Jump to content
GIGN Forum

Nepatiess Bans


RJUURIKS RUPONS
 Share

Recommended Posts

Teksts no konsole:

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 106472

| ADMINS: allworth

| NOBANOTAIS NIKS: RJUURIKS RUPONS

| NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:1:25339527

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 18.02.2012 22:56

| Uzlikts pirms 3 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/106472

+---------------------------------------------------------

Links uz DEMO failu:

PIEVIENOTS PIELIKUMĀ

Info par to, kad tiku nobanots:

Nepateikšu precīzi kurā raundā, bet zinu, ka tas notika 5 min. pirms mapes beigām! :)

weekly-cs.gign.lv-1202182230-de_inferno.zip

Edited by RJUURIKS RUPONS
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Alwi lkm shoreiz buus kluuda no tavas puses,demo neesmu skatiijies bet zinu shito kexu diezgan ilgi un vins gignaa ir speleejis pirms gadiem 3-4 un gandriiz pat kluva par adminu,iisti neatceros kapec neadabuja,negribas ticet kad tagad lieto kkadus smirdiigus kubus vai ko tur !

Link to comment
Share on other sites

Alwi lkm shoreiz buus kluuda no tavas puses,demo neesmu skatiijies bet zinu shito kexu diezgan ilgi un vins gignaa ir speleejis pirms gadiem 3-4 un gandriiz pat kluva par adminu,iisti neatceros kapec neadabuja,negribas ticet kad tagad lieto kkadus smirdiigus kubus vai ko tur !

Blā, blā, blā... skatamies demo. Ja nepietiek, tad arī iepriekšējo karti dd2. :)

Link to comment
Share on other sites

Kādā pusē(CT/T) es spēlēju, kad mani nobanoja? Kaut kā baigi ātri tu iegāji, nokačāji un noskatījies demo, visu vakaru sēžu un refrešoju šo topiku!

nezinu aattri vai nee , bet noskatijies esmu un nezinu , tur ir dazhi momenti kuti ir baigi diivaini..

vot pashaa saakuma ir kad tu skreei ar "MP3" automaatu uzskreei uz trepeem noshavi pretinieku un tad ieshavi 3 jeb 5 lodes siena (tieshi kur bija 2 pretinieks) , ja es nemaldos tas bija ap kaadaam 2:00 min

bet ok neesmu es admins neko nevaru teikt ,tikai isteikt savas domas!

Link to comment
Share on other sites

nezinu aattri vai nee , bet noskatijies esmu un nezinu , tur ir dazhi momenti kuti ir baigi diivaini..

vot pashaa saakuma ir kad tu skreei ar "MP3" automaatu uzskreei uz trepeem noshavi pretinieku un tad ieshavi 3 jeb 5 lodes siena (tieshi kur bija 2 pretinieks) , ja es nemaldos tas bija ap kaadaam 2:00 min

bet ok neesmu es admins neko nevaru teikt ,tikai isteikt savas domas!

Vsmz noskatījies...

Pats arī domāju, ka tā momenta dēļ saņēmu banu. Lai admini paskatās - pateikšu, kas tur notika. :)

Link to comment
Share on other sites

vot to es arī gribētu dzirdēt kā tu izskaidrosi to momentu ar mp5, tas principā bija vienīgais vērā ņemamais moments.

Tikko pats noskatījos DEMO(bet sākot tikai ar 10. min)

Tajā brīdī skrienot pa C iekšā T nullē dzirdēju, ka mājā ir kādi 2-3 purni. Ieskrienu iekšā, nočekoju vai nav kāds priekšā kāpnēm - nav, bet vēlprojām dzirdu, ka uz tilta kāds ņemas - pagriežu pricelu uz tilta pusi(stāvēdams uz kāpnēm) un pre-fairā izšauju, bet neviena tur nav, pēc tam dzirdu, ka čels ir otrpus tiltam, ko arī nošauju un tad laikam čels izlien no tilta malas vai arī no otrpus tilta labās puses, iznākumu zinat paši. :)

Edited by RJUURIKS RUPONS
Link to comment
Share on other sites

Smieklīgi, kad visi iepriekš mani skatījās neviens [] nesaskatīja. Man nav vērts pierādīt savu vai jums savu taisnību!

Tomēr es pagaidīšu līdz šo topiku apskatīs un izvērtēs vēl kāds, vēlams admins! :)

P.S. Ceru, ka lēmums būs man par labu, jo cerība mirst pēdējā! :)

Link to comment
Share on other sites

šis variants man atgādina epopeju ar hivemind variantu, visiem bija 4ujs, ka 4els spēlē ar kubikiem, bet nevienam nepietika uzdrīxtēšanās izbanot, demku noskatījos 2x..... nu tur pilnīgi spīd wh, dažreiz ir tādi interesanti manevri, Alvi laikam būsi nakaitinājis, momentos, kad tu viņu izbāzi, izskatījās tik eleganti

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...