķis laikam ap Ls 10 maksāja.

Link to comment
Share on other sites

Man ir labāka ideja, es tavu MacAiru nopirkšu pa 50Ls, tev sanāks oriģinālais adapteris un kaste alus, ko saki? :D

Par 50 Ls varu priekš tevis no kartona kastes izgriezt un uzzīmēt Airu, jo man tāda nav. Man ir parastais Makbuks. :P

http://wiki.samygo.t...dongles_with_TV

Džīzas, kas par penteri jālasa. Paldies enivei, palasīšos. :)

Link to comment
Share on other sites

Es ieteikšu labāku variantu, pasaki sievai, ka tev komandējums šitās brīvdienas, Tu savāc asiņaino un pird uz Liepāju, es parūpēšos par gramu un alu :D

Nebūtu slikti, bet mani nolinčos jau par to vien, ka komandējums būs uz nedēļas nogali. Esmu zem tupeles. :shhh:

Par topika sabdžektu runājot, esmu sapratis, ka man ir divi varianti:

- pirkt Samsung adapteri par 30 Ls

- pirkt čigānu adapteri par 10 Ls, lasīt palagus par viņa mistisku modificēšanu, to visu vēl mistiskā kārtā izdarīt utt.

Laikam izvēlēšos pirmo. :) Paldies, topiku klapēju ciet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...