Jump to content
GIGN Forum

Расизм На Сервере


kritik
 Share

Recommended Posts

1

Добрый день(если он добрый)

Всего 1 вопрос Долго на сервере будут расистские высказывание в сторону других национальностей ?

Или надо снять Демо что происходит на сервере.

Вы я так понимаю забыли ситуацию, когда 1 Латыша осудили условно и наложили штраф за расистские высказывание в Интернете.(Это не Бред Это Факты)

За расистские высказывание надо банить без слов и предупреждений на перманент

2

Я говорил что от бана толку не будет!(бан поставили лаги прошли ?!)

Не доходит?

Что лагует да ?

У вас публичный сервер !

Слышать фразы: Это Латышский сервер и пошол нах от сюда Русская свинья итд по моему уже перебор.

Хотите чисто Латышский сервер поставьте пароль на сервер!

Какова хрена на сервере каждый 2 норовит обозвать Русского из того

что он другой национальности

Я скажу так! нет разницы: Латыш,русский.Литовец....итд ! нет разницы.

Идиоты есть в Любой нации но извините в Латвии это перебор ,12-13-15 летние дети с детства ненавидят Русский а на вопрос почему пожимают плечами.

Хватит из себя идиотов делать надо жить,развивать страну.

Вон вчера реформа была почти 80% против Русского языка - Это и понятно было Латвия в Европе и Русский 2 языком тут не будет ни когда это факт,

Вы говорите почему за 20+ лет человек не выучил Латышский ?

Вот ответ : Вы родились в стране а страна на вас срёт с высока в паспортах Aliens написано и вы хотите что бы мы выучили Латышский после этого поступка ?

Имейте совесть !

Мы будем говорить на Латышском если нам дадут гражданство,а бегать унижаться что бы получить гражданство... а мне надо оно? Работы в стране нет ,фабрики,заводы почти всё продано, Где ваша великая Латвия,

Лайма продана ,Алдарис продам,сахарный завод закрыт,фирмы на Чака Бривибас , закрываются пачками .

И что в этом Русские виноваты это Русские страну продали разграбили или Латвийские политики,вам не стыдно жить в такой стране ?

Уважайте Людей и вас будут уважать!"

grad

Link to comment
Share on other sites

2

Я говорил что от бана толку не будет!(бан поставили лаги прошли ?!)

Не доходит?

Что лагует да ?

У вас публичный сервер !

Šitas ir tas kēkss kurš karina css serveri. Iemācies uzvesties, tad tevi neviens neaiztiks. Šeit ir daudz krievu tautības spēlētāji, bet ar viņiem nav nekādu problēmu. Vienīgais tu nemāki uzvesties. Tev vieglāk paliek no tā ka karini serveri?

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu tikai pret krievu valodu, es esmu arī pret tiem 273347 Latvijai nelojālajiem, kas nemaz negrib iemācīties latviešu valodu. Tagad atliek tikai taisīt referendumu par dekolonizāciju, jo ja jau te ir tik slikti, tad piedod atvaino lasies pie velniem. Tā iecirta tas Krievijas ĀM citēju "

«

Referenduma iznākums ir tālu no tā, lai pilnībā atspoguļotu noskaņojumu valstī, jo 319 000 nepilsoņu bija liegts izteikt savu viedokli, lai gan daudzi no viņiem ir dzimuši Latvijā vai dzīvojuši tur ilgu laiku,» teikts ministrijas izplatītajā paziņojumā. «Cerams, ka Latvijas krievvalodīgo iedzīvotāju balss Latvijā tiks sadzirdēta valdībā un starptautiskajās organizācijās, kas nodarbojas ar to, lai tiktu ievērotas vispārpieņemtās nacionālo minoritāšu likumīgās tiesības.»"

Kas tiem mēsliem liedz kļūt par pilsoņiem un iet balsot? Tikai un vienīgi tas, ka viņi nemaz neciena šo valsti un tādiem vieta ir paši ziniet kur. Neizplūdīšu vairs negācijās , bet nu jā.

defc_1649_l_51860273.jpg

Edited by henrieta
Link to comment
Share on other sites

Šitas ir tas kēkss kurš karina css serveri. Iemācies uzvesties, tad tevi neviens neaiztiks. Šeit ir daudz krievu tautības spēlētāji, bet ar viņiem nav nekādu problēmu. Vienīgais tu nemāki uzvesties. Tev vieglāk paliek no tā ka karini serveri?

А тебе уважаемый скажу так; За твои слова тебя уважать не будут и если ты не в курсе весь чат можно на сайте почитать,grad вышил с игры в чате появляются фразы atkal krievs... или ты думал после хамство тебя уважать будут? Я чат смотрел на сайте, я выхожу с игры ты срёш в чате на Русских (в их лице был я ) ! Извини но с тобой разговор простой --------->> Лес там!

Link to comment
Share on other sites

А тебе уважаемый скажу так; За твои слова тебя уважать не будут и если ты не в курсе весь чат можно на сайте почитать,grad вышил с игры в чате появляются фразы atkal krievs... или ты думал после хамство тебя уважать будут? Я чат смотрел на сайте, я выхожу с игры ты срёш в чате на Русских (в их лице был я ) ! Извини но с тобой разговор простой --------->> Лес там!

Parādi man kaut vienu tekstu kur esmu rakstījis vārdu "krievs" Ja cilvēks māk uzvesties, nav svarīgi kas viņš ir pēc tautības. Es nevienu nešķiroju.

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu tikai pret krievu valodu, es esmu arī pret tiem 273347 Latvijai nelojālajiem, kas nemaz negrib iemācīties latviešu valodu. Tagad atliek tikai taisīt referendumu par dekolonizāciju, jo ja jau te ir tik slikti, tad piedod atvaino lasies pie velniem. Tā iecirta tas Krievijas ĀM citēju "

«

Referenduma iznākums ir tālu no tā, lai pilnībā atspoguļotu noskaņojumu valstī, jo 319 000 nepilsoņu bija liegts izteikt savu viedokli, lai gan daudzi no viņiem ir dzimuši Latvijā vai dzīvojuši tur ilgu laiku,» teikts ministrijas izplatītajā paziņojumā. «Cerams, ka Latvijas krievvalodīgo iedzīvotāju balss Latvijā tiks sadzirdēta valdībā un starptautiskajās organizācijās, kas nodarbojas ar to, lai tiktu ievērotas vispārpieņemtās nacionālo minoritāšu likumīgās tiesības.»"

Kas tiem mēsliem liedz kļūt par pilsoņiem un iet balsot? Tikai un vienīgi tas, ka viņi nemaz neciena šo valsti un tādiem vieta ir paši ziniet kur. Neizplūdīšu vairs negācijās , bet nu jā.

defc_1649_l_51860273.jpg

Оп па а вот и расист на форуме.

Уважаемый: Я расскажу ситуацию как моя бывшая жена меняла паспорт когда вышла замуж за Agrisa Suna

Так за то что она оставила в паспорте национальность Русская ей паспорт в лицо кинули в ПАСПОРТНОМ столе ,и это мелочи,Родился не только я тут но и Родители (Родители добивались гражданства почти 5 лет когда в стране что то было можно изменить) 2 Поколения выросли в Латвии с паспортами Aliens,

Ты не понимаешь Что мы гордимся что мы Русские мы родились и росли в ЛССР и работали на страну!

У меня море друзей с паспортами Aliens и не то что они не знают Латышского просто из за неуважения они не пойдут сдавать на Гражданство !

Я учился на бесплатных курсах Латышского языка в группе были Люди только приехавшие в Латвию жить не понимающих ни чего по Латышски ,пол месяца было нормально когда учитель помогал чуть чуть говорил по Русски потом пришла Курва Национальная и сказала что учитель не говорила по русски ,а вот теперь представьте Людей которые приехали только в Латвию и не знают даже пару слов ,как можно их научить Латышскому языку если учитель объясняет всё на языке на котором они не понимают . нельзя издевается над человеком только из за того что он не Латыш.

Уважаемый Вы гордитесь своей Родиной которая всю страну в жопу вогнала ?!

Надо же было так обгадится что даже крупный бизнес перепродать в Латвии

Ты понимаешь что если и дальше так пойдёт Латыши вымрут или уедут ,

из страны уезжают не только Русские но и очень много Латышей.

У меня сын учится в Латышской школе но так как он говорит на русском его в школе презирают ,из за этого у него друзей нету а как ему дальше жить он ребёнок и без друзей ЭТО НОРМАЛЬНО ?

Это дети их с детства учат ненавидеть Русских зачем ?!

grad, iedod man savu skype niku, parunaasim par dziivi, ok?

*Eva Brauna

Я не дам скайп детям.

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

davai nevajag dirst, man arii draugs nepilsonis, bet te dzimis, audzis, gluzhi vienkarsi iemacijas valodu un aizgaja, nolika to eksamenu vai kas tur jaaliek..viss, pilsoniba rokaa. To dirshanu, ka nevar, citi pie vainas, naciki latviesi nedod pilsonibu - BULLSHIT!

Link to comment
Share on other sites

Nu redzi, man tieshi shkjiet, ka mees vareetu tiiri labi saprasties, man absoluuti nav nekaadas veelmes diskuteet par nacionaliteem/valodaam vai veel kaut ko tamliidziigu, jo man ir absoluuti vienalga vai kaads ir latvietis/krievs/brits/ebrejs vai melns/balts/rozaa, njemot veeraa, ka man puse koleeghu/klientu darbaa ir krievvalodiigie un mani tas absoluuti neuztrauc.

Man vajadzeeja, lai Tu man preciizi pasaki, kas/ko serverii teica, jo es esmu krietni par slinku, lai skatiitos demo.

davai nevajag dirst, man arii draugs nepilsonis, bet te dzimis, audzis, gluzhi vienkarsi iemacijas valodu un aizgaja, nolika to eksamenu vai kas tur jaaliek..viss, pilsoniba rokaa. To dirshanu, ka nevar, citi pie vainas, naciki latviesi nedod pilsonibu - BULLSHIT!

True, tachu es, piemeeram, pilniibaa saprotu aizvainojumu ko rada tas, ka cilveekam, kas dzimis/audzis/straadaajis Latvijaa, peec neatkariibas atguushanas nolemj pilsoniibu nepieshkjirt, bet nu taas tikai manas domas + valodas jautaajums - ir krievi, kas ljoti labi saprot latviski, tachu vinjiem ir gruuti latviski runaat, diemzheel liela dalja sabiedriibas uzreiz to noraksta uz "stulbie krievi neprot latviski", tachu man darbaa nekad nav bijusi probleema, ja es paluudzu, vai nevaru runaat latviski, jo krieviski nemaaceeshu paskaidrot un tad mums sanaak divvalodiiga saruna. Nee nu, protams, ir principa cilveeki, tachu tik pat debiili ir tie principiaalie latvieshi, kas krieviski nerunaas, jo te tachu ir LATVIJA. Kaada starpiiba? Kjip ar britu pie piemineklja angliski parunaat var, bet no tantes tirguu galju nopirkt nevar, ja krieviski kaut kas jaapasaka.

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, rasisms ir cilvēku šķirošana pēc rases, ne valodas vai tautības.

Diemžēl jāpiekrīt, ka ir daudz pamuļķu, kuri velk paralēles ar ekonomisko situāciju, bet par to jau es izteicos referenduma topikā.

P.S. Ko jūs tajā CSS serverī varat ņemties? Kā tas nākas, ka par citiem serveriem šādu sūdzību nav?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...